index
 
back
www.barzoi.be Showresultaten * Resultats d'expo * Showresults
1-5-2009  Dortmund VDH-Europasieger 2009 CAC-CACIB  (D)
Keurmeester : Frau M. Müller (CH)

Resultaten ingestuurd door Dagmar Renelt & Peter Niewrzedowski - Foto : Astrid Wolf


  52 ingeschreven barsoi's (25 Reuen / 27 Teven)


Reuen Puppyklas


  VB/VP/TP   
Dober-Kopp Wizzard of Oz

Geb.: 20/09/2008  MET OAG  969/08
(Voursk de l'Hermitage d'Eole  x  Dober-Kopp Chamos Sacij)
F./Eig. : Koppany Agnes


  B/P   
Stepun's Zarankow

Geb.: 16/09/2008  DWZB B  17888
(Ardagan's Firecracker  x  Stepun's Tupij)
Fokker : Wöhrle-Simon  Eig. : R.Göting u. D. Siebert-Göting



Reuen Jeugdklas


1  U/EX  EJS 
Teine Chester Kalinow

Geb.: 08/07/2008  KC  HP 32139203
(Chabibi's Korona-Kazan JC  x  Teine Devil May Care SC)
Fokker : A. Midgarden  Eig. : A. Roos


2  U/EX   
Sunburst Duke Califia at Dober-Kopp

Geb.: 14/03/2008  MET.OAG  966/H/08
(Sunburst Huntsman at Mechta  x  Sunburst Curage)
Fokker : Garnett Thompson-Marilyn Mograw  Eig. : Koppany Agnes


3  ZG/VG/TB   
Scharkow's Balujew

Geb.: 02/11/2007  DWZB B  17783
(Volskyvoi d'El Collina Perruska  x  Scharkow's Akasha)
Fokker : A.+T. Schelke  Eig. : A. Schelke


4  ZG/VG/TB   
Barzaya E'Aragon

Geb.: 19/04/2008  SHSB/LOS  673804
(Kuskaya's Ayak  x  Barzaya Iskra)
Fokker : D. Gobbo-Müller  Eig. : Ute Dick


  ZG/VG/TB   
Barzaya Ewan

Geb.: 19/04/2008  SHSB  673808
(Kuskaya's Ayak  x  Barzaya Iskra)
Fokker : D. Gobbo-Müller  Eig. : C. Obermann


  ZG/VG/TB   
Scharkow's Biriuk

Geb.: 02/11/2007  DWZB B  17782
(Volskyvoi d'El Collina Perruska  x  Scharkow's Akasha)
Fokker : A.+T. Schelke  Eig. : E. van den Berg


  ZG/VG/TB   
Ardagan's Give A Little Bit

Geb.: 20/04/2008  NHSB  2701165
(Ardagan's Firecracker  x  Tropinka Homiérovitch Boldareffchino)
Fokker : H. Karmelk  Eig. : Nancy Gieler


  ZG/VG/TB   
Akim Mraja

Geb.: 30/12/2007  DWZB B  17846
(Phaedra Camus  x  Amuri-Pajkos Bogi)
Fokker : Jana Mrazova  Eig. : R.u.M. Bunge



Reuen Tussenklas


1  U/EX   
Ladianov aus dem Zarenreich

Geb.: 20/05/2007  DWZB B  17745
(MCh. Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka  x  Ch. Aischa a.d. Zarenreich)
F./Eig. : Margrit Klug


2  U/EX   
Cyparus Mierzalosc Borzoi

Geb.: 25/07/2007  DWZB B  17761
(Djinseeker French Dream du Grand Fresnoy  x  Alba Rosa Mierzalosc Borzoi)
Fokker : V. Stinner  Eig. : C. Metzdorf


3  U/EX   
Dober-Kopp Indian

Geb.: 14/06/2007  MET OAG  919/07
(Dober- Kopp Pannon Zoltan  x  Dober-Kopp Black Sirocco)
F./Eig. : Koppany Agnes



Reuen Open klas


1  U/EX   
Orlow Kalinow

Geb.: 07/11/2006  DWZB B  17660
(Ch. Rosjanka's Andrasch  x  Ch. Teine Devil May Care SC)
Fokker : Kalinowski R.u.S.  Eig. : Conny Otto & Stephan Hüttner


2  U/EX   
Cymabresjeva Jarkov

Geb.: 29/07/2005  NHSB  2570304
(Ch. Cymabresjeva Elkai  x  Afelia's Divania)
Fokker : W. de Groot  Eig. : S. Schroeder & H. Pans


3  ZG/VG/TB   
Rassim's Esteban

Geb.: 09/04/2007  DWZB B  17722
(Katz Rhytm of the Night  x  Rassim's Cassandra)
Fokker : Niekamp V. M.  Eig. : R.Göting u. D. Siebert-Göting


