index
 
back
www.barzoi.be Showresultaten * Resultats d'expo * Showresults
16-5-2009  St-Gallen CAC-CACIB  (CH)
Keurmeester : Mr. A. Korozs (HU)

Resultaten & foto's ingestuurd door Deborah Soete



JCAC JBOB BOB Rainmaker Kylli Chyerdak    

  18 ingeschreven barsoi's (9 Reuen / 9 Teven)


Reuen Puppyklas


1  VB/VP/TP  Jüngstensieger 
Dober-Kopp Wizzard of Oz

Geb.: 20092008  MET OAG  969/08
(Voursk de l'Hermitage d'Eole  x  Dober-Kopp Chamos Sacij)
F./Eig. : Koppany Agnes



Reuen Jeugdklas


1  U/EX  JCAC 
Lynx Indian Paintbrush

Geb.: 09052008  LOS  673496
(Brassok Vilmos Huszar  x  Ch. Lynx Dark Lady)
Fokker : E. Johnsson  Eig. : Christine Jaquier


2  U/EX  RJCAC 
Sunburst Duke Califia at Dober-Kopp

Geb.: 14032008  MET.OAG  966/H/08
(Sunburst Huntsman at Mechta  x  Sunburst Curage)
Fokker : Garnett Thompson-Marilyn Mograw  Eig. : Koppany Agnes


3  U/EX   
Silver Seraph Sokolow

Geb.: 18032008  SHSB  672247
(Moonglow Mazeppa Sokolow  x  Ch. Majenkir Mercuria)
F./Eig. : Gabriele Schmid



Reuen Tussenklas


1  U/EX  CAC 
Le Sphinx Killing Me Softly

Geb.: 05092007  LOS  08234/08
(Zimistraija Sarek  x  Le Sphinx Filippia)
Fokker : Folgero Marit  Eig. : Erhart Thurnheer Regina



Reuen Open klas


1  U/EX  CAC-RCACIB 
Dober-Kopp Indian

Geb.: 14062007  MET OAG  919/07
(Dober- Kopp Pannon Zoltan  x  Dober-Kopp Black Sirocco)
F./Eig. : Koppany Agnes


2  U/EX  RCAC 
Moonglow Mazeppa Sokolow

Geb.: 17072006  SHBS  654377
(Majenkir Timeless Arts  x  Ch. Odaliska du Grand Fresnoy)
F./Eig. : Gabriele Schmid


3  U/EX   
Dober-Kopp Foti Vodka

Geb.: 17092005   
(Dober-Kopp Pannon Zoltan  x  Dober-Kopp Juhasz Mercedes)
Fokker : Koppany Agnes  Eig. : Elisabetta Colombo



Reuen Kampioensklas


1  U/EX  CAC-CACIB 
MCh.Ischyma Hitan Rayen

Geb.: 20032005  DWZB B  17426
(Darbaschan's Super Strike  x  Ischyma Comtess)
Fokker : E. Kirsch  Eig. : A. Rogiers



Teven Puppyklas


abs     
Dober-Kopp Venus

Geb.: 25102008  MET OAG  981/08
(Dober-Kopp Pannon Zoltan  x  Dober-Kopp Black Sirocco)
F./Eig. : Koppany Agnes



Teven Jeugdklas


1  U/EX  JCAC JBOB BOB
Rainmaker Kylli Chyerdak

Geb.: 23032008  FIN  27544/08
(Zevs iz Razdolia  x  Rainmaker Irene)
Fokker : Lind-Vilpponen  Eig. : D. Soete


abs     
Sunburst Queen Califia at Dober-Kopp

Geb.: 14032008  MET.OAG  965/H/08
(Sunburst Huntsman at Mechta  x  Sunburst Curage)
Fokker : Garnett Thompson-Marilyn Mograw  Eig. : Koppany Agnes



Teven Tussenklas


1  U/EX  CAC 
Turgai's Jolie

Geb.: 03112007   
(Turgai's Elko  x  Turgai's Galka)
Fokker : G.u.M. Franz  Eig. : Evelyne & Fritz Jordi



Teven Open klas


1  U/EX  CAC-RCACIB (New Swiss Ch.) 
Barinja du Cot-Regnier

Geb.: 01022006  LOS  652848
(Noureev du Cot-Regnier  x  O'Chistera d'Al Kerby)
Fokker : Mme Danielle Laurent-Faure  Eig. : E. Glenne



Teven Gebruikshondenklas


abs     
Turgai's Havanna

Geb.: 05102004   
(Turgai's Feniks  x  Turgai's Chernika)
Fokker : G.u.M. Franz  Eig. : Evelyne & Fritz Jordi



Teven Kampioensklas


1  U/EX  CAC-CACIB 
Dober-Kopp Dobai Dobo Kata

Geb.: 22022003   
(Dober-Kopp Pannon Grof  x  Dober-Kopp Francoise Sagan)
F./Eig. : Koppany Agnes


2  U/EX  RCAC 
Ch.Majenkir Mercuria

Geb.: 11042005  SHSB  644916
(Ch Majenkir Nearctic  x  Ch Majenkir Whimsical Escapade)
Fokker : K. Staudt-Carlabona  Eig. : G. Schmid



Teven Veteranenklas


1  U/EX  CAC 
Totschka's Anuschka

Geb.: 22061997  DWZB B 
(Ch Sando-Khan aus dem Zarenreich  x  Ch Toschka iz Minska)
Fokker : König O.  Eig. : Evelyne & Fritz Jordi



top


© 2005-2019 web.barsoi.be