index
 
back
www.barzoi.be Showresultaten * Resultats d'expo * Showresults
23-5-2009  Zehlendorf CAC  (D)
Keurmeester : Frau M. Müller (CH)

Resultaten & Foto's : Gerd-Christian www.gerd-christian.de



VDH BOS Ch. Klingsor's Tizian   VDH BOB Ch.  Baruschka's Imzadza

  16 ingeschreven barsoi's (7 Reuen / 9 Teven)


Reuen Puppyklas


1  VB/VP/TP   
Stepun's Zubatoi

Geb.: 16092008  DWZB B  17786
(Ardagan's Firecracker  x  Stepun's Tupij)
F./Eig. : Wöhrle-Simon



Reuen Jeugdklas


1  U/EX  JVDH JCAC 
Klingsor's Aschan

Geb.: 10052008  DWZB B  17849
(Klingsor's Nonius  x  Baruschka's Imzadza)
Fokker : D. Siegel  Eig. : D. Siegel/B. Kroll



Reuen Open klas


1  U/EX  VDH RCAC 
Ailica's Fotin

Geb.: 09062006  DWZB B  17610
(Ailica's Chamberlain  x  Ailica's Dark Ruby)
Fokker : A. Wolf  Eig. : K. Eigenbrod


2  U/EX  RVDH 
Klingsor's Valentin

Geb.: 11052005  DWZB B  17464
(Klingsor's Lovländer  x  Baruschkas Imzadza)
Fokker : D. Siegel  Eig. : S. Kroll/D. Siegel


3  ZG/VG/TB   
Klingsor's Uran

Geb.: 24052004  DWZB B  17306
(Klingsor's Lovländer  x  Klingsor's Padua)
Fokker : K. Herold/D. Siegel  Eig. : D. Siegel



Reuen Gebruikshondenklas


1  U/EX  VDH CAC 
Ch.Taigan Makkroff

Geb.: 02022002  DWZB B  17046
(Perm v. Smetanka  x  Chernena iz Kraznoy Ochoty)
Fokker : Makhroff  Eig. : S.u.S. Grund



Reuen Kampioensklas


1  U/EX  VDH BOS
Ch.Klingsor's Tizian

Geb.: 04042003  DWZB B  17142
(Klingsor's Nonius  x  Klingsor's Ivanna)
Fokker : K. Herold/D. Siegel  Eig. : Leukert M.



Teven Jeugdklas


1  ZG/VG/TB   
Klingsor's Adascha

Geb.: 10052008  DWZB B  17850
(Klingsor's Nonius  x  Baruschka's Imzadza)
F./Eig. : D. Siegel


2  ZG/VG/TB   
Giselle v.d. Windhundranch

Geb.: 27032008  DWZB B  17845
(Wjugow v.d. Windhundranch  x  Veruschka du Grand Fresnoy)
Fokker : B.u.H. Schwarz  Eig. : Fam. Dettke



Teven Open klas


1  U/EX  VDH CAC 
Klingsor's Xynthia

Geb.: 11082006  DWZB B  17639
(Klingsors Titzian  x  Baruschkas Imzadza)
Fokker : K. Herold/D. Siegel  Eig. : D. Siegel


2  U/EX  RVDH RCAC 
Stepun's Xaranowa

Geb.: 10022007  DWZB B  17687
(Stepun's Sewastopol  x  Stepun's Tupij)
F./Eig. : Wöhrle-Simon


3  U/EX   
Lynx Power of Love

Geb.: 14122006  DWZB B  17873
(MCh. Lynx Spirit of the Tiger  x  MCh. Lynx Dark Lady)
Fokker : E. Johnsson  Eig. : Spengler L.


4  ZG/VG/TB   
Ailica's Glory Laika

Geb.: 06032007  DWZB B  17708
(Ch. Rosjanka's Andrasch  x  Ch. Ailica's Caja-Chadee)
Fokker : A. Wolf  Eig. : K. Eigenbrod



Teven Kampioensklas


1  U/EX  VDH BOB
Ch.Baruschka's Imzadza

Geb.: 31072001  DWZB B  16886
(Ch. Klingsor's Mustang  x  Baruschka's Granitza)
Fokker : S. Schönfeld  Eig. : Herold/Siegel


2  U/EX  RVDH 
Ch.Zuliko v.d. Windhundranch

Geb.: 21092002  DWZB B  17063
(Scar v.d. Windhundranch  x  La-Thoya v.d. Windhundranch)
Fokker : B.+ H. Schwarz  Eig. : Koch/Raddatz


3  ZG/VG/TB   
Eschowa v.d. Windhundranch

Geb.: 17102006  DWZB B  17650
(Klingsor's Titzian  x  Udala v.d. Windhundranch)
Fokker : B. u. H. Schwarz  Eig. : C. Koch



top


© 2005-2019 web.barsoi.be