index
 
back
www.barzoi.be Showresultaten * Resultats d'expo * Showresults
11-4-2009  Hoope CAC Landessieger Weser-Ems 2009  (D)
Keurmeester : Herr Richter (D)

Resultaten & Foto's : Gerd-Christian www.gerd-christian.de



LS Weser-Ems 2009
CAC VDH BOS Candella Mierzalosc Borzoi   VDH BOB Ch.  Ischyma Junior Triskel


LJS Weser-Ems 2009
JCAC JBOB Ischyma Maxim   JCAC JBOS  Ginger v.d. Windhundranch

  47 ingeschreven barsoi's (25 Reuen / 22 Teven)


Reuen Puppyklas


  VB/VP/TP   
Lukim vom Sölring Hüs

Geb.: 25092008  DWZB B  17903
(Ch. Jakuschin vom Sölring Hüs  x  Tovaritsch's Boginya)
Fokker : H.u.I.C.Neumann  Eig. : Wirbel S.



Reuen Jeugdklas


1  U/EX  JCAC - LJS Weser-Ems 2009 JBOB
Ischyma Maxim

Geb.: 04032008  DWZB B  17821
(Ch. Blisshound Pinnochio  x  Ch. Ischyma Comtess)
Fokker : E. Kirsch  Eig. : Kirsch & Fam. Seidel


2  U/EX  RJCAC 
Scharkow's Biriuk

Geb.: 02112007  DWZB B  17782
(Volskyvoi d'El Collina Perruska  x  Scharkow's Akasha)
Fokker : A.+T. Schelke  Eig. : E. van den Berg


3  U/EX   
Akim Mraja

Geb.: 30122007  DWZB B  17846
(Phaedra Camus  x  Amuri-Pajkos Bogi)
Fokker : Jana Mrazova  Eig. : R.u.M. Bunge


4  ZG/VG/TB   
Gerojskij Gavril Wolkowo

Geb.: 23052008  SLR RH  000193
(Rothesby Sholwood Miracle  x  Casablanca Coastwind Wolkowo)
Fokker : Helena Arh  Eig. : Joachim Döring



Reuen Tussenklas


1  U/EX  VDH RCAC 
Karpow vom Tollhaus

Geb.: 10062007  DWZB B  17735
(Chor vom Tollhaus  x  Leicro's Russian Zebeede)
Fokker : B. Döring  Eig. : Alexander Ultich


2  U/EX  RVDH 
Ladianov aus dem Zarenreich

Geb.: 20052007  DWZB B  17745
(MCh. Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka  x  Ch. Aischa a.d. Zarenreich)
F./Eig. : Margrit Klug


3  U/EX   
Demon v.d. Nebenhöhle

Geb.: 31102007  DWZB B  17795
(Boris von der Nebelhöhle  x  Ischyma Euphorie)
Fokker : C. Döring  Eig. : Heiko Dressel


4  U/EX   
Ischyma Lentay

Geb.: 01082007  DWZB B  17765
(Ch. Aladin Variage Gold  x  Ch. Ischyma Baala)
Fokker : Evelyn Kirsch  Eig. : D. Jekel


  U/EX   
Devil von der Nebelhöhle

Geb.: 31102007  DWZB B  17797
(Boris von der Nebelhöhle  x  Ischyma Euphorie)
Fokker : Ch.Döring  Eig. : Döring Ch.


  U/EX   
Kirow vom Tollhaus

Geb.: 10062007  DWZB B  17736
(Chor vom Tollhaus  x  Leicro's Russian Zebeede)
Fokker : Brigitte Döring  Eig. : V. Konieczny


  U/EX   
Scharkow's Balujew

Geb.: 02112007  DWZB B  17783
(Volskyvoi d'El Collina Perruska  x  Scharkow's Akasha)
Fokker : A.+T. Schelke  Eig. : A. Schelke


  ZG/VG/TB   
Diego von Zarskoje Selo

Geb.: 03072007  DWZB B  17792
(Ch. El Ghitan von Zarskoje Selo  x  Ch. Bilans Black Obsession)
Fokker : Stifter E.  Eig. : Henk van Essen



Reuen Open klas


1  U/EX  VDH CAC 
Ischyma Kazeem-Fandango

Geb.: 08012007  DWZB B  17672
(Ischyma Fandango  x  Ischyma Comtess)
Fokker : Evelyn Kirsch  Eig. : Hansen S.


