index
 
back
www.barzoi.be Showresultaten * Resultats d'expo * Showresults
12-4-2009  Limoges CACS-CACIB  (F)
Keurmeester : M. Leneuf Christian - M. Thevenon Benoit (F)

Resultaten & Fotos ingestuurd door Sylvie Guillon, Gérard Mahé


Juniors : Keurmeester : M. Thevenon Benoit



Reuen - Mâles - Males
CACIB Dober-Kopp T-Boy   RCACIB Ch.  Un Danseur du.Bolshoi du Grand Fresnoy


Teven - Femelles - Females
CACIB Ch. Alienor d'Aquitaine du Grand Fresnoy   RCACIB  Charunija de l'Hermitage d'Eole


Reuen - Mâles - Males
RCACS Chef-d'oeuvre du Grand Fresnoy   CACS  Dober-Kopp T-Boy


Teven - Femelles - Females
CACS Charunija de l'Hermitage d'Eole   RCACS  Staraja Russa Eva Grand Fresnoy

  23 ingeschreven barsoi's (10 Reuen / 13 Teven)


Reuen Puppyklas


1  VB/VP/TP   
Demi-Dieu du Grand Fresnoy

Geb.: 18092008  LOF  015365
(Ch. Birik Carnjin von der Windhundranch  x  Ch. The Sparkling Star Girl du Grand Fresnoy)
Fokker : Combis M.H.  Eig. : Mme Campagne-Doloris A.



Reuen Jeugdklas


abs     
Danube Bleu du Grand Fresnoy

Geb.: 09052008  LOF  015213
(Staraja Russa Darkov Fresnoy  x  Vinchka des Crocs de la Molière)
Fokker : Combis M.H.  Eig. : M. Gaussail L.



Reuen Tussenklas


1  U/EX  CACS-CACIB BOS
Dober-Kopp T-Boy

Geb.: 14062007  MET  922/7
(Dober- Kopp Pannon Zoltan  x  Dober-Kopp Black Sirocco)
Fokker : Mme A. Koppany  Eig. : Guillon Sylvie



Reuen Open klas


1  U/EX  RCACS 
Chef-d'oeuvre du Grand Fresnoy

Geb.: 16092007  LOF  015102
(Staraja Russa Darkov Fresnoy  x  Vinchka des Crocs de la Molière)
F./Eig. : Combis M.H.


2  U/EX   
Bayard Le Chevalier du Grand Fresnoy

Geb.: 10092006  LOF  014891/02678
(Staraja Russa Darkov Fresnoy  x  Une Marlene Dietrich du Grand Fresnoy)
Fokker : Combis M.H.  Eig. : Mme Gaussail L.


3  U/EX   
Tadjykie d'El Collina of Perruska

Geb.: 23012002  LOF  13677/02465
(Nakhitchevan  x  Maroussia d'El Collina of Perruska)
Fokker : Mme Josette Lalemand  Eig. : Mme Pascale Savarit


4  U/EX   
Bojan de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 01072006  LOF  014754/02666
(Patchkov de Tchesskaïa  x  Ulianka des Crocs de la Molière)
Fokker : Sylvie Guillon  Eig. : M. Chevallier



Reuen Kampioensklas


1  U/EX  RCACIB 
Ch.Un Danseur du.Bolshoi du Grand Fresnoy

Geb.: 17112003  LOF  014204/02654
(Ch Le Sphinx Fenix du Grand Fresnoy  x  Sarah Bernhard du Grand Fresnoy)
F./Eig. : Combis M.H.


2  U/EX   
Ch.Urkhan Danaieff des Crocs de la Molière

Geb.: 04092003  LOF  014161/02550
(Romanoff des Crocs de la Molière  x  Polka des Crocs de la Molière)
Fokker : Descamps Marc  Eig. : M.M. Mondragon


3  U/EX   
Ch.Volskyvoi d'El Collina of Perruska

Geb.: 11022004  LOF  14222/02564
(Nakhitchevan  x  Maroussia d'El Collina of Perruska)
Fokker : Mme Josette Lalemend  Eig. : Mme Pascale Savarit



Teven Puppyklas


1  VB/VP/TP   Beste/Best/Meilleur Puppy
Da Chouchana de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 04082008  LOF  15261
(MCh. Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka  x  MCh. Ust'Luga de l'Hermitage d'Eole)
F./Eig. : Sylvie Guillon



Teven Jeugdklas


1  U/EX   
Demoiselle d'Honneur du Grand Fresnoy

Geb.: 09052008  LOF  015218
(Staraja Russa Darkov Fresnoy  x  Vinchka des Crocs de la Molière)
Fokker : Combis M.H.  Eig. : M. Merieux M.


abs     
Diane Depoitiers du Grand Fresnoy

Geb.: 15032008  LOF  015181
(Ah Si J'Etais Riche du Grand Fresnoy  x  Valse Viennoise du Grand Fresnoy)
F./Eig. : Combis M.H.



Teven Tussenklas


1  U/EX   
Dober-Kopp Volga

Geb.: 14062007  MET  925/07
(Dober- Kopp Pannon Zoltan  x  Dober-Kopp Black Sirocco)
Fokker : Mme A. Koppany  Eig. : Guillon Sylvie


2  U/EX   
Catherine de Medicis du Grand Fresnoy

Geb.: 11092007  LOF  015097
(Un Danseur Du Bolschoi du Grand Fresnoy  x  Staraja Russa Eva du Grand Fresnoy)
Fokker : Combis M.H.  Eig. : Mlle Doloris



Teven Open klas


1  U/EX  CACS-RCACIB 
Charunija de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 05052007  LOF  014973/03135
(Vestnick des Crocs de la Molière  x  Steppe-Jaruschkanovna d'Ymauville)
F./Eig. : Guillon Sylvie


2  U/EX  RCACS 
Staraja Russa Eva Grand Fresnoy

Geb.: 26092003  LOF  014442/02928
(Ch Staraja Russa Andej  x  Ch Darbasschan's Lovely Godiva)
Fokker : Voulitaninen  Eig. : Combis M.H.


3  U/EX   
Bomba Homierovitch Boldareffchino

Geb.: 28022006  LOF  14820/3069
(Vargas de la Plaine du Luzais  x  Toutchka Homiérovitch Boldareffchino)
Fokker : V. Koijne  Eig. : Mme Barillet


4  U/EX   
Valona of Scotch-Dream

Geb.: 14082004  LOF  014418/02996
(Silver Shannon de Nikolaiev  x  Snegourstchka of Scotch Dream)
F./Eig. : M. Vitel


abs     
Ada dite Annouchkaia

Geb.: 21052005  LOF  14532/03019
(Nevski du Cot Regnier  x  Taïga d'Al Kerby)
Fokker : M. Agostini  Eig. : Mme Josette Lalemend


abs     
Urrika

Geb.: 14112003  LOF  014091/02934
(Orozco  x  Siberie du Domaine Du Parc Imperial)
Fokker : M. Maignes J.  Eig. : Mme Barillet



Teven Kampioensklas


1  U/EX  CACIB BOB
Ch.Alienor d'Aquitaine du Grand Fresnoy

Geb.: 25062005  LOF  014636/3025
(Remrix du Grand Fresnoy  x  Hinschka's Uma)
F./Eig. : Combis M.H.


2  U/EX   
Ch.Vestlana du Cot Regnier

Geb.: 13102004  LOF  14368/02997
(Borzoi Romanovs Ilija  x  Priska du Cot Regnier)
Fokker : Mme Danielle Laurent-Faure  Eig. : Mme Danielle Laurent Faure



top


© 2005-2019 web.barsoi.be