index
 
back
www.barzoi.be Showresultaten * Resultats d'expo * Showresults
24-5-2009  Tours CACS-CACIB  (F)
Keurmeester : M. Finney (IRL)

Resultaten & Fotos ingestuurd door Sylvie Guillon, Gérard Mahé



CACIB BOB Ch. Charunija de l'Hermitage d'Eole   CACS-CACIB BOS  Brassok Karel Appel


Reuen/Mâles/Males
RCACIB Ch. Urkhan Danaieff des Crocs de la Molière   CACS-CACIB  Brassok Karel Appel


Teven/Femelles/Females
CACS-RCACIB Dober-Kopp Volga   CACIB BOB Ch.  Charunija de l'Hermitage d'Eole


CACS-RCACIB Dober-Kopp Volga   RCACS  Une Reine de France du Grand Fresnoy


BIS Fokkersgroep/Lot d'Elevage/Breedersgroup
de l'Hermitage d'Eole: Ch.Charunija, MCh.Ust'Luga & Da Chouchana de l'Hermitage d'Eole    

  23 ingeschreven barsoi's (13 Reuen / 10 Teven)


Reuen Puppyklas


1  VB/VP/TP   
Darkov Danaieff d'El Collina of Perruska

Geb.: 12102008  LOF  015323
(Urkhan-Danaieff des Crocs de la Molière  x  Valiska d'El Collina of Perruska)
Fokker : Mme Josette Lalemand  Eig. : M.M. Mondragon


2  VB/VP/TP   
Dieu de L'Olympe du Grand Fresnoy

Geb.: 18092008  LOF  015366
(Birik Carnjin von der Windhundranch  x  Ch. The Sparkling Star Girl du Grand Fresnoy)
Fokker : Combis M.H.  Eig. : Mme Gaussail L.


3  VB/VP/TP   
Degas-Lepeintre du Grand Fresnoy

Geb.: 15102008  LOF  015351
(Le Sphinx Fenix du Grand Fresnoy  x  Titania du Grand Fresnoy)
Fokker : Combis M.H.  Eig. : Mme Gaussail L.



Reuen Jeugdklas


  Insuff.   
Djerkoff des Crocs de la Molière

Geb.: 08062008  LOF  015292
(Vestnik des Crocs de la Molière  x  Vezda des Crocs de la Molière)
Fokker : M. Descamps  Eig. : M. Mme Bouillon P. & C.



Reuen Tussenklas


1  U/EX  CACS-CACIB 
Brassok Karel Appel

Geb.: 15062007  SKKS  49103/2007
(Lynx St Elmos Fire  x  Brassok Sophie Kuppers)
Fokker : M. Dirksen  Eig. : Pomportes R. A.


2  U/EX   
Dober-Kopp T-Boy

Geb.: 14062007  MET  922/7
(Dober- Kopp Pannon Zoltan  x  Dober-Kopp Black Sirocco)
Fokker : Mme A. Koppany  Eig. : Guillon Sylvie


3  ZG/VG/TB   
Jelistaz Solovei

Geb.: 23012008  SKKS  520427/2008
(Ch. Jelistaz Legendary  x  Ch. Jelistaz Optimistic Angel)
Fokker : Holmberg-Söderberg  Eig. : Mme Annie et M. Alain Hascoët


4  ZG/VG/TB   
Czaroff Vakonowich du Domaine d'Iasnaia Poliana

Geb.: 03092007  LOF  15105/02706
(Vako az Aftab Faizabad  x  Un Amour de Swann du Domaine d'Iasnaia Poliana)
Fokker : Trefoux N.  Eig. : M. Alain Corcia



Reuen Open klas


1  U/EX  RCACS 
Ch.Staraja Russa Darkov Fresnoy

Geb.: 29042003  LOF  14360/2536
(Ch Darbaschan's Scotch Amber  x  Ch Borscana Helter Skeller)
Fokker : Voutilainen  Eig. : M.H. Combis


2  U/EX   
Valdai of Scotch-Dream

Geb.: 14082004  LOF  014411
(Ch. Silver Shannon de Nikolaiev  x  Snegourstchka of Scotch Dream)
Fokker : M. Vitel  Eig. : Pomportes R. A.