2  U/EX  RVDH 
Nurejew Kalinow

Geb.: 26062006  DWZB B  17619
(Katz Rhytm of the Night  x  Inuschka Kalinow)
Fokker : Kalinowski R.u.S.  Eig. : Conny Otto & Stephan Hüttner


3  U/EX   
Ischyma Jaden Triskel

Geb.: 06112006  DWZB B  17652
(Triskel Celtic Krylov  x  Ischyma Fashion)
Fokker : E. Kirsch  Eig. : K.u.M.Stephan


4  U/EX   
Orlow Kalinow

Geb.: 07112006  DWZB B  17660
(Ch. Rosjanka's Andrasch  x  Ch. Teine Devil May Care SC)
Fokker : Kalinowski R.u.S.  Eig. : Conny Otto & Stephan Hüttner


  ZG/VG/TB   
Anton-Pitrovitch Baranowskij

Geb.: 10092004  DWZB B  17354
(Petja von der Windhundranch  x  Suirpriza Donskoy Ohoty)
Fokker : B. Spohr  Eig. : R.u.M.Bunge


  ZG/VG/TB   
Iljoscha vom Tollhaus

Geb.: 23112004  DWZB B  17385
(Gorijn v. Sölring Hüs  x  Coco Chanel v. Tollhaus)
Fokker : Brigitte Döring  Eig. : Lars Püllenberg


  U/EX   
Isildur v. Tollhaus

Geb.: 23112004  DWZB B  17386
(Gorijn v. Sölring Hüs  x  Coco Chanel v. Tollhaus)
Fokker : Brigitte Döring  Eig. : B. Wiemer


  U/EX   
Artiom Homierovitch Boldareffchino

Geb.: 10042005  DWZB B  17779
(Cymabresjeva Elkai  x  Tanketka Homierovitch Boldareffchino)
Fokker : V. Koijne  Eig. : R. Klinger



Reuen Kampioensklas


1  U/EX  VDH LS Weser-Ems 2009 BOB
Ch.Ischyma Junior Triskel

Geb.: 06112006  DWZB B  17654
(Triskel Celtic Krylov  x  Ischyma Fashion)
Fokker : E. Kirsch  Eig. : K.u.M.Stephan


2  U/EX  RVDH 
Ch.Viktor The King du Grand Fresnoy

Geb.: 25062004  DWZB B  17630
(Souverain Russe du Grand Fresnoy  x  Roumaine du Grand Fresnoy)
Fokker : Combis M.H.  Eig. : Döring Ch.


3  U/EX   
Ch.Rosjanka's Andrash

Geb.: 14092001  DWZB B  16923
(Elbur Kalinow  x  Baruschka's Anjeschka)
Fokker : H.H. Ludewig  Eig. : Ott/Hüttner


4  U/EX   
Ch.Blizzard v.d. Windhundranch

Geb.: 26042004  DWZB B  17285
(Ailica's Chamberlain  x  Pamina v.d. Windhundranch)
Fokker : B.+ H. Schwarz  Eig. : E. Mendel



Teven Puppyklas


  VB/VP/TP   
Lavka von Sölring Hüs

Geb.: 25092008  DWZB B  17907
(Ch. Jakuschin vom Sölring Hüs  x  Tovaritsch's Boginya)
F./Eig. : H.u.I.C.Neumann


  VB/VP/TP   
Lailah von Sölring Hüs

Geb.: 25092008  DWZB B  17906
(Ch. Jakuschin vom Sölring Hüs  x  Tovaritsch's Boginya)
F./Eig. : H.u.I.C.Neumann



Teven Jeugdklas


1  U/EX  JCAC LJS Weser-Ems 2009 
Ginger v.d. Windhundranch

Geb.: 27032008  DWZB B  17844
(Wjugow v.d. Windhundranch  x  Veruschka du Grand Fresnoy)
F./Eig. : B.u.H. Schwarz


2  U/EX  RJCAC 
Scharkow's Bora

Geb.: 02112007  DWZB B  17791
(Volskyvoi d'El Collina Perruska  x  Scharkow's Akasha)
Fokker : A.+T. Schelke  Eig. : B. Herbe


3  U/EX   
High Society Stepowy Goniec

Geb.: 28042008  PKR-X  6718
(Wlad av Fjascho  x  Ursa Maior Stepowy Goniec)
Fokker : K. Rychlik  Eig. : Schleusener/Richter