4  ZG/VG/TB   
Egil Alexander

Geb.: 26/04/2007  DWZB B  17725
(Babuschka's Hubal-Alexander  x  Chaika Alexander)
F./Eig. : Dagmar Renelt


abs     
Velikij Lovek

Geb.: 12/11/2006  DWZB B  17679
(Japejukan Kommando  x  Velikij Jirina)
Fokker : Haggström C.  Eig. : M. Aulike



Reuen Gebruikshondenklas


1  U/EX  CAC 
Kuskaya's Ayak

Geb.: 26/12/2000  SHSB  596527
(Bajenko Kalinow  x  Barzaya Kuscaja)
F./Eig. : Troxler J.


2  U/EX  RCAC 
Empire von Prisca

Geb.: 23/02/2005  DWZB B  17417
(Russkij Standard Arlekin  x  Tonja von der Windhundranch)
Fokker : Prisca Uetz  Eig. : D. Geib


3  U/EX   
Ch.Baruschka's Kortschagin

Geb.: 16/05/2005  DWZB B  17458
(Ch Katz Rhythm of the Night  x  MCh Baruschka's Halatka)
F./Eig. : Sabine Schönfeld



Reuen Kampioensklas


1  U/EX  CACIB ES BOB
Ch.Zloty Laur Stepowy Goniec

Geb.: 29/09/2004  DWZB B  17698
(Russkiy Standart Arlekin  x  Via Alba Stepowy Goniec)
Fokker : Rychlik K  Eig. : Ludmilla Barwitzki


2  U/EX   
Ch.Turgai's Hajatin

Geb.: 05/10/2004  DWZB B  17379
(Turgai's Feniks  x  Turgai's Chernika)
Fokker : G. u. M. Franz  Eig. : H.u.M.Bollbach


3  U/EX   
Ch.Karamasov aus dem Zarenreich

Geb.: 15/04/2005  DWZB B  17439
(Orel des Princes de Kazan  x  Russian Rapsody Krylov)
Fokker : Margrit Klug  Eig. : Niemann H.


3  U/EX   
Ch.Gold Plated Zolotoy Modnyabistru

Geb.: 11/10/2004  NHSB  2528362
(Jelistaz Just Like Pistachio  x  Vronsky Angel in Disguise)
F./Eig. : Kuiters J. van den Broek A.



Teven Puppyklas


  VB/VP/TP   
Dober-Kopp Venus

Geb.: 25/10/2008  MET OAG  981/08
(Dober-Kopp Pannon Zoltan  x  Dober-Kopp Black Sirocco)
F./Eig. : Koppany Agnes



Teven Jeugdklas


1  U/EX  EJS 
Her Majesty Stepowy Goniec Ginny

Geb.: 28/04/2008  DWZB B  17922
(Wlad av Fjascho  x  Ursa Maior Stepowy Goniec)
Fokker : K. Rychlik  Eig. : Ludmilla Barwitzki


2  U/EX   
High Society Stepowy Goniec

Geb.: 28/04/2008  PKR-X  6718
(Wlad av Fjascho  x  Ursa Maior Stepowy Goniec)
Fokker : K. Rychlik  Eig. : Schleusener/Richter


3  ZG/VG/TB   
Scharkow's Bora

Geb.: 02/11/2007  DWZB B  17791
(Volskyvoi d'El Collina Perruska  x  Scharkow's Akasha)
Fokker : A.+T. Schelke  Eig. : B. Herbe


4  ZG/VG/TB   
Rainmaker Kylli Chyerdak

Geb.: 23/03/2008  FIN  27544/08
(Zevs iz Razdolia  x  Rainmaker Irene)
Fokker : Lind-Vilpponen  Eig. : D. Soete


  ZG/VG/TB   
Sunburst Queen Califia at Dober-Kopp

Geb.: 14/03/2008  MET.OAG  965/H/08
(Sunburst Huntsman at Mechta  x  Sunburst Curage)
Fokker : Garnett Thompson-Marilyn Mograw  Eig. : Koppany Agnes


  ZG/VG/TB   
Teine Vienna Kalinow

Geb.: 08/07/2008  KC  HP 32139208
(Chabibi's Korona-Kazan JC  x  Teine Devil May Care SC)
Fokker : A. Midgarden  Eig. : R.u.S. Kalinowski


  ZG/VG/TB   
Olympia Fi-It

Geb.: 14/03/2008  NHSB  2719778
(Avanturin  x  Julia Balsaja Achota)
Fokker : Jitka Sirova  Eig. : M.H.te Boekhorst


  G/B   
Daphne Laureatus Mierzalosc Borzoi

Geb.: 20/07/2008  DWZB B  17871
(Le Sphinx Fenix du Grand Fresnoy  x  Wonna Wiosna Stepowy Goniec)
Fokker : V. Stinner  Eig. : C. Metzdorf


