index
 
back
www.barzoi.be Showresultaten * Resultats d'expo * Showresults
28-3-2009  Ostercappeln CAC  (D)
Keurmeester : Frau W. Peschges (D)
  27 ingeschreven barsoi's (14 Reuen / 13 Teven)


Reuen Puppyklas


1  VB/VP/TP   
Stepun's Zubatoi

Geb.: 16092008  DWZB B  17786
(Ardagan's Firecracker  x  Stepun's Tupij)
F./Eig. : Wöhrle-Simon



Reuen Jeugdklas


1  U/EX  JVDH-JCAC JBOB
Gerojskij Gavril Wolkowo

Geb.: 23052008  SLR RH  000193
(Rothesby Sholwood Miracle  x  Casablanca Coastwind Wolkowo)
Fokker : Helena Arh  Eig. : Joachim Döring


2  ZG/VG/TB   
Turgai's Jarkiy

Geb.: 03112007  DWZB B  17808
(Turgai's Elko  x  Turgai's Galka)
Fokker : Marina u. Gerhard Franz  Eig. : Hagen Scholz


  G/B   
Barzaya Ewan

Geb.: 19042008  SHSB  673808
(Kuskaya's Ayak  x  Barzaya Iskra)
Fokker : D. Gobbo-Müller  Eig. : C. Obermann



Reuen Tussenklas


1  U/EX  VDH CAC BR BOB
Ladianov aus dem Zarenreich

Geb.: 20052007  DWZB B  17745
(MCh. Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka  x  Ch. Aischa a.d. Zarenreich)
F./Eig. : Margrit Klug


2  U/EX  RVDH 
Karpow vom Tollhaus

Geb.: 10062007  DWZB B  17735
(Chor vom Tollhaus  x  Leicro's Russian Zebeede)
Fokker : B. Döring  Eig. : Alexander Ultich


3  U/EX   
Cyparus Mierzalosc Borzoi

Geb.: 25072007  DWZB B  17761
(French Dream du Grand Fresnoy  x  Alba Rosa Mierzalosc Borzoi)
Fokker : V. Stinner  Eig. : C. Metzdorf


  G/B   
Diego von Zarskoje Selo

Geb.: 03072007  DWZB B  17792
(Ch. El Ghitan von Zarskoje Selo  x  Ch. Bilans Black Obsession)
Fokker : Stifter E.  Eig. : Henk van Essen


  G/B   
Kandis vom Tollhaus

Geb.: 10062007  DWZB B  17734
(Chor vom Tollhaus  x  Leicro's Russian Zebeede)
Fokker : Brigitte Döring  Eig. : Kuhlmann M. u. J.



Reuen Open klas


1  U/EX  VDH RCAC 
Iljoscha vom Tollhaus

Geb.: 23112004  DWZB B  17385
(Gorijn v. Sölring Hüs  x  Coco Chanel v. Tollhaus)
Fokker : Brigitte Döring  Eig. : Lars Püllenberg


2  U/EX  RVDH 
Enrico van Pazjino

Geb.: 07032006  NHSB  2598740
(Grischka a.d. Zarenreich  x  Dober-Kopp Pannon Eszter)
F./Eig. : F. Hoorneman


3  ZG/VG/TB   
Leo Viking ze Sfory Carycy

Geb.: 14032006  PKR.X  6052
(Viking Gustav Carskoe Zolotze  x  Beatrycze Ze Sfory Caryzy)
Fokker : Woelk  Eig. : Walter Rudnik


abs     
Katai Raschi-Pack-Buran

Geb.: 04102005  DWZB B  17517
(Klingsor's Ontario  x  Ermolka Raschi-Pack-Buran)
Fokker : Bührmann  Eig. : L. Bührmann


abs     
Ailica's Goryn

Geb.: 06032007  DWZB B  17702
(Ch. Rosjanka's Andrasch  x  Ch. Ailica's Caja-Chadee)
Fokker : A. Wolf  Eig. : R.u.M. Schlender



Teven Puppyklas


  O.B.   
Daphne Laureatus Mierzalosc Borzoi

Geb.: 20072008  DWZB B  17871
(Le Sphinx Fenix du Grand Fresnoy  x  Wonna Wiosna Stepowy Goniec)
Fokker : V. Stinner  Eig. : C. Metzdorf



Teven Jeugdklas


1  U/EX  JVDH-JCAC 
Diva Slatina de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 13052008  DWZB B  17875
(Anaieff de l'Hermitage d'Eole  x  Vendlynga de l'Hermitage d'Eole)
Fokker : S. Guillon  Eig. : Kuhlmann M.


2  ZG/VG/TB   
Scharkow's Bogisha

Geb.: 02112007  DWZB B  17786
(Volskyvoi d'El Collina Perruska  x  Scharkow's Akasha)
Fokker : A.+T. Schelke  Eig. : Kuhlmann M.



Teven Tussenklas


1  U/EX  VDH CAC BH
Candella Mierzalosc Borzoi

Geb.: 25072007  DWZB B  17762
(French Dream du Grand Fresnoy  x  Alba Rosa Mierzalosc Borzoi)
F./Eig. : V. Stinner


abs     
Lenja a.d. Zarenreich

Geb.: 20052007  DWZB B  17749
(MCh. Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka  x  Ch. Aischa a.d. Zarenreich)
F./Eig. : Margrit Klug



Teven Open klas


1  U/EX  VDH RCAC 
Stepun's Uljeschka

Geb.: 30102002  DWZB B  17092
(Stepun's Pertsch  x  Stepun's Ninoschka)
Fokker : Wöhrle/Behrbalk  Eig. : Wöhrle/Simon


2  U/EX  RVDH 
Blanda Aiton Mierzalosc Borzoi

Geb.: 03052006  DWZB B  17599
(Yard Stepowy Goniec  x  Wonna Wiosna Stepowy Goniec)
Fokker : V. Stinner  Eig. : Klug M.


3  U/EX   
Efrosinija von Zarskoje Selo

Geb.: 26082004  DWZB B  17719
(Ischyma Brigand  x  Rossia z Palatinu Moravia)
Fokker : Stifter/Hofer  Eig. : Henk van Essen


4  U/EX   
Enjoy van Pazjino

Geb.: 07032006  NHSB  2598747
(Grischka a.d. Zarenreich  x  Dober-Kopp Pannon Eszter)
F./Eig. : F. Hoorneman


abs     
Hrabrost Raschi-Pack-Buran

Geb.: 14082005  DWZB B  17075
(Sverkay  x  Dascha Rachi Pack Buran)
Fokker : Bührmann  Eig. : L. Bührmann


  U/EX   
Anjeschka Baranowskij

Geb.: 10092004  DWZB B  17356
(Petja von der Windhundranch  x  Suirpriza Donskoy Ohoty)
Fokker : B. Spohr  Eig. : W. Sperling


  U/EX   
Jasmilla vom Tollhaus

Geb.: 17012006  DWZB B  17555
(Cordova Tovarich  x  Coco Chanel vom Tollhaus)
Fokker : Brigitte Döring  Eig. : L.Püllenberg/B.Döring



Teven Veteranenklas


1  U/EX  Vet.VDH-Vet.CAC 
Ch.Coco Chanel vom Tollhaus

Geb.: 16041999  DWZB B  16587
(Zarchan aus dem Zarenreich  x  Celeste v Pazjino)
F./Eig. : B Döring



top


© 2005-2019 web.barsoi.be