index
 
back
www.barzoi.be Showresultaten * Resultats d'expo * Showresults
11-4-2009  Köln CAC  (D)
Keurmeester : L. Dehaes (B)

VDH BOS MCh. Ischyma Hitan Rayen   VDH CAC BOB  Artemesia Mierzalocs Borzoi

  23 ingeschreven barsoi's (12 Reuen / 11 Teven)


Reuen Puppyklas


  VB/VP/TP   
Ischyma Nijinski Tulpar

Geb.: 22072008  DWZB B  17862
(Zarathustra Nijinski Ballet  x  Jamarqui Angora)
Fokker : E. Kirsch  Eig. : Ebel U


  VB/VP/TP   
Japejukan Konovatsev

Geb.: 27082008  FIN  48949/08
(Ch. Staraja Russa Babitzin  x  Ch. Darbashan's Sweet as Candy)
Fokker : Jari-Pekka Kahelin  Eig. : Burkert & Poidinger M.&T.



Reuen Jeugdklas


1  U/EX  JCAC 
Barzaya Ewan

Geb.: 19042008  SHSB  673808
(Kuskaya's Ayak  x  Barzaya Iskra)
Fokker : D. Gobbo-Müller  Eig. : C. Obermann


2  ZG/VG/TB   
Blagorodnja Krasota Istotchnik

Geb.: 08062008  NHSB  2708508
(Izum  x  Blagorodnja Krasota Zhadkaya)
Fokker : E. Smid  Eig. : M.A.v.Zeeland



Reuen Tussenklas


1  U/EX  VDH CAC 
Lesnitschewo aus dem Zarenreich

Geb.: 20052007  DWZB B  17744
(MCh. Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka  x  Ch. Aischa a.d. Zarenreich)
Fokker : Margrit Klug  Eig. : Veronique Jans


2  U/EX  RVDH 
Baikal Cirhan Av Adelrose

Geb.: 04062007  NKK N  13596/07
(Gjiway's Hajduck  x  Nova Primadonna Av Fiascho)
Fokker : H. Klüver  Eig. : Burkert & Poidinger M.&T.


3  U/EX   
Egil Alexander

Geb.: 26042007  DWZB B  17725
(Babuschka's Hubal-Alexander  x  Chaika Alexander)
F./Eig. : Dagmar Renelt


4  U/EX   
Dworjanin Jablochkov

Geb.: 05052007  NHSB  2662423
(Pervy Sneg iz Volnogo Vetra  x  Hochotuschka Raschi-Pack Buran)
Fokker : Schickli I.  Eig. : Smid E.A.



Reuen Open klas


1  U/EX  VDH RCAC 
Joschij vom Sölring Hüs

Geb.: 13012005  DWZB B  17407
(Gorijn vom Sölring Hüs  x  Elmaya v. Troybhiko)
Fokker : H.+I.Neumann  Eig. : P.-J.+R.Euskirchen


2  U/EX  RVDH 
Brinsky Troykaia Polozovich de Xanishka

Geb.: 09062006  LOF  14795
(Bojar-Buran Alexander  x  Ch Pritschka de Xanishka)
Fokker : A. Bacquet-X. Pataud  Eig. : Veronique Jans


3  U/EX   
Ailica's Eglon

Geb.: 03032006  DWZB B  17574
(Noureev du Cot-Regnier  x  Ailica's Caja-Chadee)
Fokker : A. Wolf  Eig. : Silke Matyssek



Reuen Kampioensklas


1  U/EX  VDH BOS
MCh.Ischyma Hitan Rayen

Geb.: 20032005  DWZB B  17426
(Darbaschan's Super Strike  x  Ischyma Comtess)
Fokker : E. Kirsch  Eig. : A. Rogiers



Teven Jeugdklas


1  U/EX  JCAC JBOB
Rainmaker Kylli Chyerdak

Geb.: 23032008  FIN  27544/08
(Zevs iz Razdolia  x  Rainmaker Irene)
Fokker : Lind-Vilpponen  Eig. : D. Soete


2  U/EX  RJCAC 
Blagorodnja Krasota Igrushka

Geb.: 08062008  NHSB  2708510
(Izum  x  Blagorodnja Krasota Zhadkaya)
F./Eig. : Smid E.A.


3  U/EX   
Blagorodnja Krasota Iskusjatka

Geb.: 08062008  NHSB  2708511
(Izum  x  Blagorodnja Krasota Zhadkaya)
F./Eig. : Smid E.A.



Teven Tussenklas


1  U/EX  VDH RCAC 
Ljudmilla aus dem Zarenreich

Geb.: 20052007  DWZB B  17748
(MCh. Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka  x  Ch. Aischa a.d. Zarenreich)
Fokker : Margrit Klug  Eig. : Maus C.


2  U/EX  RVDH 
Ekaterina Alexander

Geb.: 26042007  DWZB B  17732
(Babuschka's Hubal-Alexander  x  Chaika Alexander)
Fokker : Dagmar Renelt  Eig. : Jutta u. Axel Tomczak



Teven Open klas


1  U/EX  VDH CAC BOB
Artemesia Mierzalocs Borzoi

Geb.: 19102004  DWZB B  17375
(Orel des Princes de Kazan  x  Wonna Wiosna Stepowy Goniec)
Fokker : V. Stinner  Eig. : Breitenbach A.


2  U/EX  RVDH 
Tovaritch's Boltuska

Geb.: 23072005  RN  042561
(Ch. Pierre-Maitre de Tchesskaïa  x  Helinka v. Sölring Hus)
Fokker : G+L Hancock  Eig. : Euskirchen R.+P.J.


3  U/EX   
Belka de Xanishka

Geb.: 09062006  LOF  014798/03095
(Bojar-Buran Alexander  x  Ch. Pritschka de Xanishka)
Fokker : A. Bacquet-X. Pataud  Eig. : A. Bacquet


4  U/EX   
Dasha Alexander

Geb.: 31082003  DWZB B  17292
(MCh. Piatoi Polozovich de Xanishka  x  Adjanka Alexander)
Fokker : D. Renelt  Eig. : Jutta u. Axel Tomczak


  U/EX   
Krassotka Raschi-Pack-Buran

Geb.: 04102005  DWZB B  17521
(Klingsor's Ontario  x  Ermolka Raschi-Pack-Buran)
Fokker : L. Bührmann  Eig. : Schmidt P.



Teven Gebruikshondenklas


1  U/EX  VDH 
Ch.Babuschka's Hanotschka

Geb.: 08052004  DWZB B  17292
(Bojar-Buran Alexander  x  Babuschka's Fanaberia)
Fokker : Baumann-Roth  Eig. : Dagmar Renelt



top


© 2005-2019 web.barsoi.be