index
 
back
www.barzoi.be Showresultaten * Resultats d'expo * Showresults
28-3-2009  Luxembourg CACL-CACIB  (L)
Keurmeester : Mr. J.L. Grunheid (F)

Resultaten & Fotos ingestuurd door Sylvie Guillon, Gérard Mahé



CACL-CACIB BOS Dober-Kopp Volga   CACL-CACIB BOB Ch.  Zongler Stepowy Goniec

  38 ingeschreven barsoi's (21 Reuen / 17 Teven)


Reuen Puppyklas


1  VB/VP/TP   
Majenkir Morozko

Geb.: 04072008  AKC  HP31469206
(Ch. Majenkir Regal by Design  x  Ch. Majenkir Milovna)
Fokker : Mrs. Staudt-Cartabona Karen  Eig. : Maria Zapatero Kozhevnikova



Reuen Jeugdklas


1  U/EX  Ch. Jeune Lux. '09 JBOB
Urkofsky Harpat

Geb.: 09012008  LOSH  1036578
(Serguei des Crocs de la Molière  x  Udatcha des Crocs de la Molière)
F./Eig. : Van den Brûle-Kolbasin


2  U/EX   
Urkofsky Houral

Geb.: 09012008  LOSH  1036579
(Serguei des Crocs de la Molière  x  Udatcha des Crocs de la Molière)
F./Eig. : Van den Brûle-Kolbasin


3  U/EX   
Hevan des Bilichki

Geb.: 01012008  LOSH  1036074
(Un Quoubilai Khan des Balalikas  x  Borova van Wisinskaja)
F./Eig. : Hesbois Ch.


4  ZG/VG/TB   
Dusseldorf du Grand Fresnoy

Geb.: 09052008  LOF  015215
(Staraja Russa Darkov Fresnoy  x  Vinchka des Crocs de la Molière)
Fokker : Combis M.H.  Eig. : Mme Bolognesi F.


5  ZG/VG/TB   
Blagorodnja Krasota Istotchnik

Geb.: 08062008  NHSB  2708508
(Izum  x  Blagorodnja Krasota Zhadkaya)
Fokker : E. Smid  Eig. : M.A.v.Zeeland



Reuen Tussenklas


1  U/EX  CACL-RCACIB 
Dober-Kopp T-Boy

Geb.: 14062007  MET  922/7
(Dober- Kopp Pannon Zoltan  x  Dober-Kopp Black Sirocco)
Fokker : Mme A. Koppany  Eig. : Guillon Sylvie


2  U/EX  RCACL 
Brassok Karel Appel

Geb.: 15062007  SKKS  49103/2007
(Lynx St Elmos Fire  x  Brassok Sophie Kuppers)
Fokker : M. Dirksen  Eig. : Pomportes R. A.


3  U/EX   
Kirow vom Tollhaus

Geb.: 10062007  DWZB B  17736
(Chor vom Tollhaus  x  Leicro's Russian Zebeede)
Fokker : Brigitte Döring  Eig. : V. Konieczny


4  U/EX   
Leicro's Zchelan

Geb.: 14092007  SKK  62878/2007
(Leicro's Russian Zwartkopf  x  Leicro's Russian Zuntrip)
Fokker : Lillemor Croneryd  Eig. : Hesbois Ch.


abs     
Baron Buzinkay Nijinski Ballet

Geb.: 13052007  CMKU/B  2542/07
(Azeem Variage Gold  x  Tanecnice Nijinski Ballet)
F./Eig. : Ing. L. Burianova


  U/EX   
Chateau Wisinskaja du Clos Vrémontois

Geb.: 04/04/2007  LOF 
(Leicro's Russian Ztorm Clouds  x  Perl'ovna d Clos Vremontois)
Fokker : Bourrasset F.  Eig. : Gillemot-Vaerendonck



Reuen Open klas


1  U/EX  CACL 
Valdai of Scotch-Dream

Geb.: 14082004  LOF  014411
(Ch. Silver Shannon de Nikolaiev  x  Snegourstchka of Scotch Dream)
Fokker : M. Vitel  Eig. : Pomportes R. A.


2  U/EX  RCACL 
Feyo des Perles Tsariennes

Geb.: 06012006  LOSH  0991091
(R'Ordovoi Alexeievitch des Balalaikas  x  Zvesda du Pré du Château)
F./Eig. : Dekeyzer-Vogel


3  U/EX   
Tibor de Nikolaiev

Geb.: 16092002  LOF  13901/2597
(Lorenzo de Pinedo  x  Maeva de Nikolaiev)
Fokker : Thalgott M.  Eig. : Magistris A.&R.


4  U/EX   
Cantemir du Clos des Sabines

Geb.: 21022007  LOF  014956/02689
(Fausto de Silvergrey  x  Viktoria az Aftab Faizabad)
F./Eig. : M. Mme Boillon


abs     
Czar Chagall du Grand Vent des Steppes

Geb.: 03022007  LOF  014912/02685
(Valdai des Crocs de la Molière  x  Segovia du Grand Fresnoy)
Fokker : Woerther P.&E.  Eig. : Mme Bouvot M.-T.


abs     
Czardas di Roccabarbara

Geb.: 19112002  LOI  03/30790
(Alarico di Roccabarbara  x  Hildegard di Roccabarbara)
Fokker : Cattabiani Ferrari  Eig. : I Quinlan



Reuen Gebruikshondenklas


1  U/EX  CACL 
Boran du Cot-Regnier

Geb.: 31082006  LOF  014843/2665
(Noureev du Cot-Regnier  x  Priska du Cot Regnier)
Fokker : Laurent Faure D  Eig. : Bourrasset G.



