index
 
back
www.barzoi.be Showresultaten * Resultats d'expo * Showresults
5-4-2009  La Roche Sur Yon CACS  (F)
Keurmeester : M. Christophe Coppel (F)

Resultaten & Fotos ingestuurd door Sylvie Guillon, Gérard Mahé



Best in Show Charunija de l'Hermitage d'Eole   Keurmeester/Juge/Judge: M.Eymar-Dauphin Christian 


B.O.G. Charunija de l'Hermitage d'Eole   Keurmeester/Juge/Judge: M.Coppel Christian 


Reserve BIS Puppy Da Chouchana de l'Hermitage d'Eole   Keurmeester/Juge/Judge: Mme.Katharina Round 


Beste Paar/Meilleure Paire/Best Pair
MCh. Ust'Luga & Da Chouchana de l'Hermitage d'Eole   Keurmeester/Juge/Judge: Mme.Metans Claudine 


Beste Fokkersgroep/Meilleure Lot d'Elevage/Best Breedersgroup
MCh. Ust'Luga, Charunija & Da Chouchana de l'Hermitage d'Eole   Keurmeester/Juge/Judge: M.Cuccillato Alberto (IT) 


CACS BOB BOG BIS Charunija de l'Hermitage d'Eole   CACS BOS  Dober-Kopp T-Boy

  14 ingeschreven barsoi's (3 Reuen / 11 Teven)


Reuen Tussenklas


1  U/EX  CACS BOS
Dober-Kopp T-Boy

Geb.: 14062007  MET  922/7
(Dober- Kopp Pannon Zoltan  x  Dober-Kopp Black Sirocco)
Fokker : Mme A. Koppany  Eig. : Guillon Sylvie



Reuen Open klas


1  U/EX  RCACS 
Bojan de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 01072006  LOF  014754/02666
(Patchkov de Tchesskaïa  x  Ulianka des Crocs de la Molière)
Fokker : Sylvie Guillon  Eig. : M. Chevallier


2  U/EX   
Virkof des Princes de Kazan

Geb.: 14062004  LOF  14483/02643
(Oural des Princes de Kazan  x  Russia des Princes de Kazan)
Fokker : Mme Monique Seigner  Eig. : M. Philbert Paré



Teven Puppyklas


1  VB/VP/TP   Beste/Best/Meilleur Puppy - Res.BIS Puppy
Da Chouchana de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 04082008  LOF  15261
(MCh. Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka  x  MCh. Ust'Luga de l'Hermitage d'Eole)
F./Eig. : Sylvie Guillon



Teven Jeugdklas


1  ZG/VG/TB   
Daszyna de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 13052008  LOF  015225
(Anaieff de l'Hermitage d'Eole  x  Vendlynga de l'Hermitage d'Eole)
F./Eig. : Sylvie Guillon


2  ZG/VG/TB   
Dahliakovna-Ivanoff Du Domaine des Perles Rares

Geb.: 25022008  LOF  015186
(Virkoff des Princes de Kazan  x  Razletka)
Fokker : Mlle Challier Ch.  Eig. : M. Paré Philbert



Teven Tussenklas


1  U/EX  RCACS 
Cljatva de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 05052007  LOF  014974/03134
(Vestnick des Crocs de la Molière  x  Steppe Jaruschkanovna d'Ymauville)
Fokker : Guillon Sylvie  Eig. : M. Mlle Nevers Philippe/Riche Isabelle



Teven Open klas


1  U/EX  CACS BOB BOG BIS
Charunija de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 05052007  LOF  014973/03135
(Vestnick des Crocs de la Molière  x  Steppe-Jaruschkanovna d'Ymauville)
F./Eig. : Guillon Sylvie


2  U/EX   
Bojinka de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 15102006  LOF  014868/03099
(Gamajun Aurora  x  Sibelle Az Aftab Faizabad)
Fokker : Guillon S  Eig. : Nevers/Riche


3  U/EX   
Borozda de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 15102006  LOF  014872/3111
(Gamajun Aurora  x  Sibelle Az Aftab Faizabad)
Fokker : Guillon S  Eig. : Nevers/Riche


4  U/EX   
Baika du Cot-Regnier

Geb.: 31082006  LOF  014851/03138
(Noureev du Cot-Regnier  x  Priska du Cot Regnier)
Fokker : Mme Laurent-Faure  Eig. : Mme Tiger Ch.


5  U/EX   
Aniouchka de Belouyeva

Geb.: 13062005  LOF  014619/03017
(Ch. Katz Rhythm of the Night  x  Ch. Sainte Nitouche de Belouyeva)
Fokker : M. Christian Magré  Eig. : M. Paré Philbert



Teven Gebruikshondenklas


1  U/EX   
Anja Lempicka de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 02122005  LOF  014658/03049
(Ch. Cymabresjeva Elkai  x  Ch. Russia Impériale d'Ymauville)
Fokker : S. Guillon  Eig. : Nevers/Riche



Teven Kampioensklas


1  U/EX   
Ch.Ust'Luga de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 19012003  LOF  013989/02867
(Ch Obertyn Stepowy Goniec  x  Steppe-Jaruschkanovna d'Ymauville)
F./Eig. : Guillon Sylvie



top


© 2005-2019 web.barsoi.be