index
 
back
www.barzoi.be Showresultaten * Resultats d'expo * Showresults
17-5-2009  Pontoise CACS-CACIB  (F)
Keurmeester : M. Albani Athos 

Resultaten & Fotos ingestuurd door Sylvie Guillon, Gérard Mahé

Keurmeester Jeugdklas : M. Coppel Christophe (F)



CACS-CACIB BOB Bayard Le Chevalier du Grand Fresnoy   JBOB Demoiselle d'Honneur du Grand Fresnoy CACIB  Charunija de l'Hermitage d'Eole

  17 ingeschreven barsoi's (9 Reuen / 8 Teven)


Reuen Puppyklas


  VB/VP/TP   
Degas-Lepeintre du Grand Fresnoy

Geb.: 15102008  LOF  015351
(Le Sphinx Fenix du Grand Fresnoy  x  Titania du Grand Fresnoy)
Fokker : Combis M.H.  Eig. : Mme Gaussail L.


  VB/VP/TP   
Demi-Dieu du Grand Fresnoy

Geb.: 18092008  LOF  015365
(Ch. Birik Carnjin von der Windhundranch  x  Ch. The Sparkling Star Girl du Grand Fresnoy)
Fokker : Combis M.H.  Eig. : Mme Campagne-Doloris A.


  VB/VP/TP   Beste/Best/Meilleur Puppy
Dieu de L'Olympe du Grand Fresnoy

Geb.: 18092008  LOF  015366
(Birik Carnjin von der Windhundranch  x  Ch. The Sparkling Star Girl du Grand Fresnoy)
Fokker : Combis M.H.  Eig. : Mme Gaussail L.



Reuen Jeugdklas


1  U/EX   
Diderot du Grand Fresnoy

Geb.: 13052008  LOF  015252
(Borscana Uragan  x  Andora du Grand Fresnoy)
Fokker : Combis M.H.  Eig. : M. Legrand G.



Reuen Tussenklas


1  U/EX  RCACS 
Dober-Kopp T-Boy

Geb.: 14062007  MET  922/7
(Dober- Kopp Pannon Zoltan  x  Dober-Kopp Black Sirocco)
Fokker : Mme A. Koppany  Eig. : Guillon Sylvie



Reuen Open klas


1  U/EX  CACS-CACIB BOB
Bayard Le Chevalier du Grand Fresnoy

Geb.: 10092006  LOF  014891/02678
(Staraja Russa Darkov Fresnoy  x  Une Marlene Dietrich du Grand Fresnoy)
F./Eig. : Combis M.H.


2  U/EX   
Ch.Un Danseur du.Bolshoi du Grand Fresnoy

Geb.: 17112003  LOF  014204/02654
(Ch Le Sphinx Fenix du Grand Fresnoy  x  Sarah Bernhard du Grand Fresnoy)
F./Eig. : Combis M.H.



Reuen Kampioensklas


1  U/EX  RCACIB 
Chef-d'oeuvre du Grand Fresnoy

Geb.: 16092007  LOF  015102
(Staraja Russa Darkov Fresnoy  x  Vinchka des Crocs de la Molière)
F./Eig. : Combis M.H.



Reuen Veteranenklas


1     
Rodia-Black du Domaine d'Iasnaia-Poliana

Geb.: 16072000  LOF  013825/02433
(Monseigneur Des Tenebres de Belouyeva  x  Liakowska des Crocs de la Molière)
Fokker : Trefoux N.  Eig. : Mlle Renard C.



Teven Jeugdklas


1  U/EX   JBOB
Demoiselle d'Honneur du Grand Fresnoy

Geb.: 09052008  LOF  015218
(Staraja Russa Darkov Fresnoy  x  Vinchka des Crocs de la Molière)
Fokker : Combis M.H.  Eig. : M. Merieux M.


2  U/EX   
Da Chouchana de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 04082008  LOF  15261
(MCh. Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka  x  MCh. Ust'Luga de l'Hermitage d'Eole)
F./Eig. : Sylvie Guillon


3  U/EX   
Dzarnytza de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 04082008  LOF  15260
(MCh. Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka  x  MCh. Ust'Luga de l'Hermitage d'Eole)
Fokker : Sylvie Guillon  Eig. : Mlle Fouque



Teven Tussenklas


1  U/EX  RCACS 
Catherine de Medicis du Grand Fresnoy

Geb.: 11092007  LOF  015097/03165
(Un Danseur Du Bolschoi du Grand Fresnoy  x  Staraja Russa Eva du Grand Fresnoy)
Fokker : Combis M.H.  Eig. : Mlle Doloris



Teven Open klas


1  U/EX  CACS-RCACIB 
Staraja Russa Eva Grand Fresnoy

Geb.: 26092003  LOF  014442/02928
(Ch Staraja Russa Andej  x  Ch Darbasschan's Lovely Godiva)
Fokker : Voulitaninen  Eig. : Combis M.H.


2  U/EX   
Belgrade du Grand Fresnoy

Geb.: 06012006  LOF  014811/03146
(Ch Le Sphinx Phenix du Grand Fresnoy  x  Ch Titania du Grand Fresnoy)
Fokker : Combis M.H.  Eig. : Lodewyck C.



Teven Kampioensklas


1  U/EX  CACIB 
Ch.Charunija de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 05052007  LOF  014973/03135
(Vestnick des Crocs de la Molière  x  Steppe-Jaruschkanovna d'Ymauville)
F./Eig. : Guillon Sylvie


2  U/EX   
Ch.Alienor d'Aquitaine du Grand Fresnoy

Geb.: 25062005  LOF  014636/3025
(Remrix du Grand Fresnoy  x  Hinschka's Uma)
F./Eig. : Combis M.H.



top


© 2005-2019 web.barsoi.be