3  ZG/VG/TB   
Akiroff Christianeff de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 02122005  LOF  014654/02639
(Ch. Cymabresjeva Elkai  x  Ch. Russia Impériale d'Ymauville)
Fokker : S. Guillon  Eig. : M.M.Mondragon



Reuen Kampioensklas


1  U/EX  RCACIB 
Ch.Urkhan Danaieff des Crocs de la Molière

Geb.: 04092003  LOF  014161/02550
(Romanoff des Crocs de la Molière  x  Polka des Crocs de la Molière)
Fokker : Descamps Marc  Eig. : M.M. Mondragon


2  U/EX   
Ch.Un Danseur du.Bolshoi du Grand Fresnoy

Geb.: 17112003  LOF  014204/02654
(Ch Le Sphinx Fenix du Grand Fresnoy  x  Sarah Bernhard du Grand Fresnoy)
F./Eig. : Combis M.H.



Teven Puppyklas


  B/P   
Dominoiz Homierovskoi Pekarni

Geb.: 02092008  LOF  015389
(Cemins Homierovitch Boldareffchino  x  Touchka Homierovitch Boldareffchino)
Fokker : Mme. Carol Boulanger  Eig. : Trefoux N.



Teven Jeugdklas


1  U/EX   JBOB
Da Chouchana de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 04082008  LOF  15261
(MCh. Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka  x  MCh. Ust'Luga de l'Hermitage d'Eole)
F./Eig. : Sylvie Guillon


2  ZG/VG/TB   
Demoiselle d'Honneur du Grand Fresnoy

Geb.: 09052008  LOF  015218
(Staraja Russa Darkov Fresnoy  x  Vinchka des Crocs de la Molière)
Fokker : Combis M.H.  Eig. : M. Merieux M.


3  ZG/VG/TB   
Duchenka du Clos des Sabines

Geb.: 09072008  LOF  015248
(Fausto de Silvergrey  x  Viktoria az Aftab Faizabad)
F./Eig. : M. Mme Boillon



Teven Tussenklas


1  U/EX  CACS-RCACIB 
Dober-Kopp Volga

Geb.: 14062007  MET  925/07
(Dober- Kopp Pannon Zoltan  x  Dober-Kopp Black Sirocco)
Fokker : Mme A. Koppany  Eig. : Guillon Sylvie



Teven Open klas


1  U/EX  RCACS 
Ch.Une Reine de France du Grand Fresnoy

Geb.: 09032003  LOF  14007/02884
(Ch. Eugenian Lohengrin  x  Ch Oriana du Grand Fresnoy)
F./Eig. : Combis M.H.


2  U/EX   
Cibiriatchka Tchernavorowska

Geb.: 16022007  LOF  014931/03129
(Vladimir du Domaine d'Iasnaia-Poliana  x  Tchernava Sergueievn Du Domaine d'Iasnaia-Poliana)
Fokker : Rondier A.  Eig. : Gillot C.



Teven Kampioensklas


1  U/EX  CACIB BOB
Ch.Charunija de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 05052007  LOF  014973/03135
(Vestnick des Crocs de la Molière  x  Steppe-Jaruschkanovna d'Ymauville)
F./Eig. : Guillon Sylvie


2  U/EX   
Ch.Blanche de Castille du Grand Fresnoy

Geb.: 10092006  LOF  014895/03114
(Staraja Russa Darkov Fresnoy  x  Une Marlene Dietrich du Grand Fresnoy)
F./Eig. : Combis M.H.


3  U/EX   
Ch.Ust'Luga de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 19012003  LOF  013989/02867
(Ch Obertyn Stepowy Goniec  x  Steppe-Jaruschkanovna d'Ymauville)
F./Eig. : Guillon Sylvie



top


© 2005-2019 web.barsoi.be