index
 
back
www.barzoi.be Showresultaten * Resultats d'expo * Showresults
21-3-2009  Périgueux CACS-CACIB  (F)
Keurmeester : M. Jean Brixhe (B) - M. Jean-Jacques Dupas (F)

Resultaten & Fotos ingestuurd door Sylvie Guillon, Gérard Mahé


Juniors - Keurmeester : M. Dupas Jean-Jacques (F)



CACS-CACIB BOB BOG Charunija de l'Hermitage d'Eole    


CACS-CACIB BOB BOG Charunija de l'Hermitage d'Eole   CACIB BOS Ch.  Volskyvoi d'El Collina of Perruska

  11 ingeschreven barsoi's (6 Reuen / 5 Teven)


Reuen Puppyklas


1  B/P   
Dourakine de Prjevalski

Geb.: 02082008  LOF  015270
(Valdai des Crocs de la Molière  x  Vorestane de Tchesskaïa)
Fokker : M. Mlle Huvelle-Chevalier  Eig. : Mme M.Finzel C.&M.



Reuen Jeugdklas


1  ZG/VG/TB   
Dvacilis des Crocs de la Molière

Geb.: 08062008  LOF  015289
(Vestnik des Crocs de la Molière  x  Vezda des Crocs de la Molière)
Fokker : M. Descamps Marc  Eig. : Mme. Thouard Christiane



Reuen Tussenklas


1  U/EX  CACS-RCACIB 
Dober-Kopp T-Boy

Geb.: 14062007  MET  922/7
(Dober- Kopp Pannon Zoltan  x  Dober-Kopp Black Sirocco)
Fokker : Mme A. Koppany  Eig. : Guillon Sylvie



Reuen Open klas


1  U/EX  RCACS 
Tadjykie d'El Collina of Perruska

Geb.: 23012002  LOF  13677/02465
(Nakhitchevan  x  Maroussia d'El Collina of Perruska)
Fokker : Mme Josette Lalemand  Eig. : Mme Pascale Savarit


abs     
Tzar de Tchesskaïa

Geb.: 14042002  LOF  013691/02485
(Liakhov de Tchesskaïa  x  Lariska de Tchesskaïa)
Fokker : Mme Clesse F  Eig. : Mlle Chevalier F.



Reuen Kampioensklas


1  U/EX  CACIB BOS
Ch.Volskyvoi d'El Collina of Perruska

Geb.: 11022004  LOF  14222/02564
(Nakhitchevan  x  Maroussia d'El Collina of Perruska)
Fokker : Mme Josette Lalemend  Eig. : Mme Pascale Savarit



Teven Puppyklas


1  VB/VP/TP   
Da Chouchana de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 04082008  LOF  15261
(MCh. Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka  x  MCh. Ust'Luga de l'Hermitage d'Eole)
F./Eig. : Sylvie Guillon



Teven Jeugdklas


1  U/EX   JBOB - Junior BOG
Daszyna de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 13052008  LOF  015225
(Anaieff de l'Hermitage d'Eole  x  Vendlynga de l'Hermitage d'Eole)
F./Eig. : Sylvie Guillon



Teven Tussenklas


1  U/EX  RCACS-RCACIB 
Dober-Kopp Volga

Geb.: 14062007  MET  925/07
(Dober- Kopp Pannon Zoltan  x  Dober-Kopp Black Sirocco)
Fokker : Mme A. Koppany  Eig. : Guillon Sylvie



Teven Open klas


1  U/EX  CACS-CACIB BOB BOG
Charunija de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 05052007  LOF  014973/03135
(Vestnick des Crocs de la Molière  x  Steppe-Jaruschkanovna d'Ymauville)
F./Eig. : Guillon Sylvie


  BG/AB/AG   
Ada dite Annouchkaia

Geb.: 21052005  LOF  14532/03019
(Nevski du Cot Regnier  x  Taïga d'Al Kerby)
Fokker : M. Agostini  Eig. : Mme Josette Lalemend



top


© 2005-2019 web.barsoi.be