index
 
back
www.barzoi.be Showresultaten * Resultats d'expo * Showresults
15-2-2009  Niort CACS-CACIB  (F)
Keurmeester : M. Tabo Giabatta (I)

Resultaten & Fotos ingestuurd door Sylvie Guillon, Gérard Mahé



CACIB BOB Ch. Volskyvoi d'El Collina of Perruska   CACS-CACIB BOS  Charunija de l'Hermitage d'Eole


Reuen/Mâles/Males
CACS-RCACIB Tadjykie d'El Collina of Perruska   CACIB Ch.  Volskyvoi d'El Collina of Perruska


Teven/Femelles/Females
CACS-CACIB Charunija de l'Hermitage d'Eole   RCACIB Ch.  Alienor d'Aquitaine du Grand Fresnoy

  11 ingeschreven barsoi's (8 Reuen / 3 Teven)


Reuen Tussenklas


1  U/EX   
Dober-Kopp T-Boy

Geb.: 14062007  MET  922/7
(Dober- Kopp Pannon Zoltan  x  Dober-Kopp Black Sirocco)
Fokker : Mme A. Koppany  Eig. : Guillon Sylvie


2  ZG/VG/TB   
Chagal-Imperator d'Ymauville

Geb.: 24042007  LOF  015017/02695
(Gamajun Aurora  x  Russie Impériale d'Ymauville)
Fokker : Mme F. Stacul  Eig. : Mlle Marro Audrey



Reuen Open klas


1  U/EX  CACS-RCACIB 
Tadjykie d'El Collina of Perruska

Geb.: 23012002  LOF  13677/02465
(Nakhitchevan  x  Maroussia d'El Collina of Perruska)
Fokker : Mme Josette Lalemand  Eig. : Mme Pascale Savarit


2  U/EX  RCACS 
Chef-d'oeuvre du Grand Fresnoy

Geb.: 16092007  LOF  015102
(Staraja Russa Darkov Fresnoy  x  Vinchka des Crocs de la Molière)
F./Eig. : Combis M.H.


abs     
Akiroff Christianeff de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 02122005  LOF  014654/02639
(Ch. Cymabresjeva Elkai  x  Ch. Russia Impériale d'Ymauville)
Fokker : S. Guillon  Eig. : M.M.Mondragon



Reuen Kampioensklas


1  U/EX  CACIB BOB
Ch.Volskyvoi d'El Collina of Perruska

Geb.: 11022004  LOF  14222/02564
(Nakhitchevan  x  Maroussia d'El Collina of Perruska)
Fokker : Mme Josette Lalemend  Eig. : Mme Pascale Savarit


2  U/EX   
Ch.Un Danseur du.Bolshoi du Grand Fresnoy

Geb.: 17112003  LOF  014204/02654
(Ch Le Sphinx Fenix du Grand Fresnoy  x  Sarah Bernhard du Grand Fresnoy)
F./Eig. : Combis M.H.


abs     
Ch.Urkhan Danaieff des Crocs de la Molière

Geb.: 04092003  LOF  014161/02550
(Romanoff des Crocs de la Molière  x  Polka des Crocs de la Molière)
Fokker : Descamps Marc  Eig. : M.M. Mondragon



Teven Tussenklas


1  U/EX  CACS-CACIB BOS
Charunija de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 05052007  LOF  014973/03135
(Vestnick des Crocs de la Molière  x  Steppe-Jaruschkanovna d'Ymauville)
F./Eig. : Guillon Sylvie



Teven Open klas


1  U/EX  RCACS 
Cibiriatchka Tchernavorowska

Geb.: 16022007  LOF  014931/03129
(Vladimir du Domaine d'Iasnaia-Poliana  x  Tchernava Sergueievn Du Domaine d'Iasnaia-Poliana)
Fokker : Rondier A.  Eig. : Gillot C.



Teven Kampioensklas


1  U/EX  RCACIB 
Ch.Alienor d'Aquitaine du Grand Fresnoy

Geb.: 25062005  LOF  014636/3025
(Remrix du Grand Fresnoy  x  Hinschka's Uma)
F./Eig. : Combis M.H.



top


© 2005-2019 web.barsoi.be