index
 
back
www.barzoi.be Showresultaten * Resultats d'expo * Showresults
25-4-2009  Chateauroux CACS - Spéciale Barzoi  (F)
Keurmeester : M. Jouanchicot Christian (F)

Resultaten & Fotos ingestuurd door Sylvie Guillon, Gérard Mahé



CACS BOS Bayard Le Chevalier du Grand Fresnoy - BOB 3 BOG - Ch. Aza dite Eva   JBOB  Daszyna Mierzalosc de l'Hermitage d'Eole


Beste Fokkersgroep - Meilleure Lot d'Elevage - Best Breedersgroup
MCh. Ust'Luga, Charunija & Da Chouchana de l'Hermitage d'Eole    


2de Beste Paar - 2ème Meilleure Paire - 2nd Best Pair
MCh. Ust'Luga & Da Chouchana de l'Hermitage d'Eole    

  30 ingeschreven barsoi's (14 Reuen / 16 Teven)


Reuen Puppyklas


  VB/VP/TP   
Darkov Danaieff d'El Collina of Perruska

Geb.: 12102008  LOF  015323
(Urkhan-Danaieff des Crocs de la Molière  x  Valiska d'El Collina of Perruska)
Fokker : Mme Josette Lalemand  Eig. : M.M. Mondragon


  VB/VP/TP   
Degas-Lepeintre du Grand Fresnoy

Geb.: 15102008  LOF  015351
(Le Sphinx Fenix du Grand Fresnoy  x  Titania du Grand Fresnoy)
Fokker : Combis M.H.  Eig. : Mme Gaussail L.


  VB/VP/TP   
Demi-Dieu du Grand Fresnoy

Geb.: 18092008  LOF  015365
(Ch. Birik Carnjin von der Windhundranch  x  Ch. The Sparkling Star Girl du Grand Fresnoy)
Fokker : Combis M.H.  Eig. : Mme Campagne-Doloris A.


  VB/VP/TP   
Dieu de L'Olympe du Grand Fresnoy

Geb.: 18092008  LOF  015366
(Birik Carnjin von der Windhundranch  x  Ch. The Sparkling Star Girl du Grand Fresnoy)
Fokker : Combis M.H.  Eig. : Mme Gaussail L.



Reuen Jeugdklas


1  U/EX   
Djerkoff des Crocs de la Molière

Geb.: 08062008  LOF  015292
(Vestnik des Crocs de la Molière  x  Vezda des Crocs de la Molière)
Fokker : M. Descamps  Eig. : Mme Bley B.



Reuen Tussenklas


1  U/EX   
Dober-Kopp T-Boy

Geb.: 14062007  MET  922/7
(Dober- Kopp Pannon Zoltan  x  Dober-Kopp Black Sirocco)
Fokker : Mme A. Koppany  Eig. : Guillon Sylvie


2  U/EX   
Chef-d'oeuvre du Grand Fresnoy

Geb.: 16092007  LOF  015102
(Staraja Russa Darkov Fresnoy  x  Vinchka des Crocs de la Molière)
F./Eig. : Combis M.H.


3  U/EX   
Jelistaz Solovei

Geb.: 23012008  SKKS  520427/2008
(Ch. Jelistaz Legendary  x  Ch. Jelistaz Optimistic Angel)
Fokker : Holmberg-Söderberg  Eig. : Mme Annie et M. Alain Hascoët



Reuen Open klas


1  U/EX  CACS 
Bayard Le Chevalier du Grand Fresnoy

Geb.: 10092006  LOF  014891/02678
(Staraja Russa Darkov Fresnoy  x  Une Marlene Dietrich du Grand Fresnoy)
F./Eig. : Combis M.H.


2  U/EX  RCACS 
Blistaj du Cot-Regnier

Geb.: 31082006  LOF  014847
(Noureev du Cot-Regnier  x  Priska du Cot Regnier)
Fokker : Mme Laurent-Faure D.  Eig. : M. Place Didier


3  U/EX   
Akiroff Christianeff de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 02122005  LOF  014654/02639
(Ch. Cymabresjeva Elkai  x  Ch. Russia Impériale d'Ymauville)
Fokker : S. Guillon  Eig. : M.M.Mondragon


4  ZG/VG/TB   
Cantemir du Clos des Sabines

Geb.: 21022007  LOF  014956/02689
(Fausto de Silvergrey  x  Viktoria az Aftab Faizabad)
F./Eig. : M. Mme Boillon



Reuen Kampioensklas


1  U/EX   
Ch.Urkhan Danaieff des Crocs de la Molière

Geb.: 04092003  LOF  014161/02550
(Romanoff des Crocs de la Molière  x  Polka des Crocs de la Molière)
Fokker : Descamps Marc  Eig. : M.M. Mondragon


2  U/EX   
Ch.Un Danseur du.Bolshoi du Grand Fresnoy

Geb.: 17112003  LOF  014204/02654
(Ch Le Sphinx Fenix du Grand Fresnoy  x  Sarah Bernhard du Grand Fresnoy)
F./Eig. : Combis M.H.



