index
 
back
www.barzoi.be Showresultaten * Resultats d'expo * Showresults
4-4-2009  Schwarzenfeld CAC  (D)
Keurmeester : Herr Elmar Sistermann (D)

Resultaten en foto's ingestuurd door Ute Dick



JCAC - JBOB - JBIS Cyril od Podhorniho vrchu   JCAC  Russkiy Azart Naia


CAC BOS Ladianov aus dem Zarenreich   CAC BOB  Mierzalosc Borzoi Blanda Aiton

  18 ingeschreven barsoi's (7 Reuen / 11 Teven)


Reuen Jeugdklas


1  U/EX  JCAC JBOB JBIS
Cyril od Podhorniho vrchu

Geb.: 24022008  CLP/B  2605
(Alexandr od Podhorniho vrchu  x  Stepanida de Nikolaiev)
Fokker : Dr. Petr Vodicka  Eig. : Lenka u. Petr Vodicka


2  U/EX   
Barzaya E'Aragon

Geb.: 19042008  SHSB/LOS  673804
(Kuskaya's Ayak  x  Barzaya Iskra)
Fokker : D. Gobbo-Müller  Eig. : Ute Dick



Reuen Tussenklas


1  U/EX  CAC BOS
Ladianov aus dem Zarenreich

Geb.: 20052007  DWZB B  17745
(MCh. Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka  x  Ch. Aischa a.d. Zarenreich)
F./Eig. : Margrit Klug



Reuen Open klas


1  U/EX  RCAC 
Borja od Podhorniho vrchu

Geb.: 22112006  CLP/B  2472
(Stepun's Towarisch  x  Stepanida de Nikolaiev)
Fokker : Dr. Petr Vodicka  Eig. : Lenka u. Petr Vodicka


2  U/EX   
Char-dvina's Alishan

Geb.: 01032006  DWZB B  17577
(Rashomon's Charif  x  Rashomon's Dvina)
F./Eig. : A.u.U. Hartmann


3  U/EX   
Karakusch vom Sölring Hus

Geb.: 29012007  DWZB B  17691
(Chor vom Tollhaus  x  Hednaja vom Sölring Hus)
Fokker : H.u.I.C.Neumann  Eig. : M. Kain



Reuen Kampioensklas


1  U/EX   
Ch.Jantar aus dem Zarenreich

Geb.: 26102004  DWZB B  17393
(Ch. Ischyma Camargue  x  Ch. Aischa a.d. Zarenreich)
Fokker : M. Klug  Eig. : Ute Dick



Teven Jeugdklas


1  U/EX  JCAC 
Russkiy Azart Naia

Geb.: 15062008  LOI 
(Solovyev Landish for Russkiy Azart  x  Russkiy Azart Derza)
Fokker : Maria Lazareva  Eig. : U. Zilken


2  U/EX   
Celia od Podhorniho vrchu

Geb.: 24022008  CLP/B  2610
(Alexandr od Podhorniho vrchu  x  Stepanida de Nikolaiev)
Fokker : Dr. Petr Vodicka  Eig. : Barbara u. Erich Jansel-Seidl



Teven Open klas


1  U/EX  CAC BOB
Mierzalosc Borzoi Blanda Aiton

Geb.: 03052006  DWZB B  17599
(Yard Stepowy Goniec  x  Wonna Wiosna Stepowy Goniec)
Fokker : V. Stinner  Eig. : Klug M.


2  U/EX  RCAC 
Nenija Kalinow

Geb.: 26062006  DWZB B  17620
(Katz Rhytm of the Night  x  Inuschka Kalinow)
Fokker : R.u.S. Kalinowski  Eig. : U.u.S.Stöhr


3  U/EX   
Ailica's Galadriel

Geb.: 06032007  DWZB B  17704
(Ch. Rosjanka's Andrasch  x  Ch. Ailica's Caja-Chadee)
Fokker : A. Wolf  Eig. : P.u.P.Krauß


4  U/EX   
Rashomon's Dvina

Geb.: 02042001  DWZB B  16868
(U'Baikal des Steppes Glacées  x  Rashomon's Blanche)
Fokker : Sylvia Demmin  Eig. : A.u.U. Hartmann


abs     
Zoiboys Chevelle

Geb.: 15032006  DWZB B  17631
(Chabibi's Korona-Kazan JC  x  Rosehill GL Serigraph JC)
Fokker : Tabner-Golcher-Thompson  Eig. : Ch. Hassel


  ZG/VG/TB   
Bolodenka od Podhorniho vrchu

Geb.: 22112006  DWZB B  17814
(Stepun's Towarisch  x  Stepanida de Nikolaiev)
Fokker : Dr. Petr Vodicka  Eig. : Barbara u. Erich Jansel-Seidl



Teven Kampioensklas


1  U/EX   
Ch.Anatevka v.d. Windhundranch

Geb.: 18042003  DWZB B  17152
(Wjugow v.d. Windhundranch  x  Udala v.d. Windhundranch)
Fokker : Schwarz B. u. H.  Eig. : Kathrin & Uwe Franz


2  U/EX   
Ch.Mascha Kalinow

Geb.: 26072005  DWZB B  17510
(Rothesby Shadowchant  x  Kuskaya's Aika)
Fokker : R.u.S. Kalinowski  Eig. : U.u.S.Stöhr



Teven Veteranenklas


1  U/EX  Vet.-CAC 
Hexe

Geb.: 03051995  B Reg.  0-77
(  x  )
Fokker :   Eig. : K. Franz



top


© 2005-2019 web.barsoi.be