index
 
back
www.barzoi.be Showresultaten * Resultats d'expo * Showresults
13-6-2009  Paris Dog Show CACS-CACIB Championnat de France  (F)
Keurmeester : M. Knut Bluetecher (N)

Resultaten & Fotos ingestuurd door Sylvie Guillon, Gérard Mahé en Annie Rogiers

Keurmeester Puppy & Jeugdklas : M. Alain Dumortier (F)



CACS-CACIB BOB Virinea du Cot-Regnier dite Garance   CACS-CACIB MCh.  Ischyma Hitan Rayen


Reuen/Mâles/Males
CACS-CACIB MCh. Ischyma Hitan Rayen   RCACS-RCACIB  Brassok Karel Appel


Teven/Femelles/Females
CACS Virinea du Cot-Regnier dite Garance   RCACS  Tatiana Triskell d'Al Kerby


RCACIB Ch. Aza dite Eva   CACIB  Virinea du Cot-Regnier dite Garance

  37 ingeschreven barsoi's (18 Reuen / 19 Teven)


Reuen Puppyklas


  VB/VP/TP   
Degas-Lepeintre du Grand Fresnoy

Geb.: 15102008  LOF  015351
(Le Sphinx Fenix du Grand Fresnoy  x  Titania du Grand Fresnoy)
Fokker : Combis M.H.  Eig. : Mme Gaussail L.


  VB/VP/TP   
Demi-Dieu du Grand Fresnoy

Geb.: 18092008  LOF  015365
(Ch. Birik Carnjin von der Windhundranch  x  Ch. The Sparkling Star Girl du Grand Fresnoy)
Fokker : Combis M.H.  Eig. : Mme Campagne-Doloris A.


  VB/VP/TP   
Dieu de L'Olympe du Grand Fresnoy

Geb.: 18092008  LOF  015366
(Birik Carnjin von der Windhundranch  x  Ch. The Sparkling Star Girl du Grand Fresnoy)
Fokker : Combis M.H.  Eig. : Mme Gaussail L.


  VB/VP/TP   
Dober-Kopp Maistro

Geb.: 25102008  NHSB  2730718
(Dober-Kopp Pannon Zoltan  x  Dober-Kopp Black Sirocco)
Fokker : Koppany Agnes  Eig. : De Groot Wim



Reuen Jeugdklas


1  U/EX   
Diderot du Grand Fresnoy

Geb.: 13052008  LOF  015252
(Borscana Uragan  x  Andora du Grand Fresnoy)
Fokker : Combis M.H.  Eig. : M. Legrand G.


2  U/EX   
Dachkoff du Clos des Sabines

Geb.: 09072008  LOF  015246
(Fausto de Silvergrey  x  Viktoria az Aftab Faizabad)
Fokker : M. Mme Boillon  Eig. : M. Goupy Lionel



Reuen Tussenklas


1  U/EX  RCACS-RCACIB 
Brassok Karel Appel

Geb.: 15062007  SKKS  49103/2007
(Lynx St Elmos Fire  x  Brassok Sophie Kuppers)
Fokker : M. Dirksen  Eig. : Pomportes R. A.


2  U/EX   
Dober-Kopp T-Boy

Geb.: 14062007  MET  922/7
(Dober- Kopp Pannon Zoltan  x  Dober-Kopp Black Sirocco)
Fokker : Mme A. Koppany  Eig. : Guillon Sylvie


3  U/EX   
Chef-d'oeuvre du Grand Fresnoy

Geb.: 16092007  LOF  015102/02712
(Staraja Russa Darkov Fresnoy  x  Vinchka des Crocs de la Molière)
F./Eig. : Combis M.H.


4  ZG/VG/TB   
Czaroff Vakonowich du Domaine d'Iasnaia Poliana

Geb.: 03092007  LOF  15105/02706
(Vako az Aftab Faizabad  x  Un Amour de Swann du Domaine d'Iasnaia Poliana)
Fokker : Trefoux N.  Eig. : M. Alain Corcia



Reuen Open klas


1  U/EX  CACS-CACIB BOS
MCh.Ischyma Hitan Rayen

Geb.: 20032005  DWZB B  17426
(Darbaschan's Super Strike  x  Ischyma Comtess)
Fokker : E. Kirsch  Eig. : A. Rogiers


2  U/EX   
Valdai of Scotch-Dream

Geb.: 14082004  LOF  014411
(Ch. Silver Shannon de Nikolaiev  x  Snegourstchka of Scotch Dream)
Fokker : M. Vitel  Eig. : Pomportes R. A.


3  U/EX   
Cantemir du Clos des Sabines

Geb.: 21022007  LOF  014956/02689
(Fausto de Silvergrey  x  Viktoria az Aftab Faizabad)
F./Eig. : M. Mme Boillon


4  ZG/VG/TB   
Bayard Le Chevalier du Grand Fresnoy

Geb.: 10092006  LOF  014891/02678
(Staraja Russa Darkov Fresnoy  x  Une Marlene Dietrich du Grand Fresnoy)
F./Eig. : Combis M.H.


abs     
Boris-Beltchonok d'Aleksandrovsh

Geb.: 06062006  LOF  14823/02670
(Vezountchik Homierovitch Boldareffchino  x  Valerie de la Plaine de Luzas)
Fokker : Mme Laurent  Eig. : Mme Buira


  ZG/VG/TB   
Velours du Domaine des Perles Rares

Geb.: 06042004  LOF  014303/02606
(Wisniowy Wiatr Polot  x  S'Caramel de la Mare Aux Daims)
Fokker : Challier Christine  Eig. : Evrard Veronique



Reuen Gebruikshondenklas


1  U/EX   
Boran du Cot-Regnier

Geb.: 31082006  LOF  014843/2665
(Noureev du Cot-Regnier  x  Priska du Cot Regnier)
Fokker : Laurent Faure D  Eig. : Bourrasset G.