Teven Puppyklas


  VB/VP/TP   Beste/Best/Meilleur Puppy
Da Chouchana de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 04082008  LOF  15261
(MCh. Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka  x  MCh. Ust'Luga de l'Hermitage d'Eole)
F./Eig. : Sylvie Guillon



Teven Jeugdklas


1  U/EX   JBOB
Daszyna Mierzalosc de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 13052008  LOF  015225
(Anaieff de l'Hermitage d'Eole  x  Vendlynga de l'Hermitage d'Eole)
F./Eig. : Sylvie Guillon


2  U/EX   
Dance Avec Les Loups Du Domaine d'Iasnaia-Poliana

Geb.: 05042008  LOF  015195
(Vako az Aftab Faizabad  x  Tenota Homierovitch Boldareffchino)
F./Eig. : Trefoux N.


3  U/EX   
Duchenka du Clos des Sabines

Geb.: 09072008  LOF  015248
(Fausto de Silvergrey  x  Viktoria az Aftab Faizabad)
F./Eig. : M. Mme Boillon


4  U/EX   
Demoiselle d'Honneur du Grand Fresnoy

Geb.: 09052008  LOF  015218
(Staraja Russa Darkov Fresnoy  x  Vinchka des Crocs de la Molière)
Fokker : Combis M.H.  Eig. : M. Merieux M.


  ZG/VG/TB   
Dachawanka des Crocs de la Molière

Geb.: 08062008  LOF  015294
(Vestnik des Crocs de la Molière  x  Vezda des Crocs de la Molière)
Fokker : M. Descamps  Eig. : Mme Bley B.



Teven Tussenklas


1  U/EX  RCACS 
Dober-Kopp Volga

Geb.: 14062007  MET  925/07
(Dober- Kopp Pannon Zoltan  x  Dober-Kopp Black Sirocco)
Fokker : Mme A. Koppany  Eig. : Guillon Sylvie


2  U/EX   
Catherine de Medicis du Grand Fresnoy

Geb.: 11092007  LOF  015097
(Un Danseur Du Bolschoi du Grand Fresnoy  x  Staraja Russa Eva du Grand Fresnoy)
Fokker : Combis M.H.  Eig. : Mlle Doloris



Teven Open klas


1  U/EX  CACS 
Ch.Vestlana du Cot Regnier

Geb.: 13102004  LOF  14368/02997
(Borzoi Romanovs Ilija  x  Priska du Cot Regnier)
Fokker : Mme Danielle Laurent-Faure  Eig. : Mme Danielle Laurent Faure


2  U/EX   
Staraja Russa Eva Grand Fresnoy

Geb.: 26092003  LOF  014442/02928
(Ch Staraja Russa Andej  x  Ch Darbasschan's Lovely Godiva)
Fokker : Voulitaninen  Eig. : Combis M.H.


abs     
Charunija de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 05052007  LOF  014973/03135
(Vestnick des Crocs de la Molière  x  Steppe-Jaruschkanovna d'Ymauville)
F./Eig. : Guillon Sylvie



Teven Gebruikshondenklas


1  U/EX   
Baika du Cot-Regnier

Geb.: 31082006  LOF  014851/03138
(Noureev du Cot-Regnier  x  Priska du Cot Regnier)
Fokker : Mme Laurent-Faure  Eig. : Mme Tiger Ch.



Teven Kampioensklas


1  U/EX   BOB 3 BOG
Ch.Aza dite Eva

Geb.: 21052005  LOF  14533/03020
(Nevski du Cot Regnier  x  Taïga d'Al Kerby)
Fokker : M. Agostini  Eig. : Mme Danielle Laurent Faure


2  U/EX   
Ch.Ust'Luga de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 19012003  LOF  013989/02867
(Ch Obertyn Stepowy Goniec  x  Steppe-Jaruschkanovna d'Ymauville)
F./Eig. : Guillon Sylvie


3  U/EX   
Ch.Un Amour de Swann du Domaine d'Iasnaia Poliana

Geb.: 14012003  LOF  013928/02877
(Nakhitchevan  x  Riabouchka Homierovitch Boldareffchino)
Fokker : Mme Nathalie Tréfoux  Eig. : Mme Trefoux


4  U/EX   
Ch.Alienor d'Aquitaine du Grand Fresnoy

Geb.: 25062005  LOF  014636/3025
(Remrix du Grand Fresnoy  x  Hinschka's Uma)
F./Eig. : Combis M.H.



top


© 2005-2019 web.barsoi.be