Reuen Kampioensklas


1  U/EX  CACL-CACIB BOB
Ch.Zonglar Stepowy Goniec

Geb.: 18102005  LOE  1625483
(Borscana Holy Driver  x  Ursa Maior Stepowy Goniec)
Fokker : Rychlik K  Eig. : Frommer C


abs     
Zarathustra Nijinski Ballet

Geb.: 19012006  CMKU  B/2329/06
(Azeem Variage Gold  x  Tanecnice Nijinski Ballet)
F./Eig. : Ing. L. Burianova



Teven Jeugdklas


1  U/EX  Ch. Jeune Lux. '09 
Urkofsky Hariana

Geb.: 09012008  LOSH  1036583
(Serguei des Crocs de la Molière  x  Udatcha des Crocs de la Molière)
F./Eig. : Van den Brûle-Kolbasin


2  ZG/VG/TB   
Blagorodnja Krasota Igrushka

Geb.: 08062008  NHSB  2708510
(Izum  x  Blagorodnja Krasota Zhadkaya)
F./Eig. : Smid E.A.


3  ZG/VG/TB   
Rainmaker Kylli Chyerdak

Geb.: 23032008  FIN  27544/08
(Zevs iz Razdolia  x  Rainmaker Irene)
Fokker : Lind-Vilpponen  Eig. : D. Soete


4  ZG/VG/TB   
Blagorodnja Krasota Iskusjatka

Geb.: 08062008  NHSB  2708511
(Izum  x  Blagorodnja Krasota Zhadkaya)
F./Eig. : Smid E.A.



Teven Tussenklas


1  U/EX  CACL-CACIB BOS
Dober-Kopp Volga

Geb.: 14062007  MET  925/07
(Dober- Kopp Pannon Zoltan  x  Dober-Kopp Black Sirocco)
Fokker : Mme A. Koppany  Eig. : Guillon Sylvie


2  U/EX  RCACL 
Calova des Crocs de la Molière

Geb.: 23062007  LOF  15089
(Romanoff des Crocs de la Molière  x  Billa Od Chlu Maecke Koruny)
Fokker : M. Descamps  Eig. : Kolbasin K.


3  U/EX   
Calinka Du Clos Vrementois

Geb.: 04042007  LOF  14986/3123
(Leicro's Russian Ztorm Clouds  x  Perl'ovna d Clos Vremontois)
F./Eig. : Bourrasset F.



Teven Open klas


1  U/EX  CACL 
Viktoria az Aftab Faizabad

Geb.: 09092004  LOF  014376/02993
(Oural des Princes de Kazan  x  Sonia az Aftab Faizabad)
Fokker : Mrs Vannier et Dry  Eig. : M. Pascal Boillon


2  U/EX  RCACL 
Turgai's Indy

Geb.: 04102006  DWZB B  17667
(Turgai's Gil  x  Turgai's Faij)
F./Eig. : G.u.M. Franz


3  U/EX   
Charunija de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 05052007  LOF  014973/03135
(Vestnick des Crocs de la Molière  x  Steppe-Jaruschkanovna d'Ymauville)
F./Eig. : Guillon Sylvie


4  U/EX   
Belka de Xanishka

Geb.: 09062006  LOF  014798/03095
(Bojar-Buran Alexander  x  Ch. Pritschka de Xanishka)
Fokker : A. Bacquet-X. Pataud  Eig. : A. Bacquet


  U/EX   
Bianka de Nikolaiev

Geb.: 11032006  LOF  15026
(Silver Shannon de Nikolaiev  x  Silver Saga Spirit of the Tsar)
Fokker : Thalgott M.  Eig. : Magistris A.&R.



Teven Gebruikshondenklas


1  U/EX  CACL 
Tatiana Triskell d'Al Kerby

Geb.: 16022002  LOF  013727/02855
(Ch Metel d'Al Kerby  x  Peggy Lee d'Al Kerby)
Fokker : M Mme Maras  Eig. : Pechart D.-Maras C.



Teven Kampioensklas


1  U/EX  CACL-RCACIB 
Ch.Boheme des Princes de Kazan

Geb.: 02042006  LOF  14889
(Urus-Udaloi des Princes de Kazan  x  Rassims Chalima)
Fokker : Seigner M  Eig. : M.Mme Hartmann + Seigner


2  U/EX  RCACL 
Ch.Faina des Perles Tsariennes

Geb.: 06012006  LOSH  0991095
(R'Ordovoi Alexeievitch des Balalaikas  x  Zvesda du Pré du Château)
F./Eig. : Dekeyzer-Vogel


3  U/EX   
Ch.Bojana de Nikolaiev

Geb.: 11032006  LOF  15025
(Silver Shannon de Nikolaiev  x  Silver Saga Spirit of the Tsar)
Fokker : M. Mme Thalgott  Eig. : Alves J.


abs     
Gitana Di Roccabarbara

Geb.: 13032004  NHSB imp Ita  2549761
(Alarico di Roccabarbara  x  Daiara di Roccabarbara)
Fokker : Cattabiani Ferrari  Eig. : I Quinlan



top


© 2005-2019 web.barsoi.be