index
 
back
www.barzoi.be Showresultaten * Resultats d'expo * Showresults
22-2-2009  Langerwisch CAC  (D)
Keurmeester : Frau Rosemarie Wild (D)

Resultaten & Foto's : Gerd-Christian www.gerd-christian.de



JCAC JBOB Klingsor's Aschan   JCAC  Ginger v.d. Windhundranch


VDH BOS Ch. Jantar aus dem Zarenreich   VDH CAC BOB Ch.  Rosjanka's Bostjana

  21 ingeschreven barsoi's (13 Reuen / 8 Teven)


Reuen Jeugdklas


1  U/EX  JCAC JBOB
Klingsor's Aschan

Geb.: 10052008  DWZB B  17849
(Klingsor's Nonius  x  Baruschka's Imzadza)
Fokker : D. Siegel  Eig. : D. Siegel/B. Kroll


2  U/EX  RJCAC 
Barzaya E'Aragon

Geb.: 19042008  SHSB/LOS  673804
(Kuskaya's Ayak  x  Barzaya Iskra)
Fokker : D. Gobbo-Müller  Eig. : Ute Dick



Reuen Tussenklas


1  U/EX  VDH RCAC 
Fjodor v.d. Windhundranch

Geb.: 30072007  DWZB B  17771
(Wjugow v.d. Windhundranch  x  Birjuschka v.d. Windhundranch)
Fokker : B.u.H. Schwarz  Eig. : Raulin Sylvia


2  ZG/VG/TB   
Hedin Zarownik

Geb.: 04072007  DWZB B  17751
(Nabor Gatschina  x  Galina Zarownik)
Fokker : H. Kasimir u. S.Roehl  Eig. : Flemming B.


disq.     
Naganjaj

Geb.: 28022007  RKF  2041815
(Shelk  x  Rodost)
Fokker : S.G.Pitulko  Eig. : Ivo Meenen



Reuen Open klas


1  U/EX  VDH CAC 
Ischyma Junior Triskel

Geb.: 06112006  DWZB B  17654
(Triskel Celtic Krylov  x  Ischyma Fashion)
Fokker : E. Kirsch  Eig. : K.u.M.Stephan


2  U/EX  RVDH 
Klingsor's Uran

Geb.: 24052004  DWZB B  17306
(Klingsor's Lovländer  x  Klingsor's Padua)
Fokker : K. Herold/D. Siegel  Eig. : D. Siegel


3  U/EX   
Ischyma Jaden Triskel

Geb.: 06112006  DWZB B  17652
(Triskel Celtic Krylov  x  Ischyma Fashion)
Fokker : E. Kirsch  Eig. : K.u.M.Stephan


4  U/EX   
Klingsor's Valentin

Geb.: 11052005  DWZB B  17464
(Klingsor's Lovländer  x  Baruschkas Imzadza)
Fokker : D. Siegel  Eig. : S. Kroll/D. Siegel


abs     
Orlow Kalinow

Geb.: 07112006  DWZB B  17660
(Ch. Rosjanka's Andrasch  x  Ch. Teine Devil May Care SC)
Fokker : Kalinowski R.u.S.  Eig. : Conny Otto & Stephan Hüttner


abs     
Nurejew Kalinow

Geb.: 26062006  DWZB B  17619
(Katz Rhytm of the Night  x  Inuschka Kalinow)
Fokker : Kalinowski R.u.S.  Eig. : Conny Otto & Stephan Hüttner



Reuen Kampioensklas


1  U/EX  VDH BR BOS
Ch.Jantar aus dem Zarenreich

Geb.: 26102004  DWZB B  17393
(Ch. Ischyma Camargue  x  Ch. Aischa a.d. Zarenreich)
Fokker : M. Klug  Eig. : Ute Dick


abs     
Ch.Rosjanka's Andrash

Geb.: 14092001  DWZB B  16923
(Elbur Kalinow  x  Baruschka's Anjeschka)
Fokker : H.H. Ludewig  Eig. : Ott/Hüttner



Teven Jeugdklas


1  U/EX  JCAC 
Ginger v.d. Windhundranch

Geb.: 27032008  DWZB B  17844
(Wjugow v.d. Windhundranch  x  Veruschka du Grand Fresnoy)
F./Eig. : B.u.H. Schwarz



Teven Tussenklas


1  U/EX   
Fouksia von der Windhundranch

Geb.: 30072007  DWZB B  17777
(Wjugow v.d. Windhundranch  x  Birjuschka v.d. Windhundranch)
Fokker : B.u.H. Schwarz  Eig. : E. Mendel


2  U/EX   
Chaijka

Geb.: 30062007  DWZB B  17920
(Ailica's Chamberlain  x  Stepnykh Almazov Aleksandra)
Fokker : E. Bertolini  Eig. : Michael Wille



Teven Open klas


1  U/EX  VDH RCAC 
Ekatarina v.d. Windhundranch

Geb.: 17102006  DWZB B  17649
(Klingsor's Titzian  x  Udala v.d. Windhundranch)
Fokker : B. u. H. Schwarz  Eig. : D. Reinsberger


2  U/EX   
Velikij Ljudmilla

Geb.: 12112006  DWZB B  17919
(Japejukan Kommando  x  Velikij Jirina)
Fokker : Haggstrom  Eig. : Michael Wille


3  U/EX   
Lynx Power of Love

Geb.: 14122006  DWZB B  17873
(MCh. Lynx Spirit of the Tiger  x  MCh. Lynx Dark Lady)
Fokker : E. Johnsson  Eig. : Spengler L.


abs     
Rasswet's Batessa

Geb.: 06052006  DWZB B  17607
(Jelistaz Just Like Pistachio  x  Stepun's Sirodka)
F./Eig. : Marion Wille



Teven Gebruikshondenklas


1  U/EX  VDH CAC BH BOB
Ch.Rosjanka's Bostjana

Geb.: 20082004  DWZB B  17341
(Danjar Z Bilmy  x  Rosjanka's Askania)
Fokker : H. Ludewig  Eig. : Kromrel I.



top


© 2005-2019 web.barsoi.be