index
 
back
www.barzoi.be Showresultaten * Resultats d'expo * Showresults
6-6-2009  Grosenhain CAC  (D)
Keurmeester : Frau Raufelder (D)

Resultaten ingestuurd door Ute Dick, foto's : A. Dick



JCAC, JBOB, Junior BIS, BOB Barzaya E'Aragon   VDH, CAC, BOS  Borenka od Podhornihu Vrchu


Keuring Beste Reu/Jugement Meilleur Mâle/Judgement Best Male
 Barzaya E'Aragon   - Eyk v.Brandenstein - Ch.Jantar a.d. Zarenreich &  Nabor Gatschina

  11 ingeschreven barsoi's (5 Reuen / 6 Teven)


Reuen Jeugdklas


1  U/EX  JCAC JBOB, Junior BIS, BOB
Barzaya E'Aragon

Geb.: 19042008  SHSB/LOS  673804
(Kuskaya's Ayak  x  Barzaya Iskra)
Fokker : D. Gobbo-Müller  Eig. : Ute Dick



Reuen Tussenklas


1  U/EX  VDH RCAC 
Hedin Zarownik

Geb.: 04072007  DWZB B  17751
(Nabor Gatschina  x  Galina Zarownik)
Fokker : H. Kasimir u. S.Roehl  Eig. : Flemming B.



Reuen Open klas


1  U/EX  VDH CAC (New DWZRV Ch.) 
Eyk v. Brandenstein

Geb.: 23022006  DWZB B  17571
(Nabor Gatschina  x  Darina v. Brandenstein)
Fokker : E. Hartmann  Eig. : E. Wandzich



Reuen Kampioensklas


1  U/EX  VDH 
Ch.Jantar aus dem Zarenreich

Geb.: 26102004  DWZB B  17393
(Ch. Ischyma Camargue  x  Ch. Aischa a.d. Zarenreich)
Fokker : M. Klug  Eig. : Ute Dick



Reuen Veteranenklas


1  U/EX  Vet. CAC (New Vet.Ch.) 
Ch.Nabor Gatschina

Geb.: 16091999  DWZB B  16665
(Leonarde de Xanishka  x  Rashomon's Blue Bea)
Fokker : C. Zeifang  Eig. : E. Wandzich



Teven Puppyklas


  VB/VP/TP   
Marischka a.d. Zarenreich

Geb.: 23102008  DWZB B 
(Karamasov a.d. Zarenreich  x  Jelena a.d. Zarenreich)
Fokker : Margrit Klug  Eig. : K. Franz



Teven Open klas


1  U/EX  VDH CAC BOS
Borenka od Podhornihu Vrchu

Geb.: 22112006  CCP/B  2474
(Stepun's Towarisch  x  Stepanida de Nikolaiev)
Fokker : Dr. Petr Vodicka  Eig. : Sieber A


2  U/EX  RVDH 
Elena v. Brandenstein

Geb.: 23022006  DWZB B 
(Nabor Gatschina  x  Darina v. Brandenstein)
F./Eig. : E. Hartmann



Teven Gebruikshondenklas


1  U/EX  VDH RCAC 
Ch.Pyashka's Alenija

Geb.: 14012004  DWZB B  17251
(Ruslan St Rogoff Impérial de Perchinoskaïa  x  Ch Pyashka de Xanishka)
Fokker : J. Buchmann  Eig. : Sieber A



Teven Kampioensklas


1  U/EX  VDH 
Ch.Anatevka v.d. Windhundranch

Geb.: 18042003  DWZB B  17152
(Wjugow v.d. Windhundranch  x  Udala v.d. Windhundranch)
Fokker : Schwarz B. u. H.  Eig. : Kathrin & Uwe Franz



Teven Veteranenklas


1  U/EX  Vet. CAC Vet. BOB
Ch.Sibiria de Xanishka

Geb.: 15052001  DWZB B  17032
(Tsjerkaj du Bois St. Lambert  x  Lasnaja de Xanishka)
Fokker : A. Bacquet-X. Pataud  Eig. : Sieber A. B.



top


© 2005-2019 web.barsoi.be