  G/B   
Groza Stepowy Goniec

Geb.: 14/03/2008  PKR-X  6675
(Ischyma Importial  x  Zlota Sotnia Stepowy Goniec)
Fokker : K. Rychlik  Eig. : Schleusener/Richter



Teven Tussenklas


1  U/EX  RCAC 
Candella Mierzalosc Borzoi

Geb.: 25/07/2007  DWZB B  17762
(Djinseeker French Dream du Grand Fresnoy  x  Alba Rosa Mierzalosc Borzoi)
F./Eig. : V. Stinner


2  U/EX   
Chaijka

Geb.: 30/06/2007  DWZB B  17920
(Ailica's Chamberlain  x  Stepnykh Almazov Aleksandra)
Fokker : E. Bertolini  Eig. : Michael Wille


3  U/EX   
Cymabresjeva Katyuska

Geb.: 11/05/2007  NHSB  2655331
(MCh. Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka  x  Cymabresjeva Gasha)
F./Eig. : W. de Groot


4  U/EX   
Ljudmilla aus dem Zarenreich

Geb.: 20/05/2007  DWZB B  17748
(MCh. Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka  x  Ch. Aischa a.d. Zarenreich)
Fokker : Margrit Klug  Eig. : Maus C.



Teven Open klas


1  U/EX  CAC-CACIB ES 
Ailica's Georgia

Geb.: 06/03/2007  DWZB B  17705
(Ch. Rosjanka's Andrasch  x  Ch. Ailica's Caja-Chadee)
F./Eig. : A. Wolf


2  U/EX   
Ailica's Fenja

Geb.: 09/06/2006  DWZB B  17615
(Ailica's Chamberlain  x  Ailica's Dark Ruby)
Fokker : A. Wolf  Eig. : Himstedt P. u. A.


3  U/EX   
Velikij Ljudmilla

Geb.: 12/11/2006  DWZB B  17919
(Japejukan Kommando  x  Velikij Jirina)
Fokker : Haggstrom  Eig. : Michael Wille


4  U/EX   
Kuskaya's Ganesha

Geb.: 05/07/2006  SHSB  653493
(Kuskaya's Alik  x  Klingsor's Ochotna)
F./Eig. : Jeannette Troxler


  U/EX   
Scharkow's Arkasha

Geb.: 23/09/2004  DWZB B  17365
(Ch Chor vom Tollhaus  x  Stepun's Quubara)
Fokker : A.+T. Schelke  Eig. : A. Schelke


  U/EX   
Otmena Kalinow

Geb.: 07/11/2006  DWZB B  17662
(Ch. Rosjanka's Andrasch  x  Ch. Teine Devil May Care SC)
F./Eig. : Kalinowski R.u.S.


  U/EX   
Ninotschka Kalinow

Geb.: 26/06/2006  DWZB B  17623
(Katz Rhytm of the Night  x  Inuschka Kalinow)
Fokker : R.u.S. Kalinowski  Eig. : S. Locher


  U/EX   
Lea Ze Sfory Caryzy

Geb.: 14/03/2006  PKR-X  6050
(Viking Gustav Carskoe Zolotze  x  Beatrycze Ze Sfory Caryzy)
Fokker : S. Woelk  Eig. : M. Frische


  U/EX   
Ch.Precious Jewel Modnyabistru

Geb.: 11/10/2004  NHSB  2528366
(Jelistaz Just Like Pistachio  x  Vronsky Angel in Disguise)
Fokker : Kuiters J. van den Broek A.  Eig. : R.+H. Termorshuizen/J. Kluiters


  U/EX   
Volodja az Aftab Faizabad

Geb.: 09/09/2004  DWZB B  17401
(Oural des Princes de Kazan  x  Sonia az Aftab Faizabad)
Fokker : Vannier & Dry  Eig. : A. Breitenbach



Teven Kampioensklas


1  U/EX  RCACIB 
Ch.Chaika Alexander

Geb.: 01/05/2002  DWZB B  17031
(Mishenka's Leonow  x  Zaruschka Alexander)
F./Eig. : D. Renelt


2  U/EX   
Ch.Yolity Dievatiy Modnyabistru

Geb.: 11/10/2004  NHSB  2528370
(Jelistaz Just Like Pistachio  x  Vronsky Angel in Disguise)
F./Eig. : Kluiters/vd Broek


3  U/EX   
Ch.Ailica's Dark Ruby

Geb.: 28/10/2002  DWZB B  17083
(Sverkay  x  Larissa de Nikolaiev)
Fokker : Fischer U-Wolf A  Eig. : A Wolf



top


© 2005-2019 web.barsoi.be