index
 
back
www.barzoi.be Showresultaten * Resultats d'expo * Showresults
18-4-2009  Volkmarsen CAC-LS Hessen-Thüringen 2009  (D)
Keurmeester : Rita Reyniers (B)

Resultaten ingestuurd door Dagmar Renelt & Peter Niewrzedowski


  26 ingeschreven barsoi's (15 Reuen / 11 Teven)


Reuen Puppyklas


  VB/VP/TP   
Stepun's Zubatoi

Geb.: 16092008  DWZB B  17786
(Ardagan's Firecracker  x  Stepun's Tupij)
F./Eig. : Wöhrle-Simon



Reuen Jeugdklas


1  U/EX  JCAC LJS Hessen-Thüriingen 2009 JBOB
Ischyma McCauley

Geb.: 04032008  DWZB B  17822
(Ch. Blisshound Pinnochio  x  Ch. Ischyma Comtess)
Fokker : Kirsch E.  Eig. : Kirsch/Richter


2  ZG/VG/TB   
Scharkow's Biriuk

Geb.: 02112007  DWZB B  17782
(Volskyvoi d'El Collina Perruska  x  Scharkow's Akasha)
Fokker : A.+T. Schelke  Eig. : E. van den Berg


3  ZG/VG/TB   
Barzaya E'Aragon

Geb.: 19042008  SHSB/LOS  673804
(Kuskaya's Ayak  x  Barzaya Iskra)
Fokker : D. Gobbo-Müller  Eig. : Ute Dick


4  ZG/VG/TB   
Barzaya Ewan

Geb.: 19042008  SHSB  673808
(Kuskaya's Ayak  x  Barzaya Iskra)
Fokker : D. Gobbo-Müller  Eig. : C. Obermann


abs     
Ischyma Mentor

Geb.: 04032008  DWZB B  17619
(Ch. Blisshound Pinnochio  x  Ch. Ischyma Comtess)
Fokker : Kirsch E.  Eig. : Kurtenbach H.



Reuen Tussenklas


1  U/EX  VDH CAC LS Hessen-Thüringen 2009 BOB
Ladianov aus dem Zarenreich

Geb.: 20052007  DWZB B  17745
(MCh. Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka  x  Ch. Aischa a.d. Zarenreich)
F./Eig. : Margrit Klug


2  ZG/VG/TB   
Ischyma Lentay

Geb.: 01082007  DWZB B  17765
(Ch. Aladin Variage Gold  x  Ch. Ischyma Baala)
Fokker : Evelyn Kirsch  Eig. : D. Jekel


3  ZG/VG/TB   
Scharkow's Balujew

Geb.: 02112007  DWZB B  17783
(Volskyvoi d'El Collina Perruska  x  Scharkow's Akasha)
Fokker : A.+T. Schelke  Eig. : A. Schelke


4  ZG/VG/TB   
Egil Alexander

Geb.: 26042007  DWZB B  17725
(Babuschka's Hubal-Alexander  x  Chaika Alexander)
F./Eig. : Dagmar Renelt



Reuen Open klas


1  ZG/VG/TB   
Ischyma Kazeem-Fandango

Geb.: 08012007  DWZB B  17672
(Ischyma Fandango  x  Ischyma Comtess)
Fokker : Evelyn Kirsch  Eig. : Hansen S.


2  ZG/VG/TB   
Stepun's Waiko

Geb.: 12052005  DWZB B  17451
(Russian Rebbel Krylov  x  Stepun's Petrowa)
Fokker : Wöhrle/Behrbalk  Eig. : Wöhrle/Simon



Reuen Kampioensklas


1  U/EX  VDH 
Ch.Ischyma Carat

Geb.: 10052001  DWZB B  16870
(Janke Levitch Krylov  x  Margeaux-Manon de Nikolaiev)
F./Eig. : Kirsch & Fam. Seidel


2  U/EX  RVDH 
Ch.Jantar aus dem Zarenreich

Geb.: 26102004  DWZB B  17393
(Ch. Ischyma Camargue  x  Ch. Aischa a.d. Zarenreich)
Fokker : M. Klug  Eig. : Ute Dick


abs     
MCh.Ischyma Hitan Rayen

Geb.: 20032005  DWZB B  17426
(Darbaschan's Super Strike  x  Ischyma Comtess)
Fokker : E. Kirsch  Eig. : A. Rogiers



Teven Puppyklas


  VB/VP/TP   
Udacha

Geb.: 18072008    013499
(Ch. Demjan  x  Ch. Vjuga Metelica)
Fokker : Juknienne Alexandra  Eig. : Marktsteder Andreas



Teven Jeugdklas


1  ZG/VG/TB   
Rainmaker Kylli Chyerdak

Geb.: 23032008  FIN  27544/08
(Zevs iz Razdolia  x  Rainmaker Irene)
Fokker : Lind-Vilpponen  Eig. : D. Soete



Teven Tussenklas


1  U/EX  VDH CAC 
Chaijka

Geb.: 30062007  DWZB B  17920
(Ailica's Chamberlain  x  Stepnykh Almazov Aleksandra)
Fokker : E. Bertolini  Eig. : Michael Wille


2  U/EX  RVDH RCAC 
Ladjana aus dem Zarenreich

Geb.: 20052007  DWZB B  17747
(MCh. Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka  x  Ch. Aischa a.d. Zarenreich)
F./Eig. : Margrit Klug



Teven Open klas


1  ZG/VG/TB   
Ischyma Kandra

Geb.: 08012007  DWZB B  17678
(Ischyma Fandango  x  Ischyma Comtess)
Fokker : Evelyn Kirsch  Eig. : Hansen S.


2  ZG/VG/TB   
Velikij Ljudmilla

Geb.: 12112006  DWZB B  17919
(Japejukan Kommando  x  Velikij Jirina)
Fokker : Haggstrom  Eig. : Michael Wille


3  ZG/VG/TB   
Scharkow's Arkasha

Geb.: 23092004  DWZB B  17365
(Ch Chor vom Tollhaus  x  Stepun's Quubara)
Fokker : A.+T. Schelke  Eig. : A. Schelke


4  ZG/VG/TB   
Artemesia Mierzalocs Borzoi

Geb.: 19102004  DWZB B  17375
(Orel des Princes de Kazan  x  Wonna Wiosna Stepowy Goniec)
Fokker : V. Stinner  Eig. : Breitenbach A.


  ZG/VG/TB   
Ischyma Karona

Geb.: 08012007  DWZB B  17676
(Ischyma Fandango  x  Ischyma Comtess)
Fokker : E. Kirsch  Eig. : Saier Nina



Teven Gebruikshondenklas


1  ZG/VG/TB   
Ch.Babuschka's Hanotschka

Geb.: 08052004  DWZB B  17292
(Bojar-Buran Alexander  x  Babuschka's Fanaberia)
Fokker : Baumann-Roth  Eig. : Dagmar Renelt



Teven Kampioensklas


1  U/EX  VDH LS Hessen-Thüringen 2009 BOS
Ch.Rosjanka's Bostjana

Geb.: 20082004  DWZB B  17341
(Danjar Z Bilmy  x  Rosjanka's Askania)
Fokker : H. Ludewig  Eig. : Kromrel I.



top


© 2005-2019 web.barsoi.be