4  ZG/VG/TB   
Groza Stepowy Goniec

Geb.: 14032008  PKR-X  6675
(Ischyma Importial  x  Zlota Sotnia Stepowy Goniec)
Fokker : K. Rychlik  Eig. : Schleusener/Richter



Teven Tussenklas


1  U/EX  VDH CAC LS Weser-Ems 2009 BOS
Candella Mierzalosc Borzoi

Geb.: 25072007  DWZB B  17762
(French Dream du Grand Fresnoy  x  Alba Rosa Mierzalosc Borzoi)
F./Eig. : V. Stinner


2  U/EX  RVDH 
Lenja a.d. Zarenreich

Geb.: 20052007  DWZB B  17749
(MCh. Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka  x  Ch. Aischa a.d. Zarenreich)
F./Eig. : Margrit Klug


3  U/EX   
Fouksia von der Windhundranch

Geb.: 30072007  DWZB B  17777
(Wjugow v.d. Windhundranch  x  Birjuschka v.d. Windhundranch)
Fokker : B.u.H. Schwarz  Eig. : E. Mendel


4  U/EX   
Diva von der Nebelhöhle

Geb.: 31102007  DWZB B  17803
(Boris von der Nebelhöhle  x  Ischyma Euphorie)
Fokker : Ch.Döring  Eig. : Döring Ch.



Teven Open klas


1  U/EX  VDH RCAC 
Jasmilla vom Tollhaus

Geb.: 17012006  DWZB B  17555
(Cordova Tovarich  x  Coco Chanel vom Tollhaus)
Fokker : Brigitte Döring  Eig. : L.Püllenberg


2  U/EX  RVDH 
Scharkow's Arkasha

Geb.: 23092004  DWZB B  17365
(Ch Chor vom Tollhaus  x  Stepun's Quubara)
Fokker : A.+T. Schelke  Eig. : A. Schelke


3  U/EX   
Cher z Bilmy

Geb.: 12062005  DWZB B  17645
(Ch Ischyma Carat  x  Cordova Fabrege)
Fokker : M. Parizkova  Eig. : Kirsch/Seidel


4  U/EX   
Scharkow's Aleesha

Geb.: 23092004  DWZB B  17364
(Ch Chor vom Tollhaus  x  Stepun's Quubara)
Fokker : A.+T. Schelke  Eig. : R. Klinger


abs     
Chabibi's Kim Karuscha

Geb.: 11072003  DWZB B  17180
(Silkenswift Bonne Chance  x  Nubia Hegerova)
F./Eig. : Scheringer-Bartnick


abs     
Ekatarina v.d. Windhundranch

Geb.: 17102006  DWZB B  17649
(Klingsor's Titzian  x  Udala v.d. Windhundranch)
Fokker : B. u. H. Schwarz  Eig. : D. Reinsberger


  U/EX   
Klingsor's Virginia

Geb.: 11052005  DWZB B  17469
(Klingsor's Lovländer  x  Baruschkas Imzadza)
Fokker : Herold/Siegel  Eig. : Schleusener/Richter


  U/EX   
Jessilja vom Sölring Hüs

Geb.: 13012005  DWZB B  17412
(Gorijn vom Sölring Hüs  x  Elmaya v. Troybhiko)
F./Eig. : H.+I.Neumann


  ZG/VG/TB   
Efrosinija von Zarskoje Selo

Geb.: 26082004  DWZB B  17719
(Ischyma Brigand  x  Rossia z Palatinu Moravia)
Fokker : Stifter/Hofer  Eig. : Henk van Essen


  ZG/VG/TB   
Chabibi's Karenina

Geb.: 11072003  DWZB B  17179
(Silkenswift Bonne Chance  x  Nubia Hegerova)
F./Eig. : Scheringer-Bartnick


  U/EX   
Ischyma Kandra

Geb.: 08012007  DWZB B  17678
(Ischyma Fandango  x  Ischyma Comtess)
Fokker : Evelyn Kirsch  Eig. : Hansen S.



Teven Erenklas


     
Nubia Hegerova

Geb.: 25121997  DWZB B  16311
(Bajenko Kalinow  x  Lena Hegerova)
Fokker : Oesterlen/Gratias  Eig. : Scheringer-Bartnick



top


© 2005-2019 web.barsoi.be