  G/B   
Vako az Aftab Faizabad

Geb.: 30012004  LOF  14255/02594
(Afelia's Eravan  x  Cymabresjeva Dailaika)
Fokker : Mrs Vannier et Dry  Eig. : M. Alain Corcia



Teven Puppyklas


  VB/VP/TP   
Dame-Decoeur du Grand Fresnoy

Geb.: 15102008  LOF  015354
(Le Sphinx Fenix du Grand Fresnoy  x  Titania du Grand Fresnoy)
Fokker : Combis M.H.  Eig. : Mme Merieux Odette



Teven Jeugdklas


1  U/EX   JBOB
Da Chouchana de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 04082008  LOF  15261
(MCh. Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka  x  MCh. Ust'Luga de l'Hermitage d'Eole)
F./Eig. : Sylvie Guillon


2  U/EX   
Dojnitsa du Clos des Sabines

Geb.: 04052008  LOF  015230
(Patchkov de Tchesskaïa  x  Belianka Wolfskaïa)
F./Eig. : M. Mme Boillon


3  ZG/VG/TB   
Demoiselle d'Honneur du Grand Fresnoy

Geb.: 09052008  LOF  015218
(Staraja Russa Darkov Fresnoy  x  Vinchka des Crocs de la Molière)
Fokker : Combis M.H.  Eig. : M. Merieux M.



Teven Tussenklas


1  U/EX   
Dober-Kopp Volga

Geb.: 14062007  MET  925/07
(Dober- Kopp Pannon Zoltan  x  Dober-Kopp Black Sirocco)
Fokker : Mme A. Koppany  Eig. : Guillon Sylvie


2  ZG/VG/TB   
Catherine de Medicis du Grand Fresnoy

Geb.: 11092007  LOF  015097/03165
(Un Danseur Du Bolschoi du Grand Fresnoy  x  Staraja Russa Eva du Grand Fresnoy)
Fokker : Combis M.H.  Eig. : Mlle Doloris



Teven Open klas


1  U/EX  CACS-CACIB BOB
Virinea du Cot-Regnier dite Garance

Geb.: 13102004  LOF  014370/2985
(Borzoi Romanovs Ilija  x  Priska du Cot-Regnier)
Fokker : Mme Laurent-Faure D.  Eig. : Mlle Codron Catherine


2  U/EX   
Anais Anais de Pinedo

Geb.: 11092005  LOF  014675/03039
(Shalimar de Nikolaiev  x  Paloma de Pinedo)
Fokker : De Pinedo C.  Eig. : M. Issa Abasse


3  U/EX   
Calinka Du Clos Vrementois

Geb.: 04042007  LOF  14986/3123
(Leicro's Russian Ztorm Clouds  x  Perl'ovna d Clos Vremontois)
F./Eig. : Bourrasset F.


4  U/EX   
Belgrade du Grand Fresnoy

Geb.: 06012006  LOF  014811/03146
(Ch Le Sphinx Phenix du Grand Fresnoy  x  Ch Titania du Grand Fresnoy)
Fokker : Combis M.H.  Eig. : Lodewyck C.


abs     
Borscana Black Horizon

Geb.: 14042005  KC  AG0900512
(Borscana Ulvejeger  x  Blisshound Exotica)
Fokker : M.Mme Edland  Eig. : Mme Worthy L.


  U/EX   
Ch.Alienor d'Aquitaine du Grand Fresnoy

Geb.: 25062005  LOF  014636/3025
(Remrix du Grand Fresnoy  x  Hinschka's Uma)
F./Eig. : Combis M.H.


  U/EX   
Blanche Neige in the Name of Love

Geb.: 18052006  LOF  014741/03075
(Daimon Majove Bohemia  x  Ruskaïa Diva)
F./Eig. : Mme Gerard P.


  U/EX   
Cymabresjeva Katyuska

Geb.: 11052007  NHSB  2655331
(MCh. Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka  x  Cymabresjeva Gasha)
F./Eig. : W. de Groot


  U/EX   
Ischyma Genoveva

Geb.: 16092004  LOF  14687/2988
(Ch Ischyma Camargue  x  Basandrin Garna)
Fokker : Kirsch E.  Eig. : M. Bourrasset G.


  U/EX   
Staraja Russa Eva Grand Fresnoy

Geb.: 26092003  LOF  014442/02928
(Ch Staraja Russa Andej  x  Ch Darbasschan's Lovely Godiva)
Fokker : Voulitaninen  Eig. : Combis M.H.



Teven Gebruikshondenklas


1  U/EX  RCACS 
Tatiana Triskell d'Al Kerby

Geb.: 16022002  LOF  013727/02855
(Ch Metel d'Al Kerby  x  Peggy Lee d'Al Kerby)
Fokker : M Mme Maras  Eig. : Pechart D.-Maras C.



Teven Kampioensklas


1  U/EX  RCACIB 
Ch.Aza dite Eva

Geb.: 21052005  LOF  14533/03020
(Nevski du Cot Regnier  x  Taïga d'Al Kerby)
Fokker : M. Agostini  Eig. : Mme Danielle Laurent Faure


2  U/EX   
Ch.Charunija de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 05052007  LOF  014973/03135
(Vestnick des Crocs de la Molière  x  Steppe-Jaruschkanovna d'Ymauville)
F./Eig. : Guillon Sylvie



top


© 2005-2019 web.barsoi.be