index
 
back
www.barzoi.be Showresultaten * Resultats d'expo * Showresults
15-3-2009  Montluçon CACS-CACIB  (F)
Keurmeester : M. Chapiro Boris (F)

Resultaten & Fotos ingestuurd door Sylvie Guillon, Gérard Mahé



CACIB BOB Ch. Zongler Stepowy Goniec   CACIB BOS Ch.  Vestlana du Cot Regnier

  22 ingeschreven barsoi's (10 Reuen / 12 Teven)


Reuen Jeugdklas


abs     
Divny des Crocs de la Molière

Geb.: 13052008  LOF  015279
(Ustinov des Crocs de la Molière  x  Walica Irina v. Fjascha)
Fokker : M. Descamps  Eig. : Mme. Larue S.



Reuen Tussenklas


1  U/EX  RCACS 
Dober-Kopp T-Boy

Geb.: 14062007  MET  922/7
(Dober- Kopp Pannon Zoltan  x  Dober-Kopp Black Sirocco)
Fokker : Mme A. Koppany  Eig. : Guillon Sylvie


2  U/EX   
Churgay du Clos Vremontois

Geb.: 04042007  LOF  014987
(Leicro's Russian Ztorm Clouds  x  Perl'ovna d Clos Vremontois)
Fokker : Bourrasset F.  Eig. : Mme. Arena-Ecoffey C.



Reuen Open klas


1  U/EX  CACS-RCACIB 
Chef-d'oeuvre du Grand Fresnoy

Geb.: 16092007  LOF  015102
(Staraja Russa Darkov Fresnoy  x  Vinchka des Crocs de la Molière)
F./Eig. : Combis M.H.


2  U/EX   
Czar Chagall du Grand Vent des Steppes

Geb.: 03022007  LOF  014912/02685
(Valdai des Crocs de la Molière  x  Segovia du Grand Fresnoy)
Fokker : Woerther P.&E.  Eig. : Mme Bouvot M.-T.


3  U/EX   
Bojan de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 01072006  LOF  014754/02666
(Patchkov de Tchesskaïa  x  Ulianka des Crocs de la Molière)
Fokker : Sylvie Guillon  Eig. : M. Chevallier



Reuen Gebruikshondenklas


1  U/EX   
Vedorovitch des Crocs de la Molière

Geb.: 26052004  LOF  014308/02596
(Alexandrov du Pré du Château  x  Olga de Pinedo)
F./Eig. : M. Descamps Marc



Reuen Kampioensklas


1  U/EX  CACIB BOB
Ch.Zongler Stepowy Goniec

Geb.: 18102005  LOE  1625483
(Borscana Holy Driver  x  Ursa Maior Stepowy Goniec)
Fokker : Rychlik K  Eig. : Frommer C


2  U/EX   
Ch.Un Danseur du.Bolshoi du Grand Fresnoy

Geb.: 17112003  LOF  014204/02654
(Ch Le Sphinx Fenix du Grand Fresnoy  x  Sarah Bernhard du Grand Fresnoy)
F./Eig. : Combis M.H.


3  U/EX   
Ch.Vestnik des Crocs de la Molière

Geb.: 25052004  LOF  014312/02588
(Romanoff des Crocs de la Molière  x  Rezeda du Domaine D'Iasnaia Poliana)
F./Eig. : M. Marc Descamps



Teven Jeugdklas


1  U/EX   
Dvina des Crocs de la Molière

Geb.: 31032008  LOF  015204
(Vestnik des Crocs de la Molière  x  Polka des Crocs de la Molière)
Fokker : M. Descamps M.  Eig. : Mlle Chevalier C.


2  U/EX   
Dikarka des Crocs de la Molière

Geb.: 31032008  LOF  015203
(Vestnik des Crocs de la Molière  x  Polka des Crocs de la Molière)
Fokker : M. Descamps M.  Eig. : MM. Plantier R/Mousserin B.


3  U/EX   
Douchka des Crocs de la Molière

Geb.: 31032008  LOF  015202
(Vestnik des Crocs de la Molière  x  Polka des Crocs de la Molière)
Fokker : M. Descamps M.  Eig. : MM. Marouani V./Rivière J.P.


abs     
Divaya des Crocs de la Molière

Geb.: 31032008  LOF  015201
(Vestnik des Crocs de la Molière  x  Polka des Crocs de la Molière)
F./Eig. : M. Marc Descamps



Teven Tussenklas


1  U/EX   
Dober-Kopp Volga

Geb.: 14062007  MET  925/07
(Dober- Kopp Pannon Zoltan  x  Dober-Kopp Black Sirocco)
Fokker : Mme A. Koppany  Eig. : Guillon Sylvie


2  U/EX   
Cashaka du Clos de Mickaloïc

Geb.: 20072007  LOF  15080
(Ural des Crocs de la Molière  x  Szvletana du Clos de Mickaloic)
F./Eig. : M.Mme Sauret/Gannat



Teven Open klas


1  U/EX  CACS-RCACIB 
Charunija de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 05052007  LOF  014973/03135
(Vestnick des Crocs de la Molière  x  Steppe-Jaruschkanovna d'Ymauville)
F./Eig. : Guillon Sylvie


2  U/EX  RCACS 
Staraja Russa Eva Grand Fresnoy

Geb.: 26092003  LOF  014442/02928
(Ch Staraja Russa Andej  x  Ch Darbasschan's Lovely Godiva)
Fokker : Voulitaninen  Eig. : Combis M.H.


3  U/EX   
Belka de Xanishka

Geb.: 09062006  LOF  014798/03095
(Bojar-Buran Alexander  x  Ch. Pritschka de Xanishka)
Fokker : A. Bacquet-X. Pataud  Eig. : A. Bacquet


4  U/EX   
Valkyrie du Ranch de Michka

Geb.: 08012004  LOF  014172/02950
(Ch. Petja du Cot-Regnier  x  Michka)
F./Eig. : Mlle Chorier S.



Teven Kampioensklas


1  U/EX  CACIB BOS
Ch.Vestlana du Cot Regnier

Geb.: 13102004  LOF  14368/02997
(Borzoi Romanovs Ilija  x  Priska du Cot Regnier)
Fokker : Mme Danielle Laurent-Faure  Eig. : Mme Danielle Laurent Faure


2  U/EX   
Ch.Alienor d'Aquitaine du Grand Fresnoy

Geb.: 25062005  LOF  014636/3025
(Remrix du Grand Fresnoy  x  Hinschka's Uma)
F./Eig. : Combis M.H.



top


© 2005-2019 web.barsoi.be