index
 
back
www.barzoi.be Showresultaten * Resultats d'expo * Showresults
8-2-2009  Bourges CACS-CACIB  (F)
Keurmeester : Mme Ehrart (NL)

Resultaten & Fotos ingestuurd door Sylvie Guillon, Gérard Mahé



CACS-CACIB BOB Charunija de l'Hermitage d'Eole    


Reuen/Mâles/Males
RCACS Bon-Baiser-de-Russie du Grand Fresnoy   CACS  Chef-d'oeuvre du Grand Fresnoy


RCACIB Un Danseur du.Bolshoi du Grand Fresnoy   CACIB BOS  Chef-d'oeuvre du Grand Fresnoy


Teven/Femelles/Females
RCACS Cashaka du Clos de Mickaloïc   CACS  Charunija de l'Hermitage d'Eole


RCACIB Alienor d'Aquitaine du Grand Fresnoy   CACIB  Charunija de l'Hermitage d'Eole


Junior BOB Dinaya des Crocs de la Molière    

  34 ingeschreven barsoi's (17 Reuen / 17 Teven)


Reuen Puppyklas


1  B/P   
Danube Bleu du Grand Fresnoy

Geb.: 09052008  LOF  015213
(Staraja Russa Darkov Fresnoy  x  Vinchka des Crocs de la Molière)
Fokker : Combis M.H.  Eig. : M. Gaussail L.


2  B/P   
Divny des Crocs de la Molière

Geb.: 13052008  LOF 
(Ustinov des Crocs de la Molière  x  Walica Irina v. Fjascha)
Fokker : M. Descamps  Eig. : Delarue



Reuen Jeugdklas


1  ZG/VG/TB   
Dourakine des Crocs de la Molière

Geb.: 29022008  LOF  1520
(Ustinov des Crocs de la Molière  x  Billa Od Chlu Maecke Koruny)
Fokker : M. Descamps  Eig. : Mlle Sabourault


2  ZG/VG/TB   
Chateau-de-Cheverny du Grand Fresnoy

Geb.: 11092007  LOF  015093
(Un Danseur Du Bolschoi du Grand Fresnoy  x  Staraja Russa Eva du Grand Fresnoy)
Fokker : Combis M.H.  Eig. : M. Cointin Y.


3  ZG/VG/TB   
Duc Deguise du Grand Fresnoy

Geb.: 15032008  LOF  015179
(Ah Si J'Etais Riche du Grand Fresnoy  x  Valse Viennoise du Grand Fresnoy)
Fokker : Combis M.H.  Eig. : Mme Gaussail L.


4  ZG/VG/TB   
Czaroff Vakonowich du Domaine d'Iasnaia Poliana

Geb.: 03092007  LOF  15105
(Vako az Aftab Faizabad  x  Un Amour de Swann du Domaine d'Iasnaia Poliana)
Fokker : Trefoux N.  Eig. : M. Alain Corcia



Reuen Tussenklas


1  U/EX   
Dober-Kopp T-Boy

Geb.: 14062007  MET  922/7
(Dober- Kopp Pannon Zoltan  x  Dober-Kopp Black Sirocco)
Fokker : Mme A. Koppany  Eig. : Guillon Sylvie


2  ZG/VG/TB   
Ckirill du Clos de Mickaloïc

Geb.: 20072007  LOF  15076
(Ural des Crocs de la Molière  x  Szvletana du Clos de Mickaloic)
F./Eig. : M.Mme Sauret/Gannat



Reuen Open klas


1  U/EX  CACS-CACIB BOS
Chef-d'oeuvre du Grand Fresnoy

Geb.: 16092007  LOF  015102
(Staraja Russa Darkov Fresnoy  x  Vinchka des Crocs de la Molière)
F./Eig. : Combis M.H.


2  U/EX  RCACS 
Bon-Baiser-de-Russie du Grand Fresnoy

Geb.: 10092006  LOF  014890
(Staraja Russa Darkov Fresnoy  x  Une Marlene Dietrich du Grand Fresnoy)
Fokker : Combis M.H.  Eig. : Mme M. Dupre


3  U/EX   
Bojan de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 01072006  LOF  014754/02666
(Patchkov de Tchesskaïa  x  Ulianka des Crocs de la Molière)
Fokker : Sylvie Guillon  Eig. : M. Chevallier


4  U/EX   
Akiroff Christianeff de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 02122005  LOF  014654/02639
(Ch. Cymabresjeva Elkai  x  Ch. Russia Impériale d'Ymauville)
Fokker : S. Guillon  Eig. : M.M.Mondragon


  ZG/VG/TB   
Anaieff de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 02122005  LOF  014653/02644
(Ch. Cymabresjeva Elkai  x  Ch. Russia-Impériale d'Ymauville)
Fokker : Guillon Sylvie  Eig. : Saubobert Th.&D.


  ZG/VG/TB   
Bel Ami Udarowitch du Domaine d'Iasnaia Poliana

Geb.: 01032006  LOF  014728/02651
(Udar Homiérovitch Boldareffchino  x  Razletka)
Fokker : Mme Nathalie Tréfoux  Eig. : Mme Laurent M-T



Reuen Kampioensklas


1  U/EX  RCACIB 
Ch.Un Danseur du.Bolshoi du Grand Fresnoy

Geb.: 17112003  LOF  014204/02654
(Ch Le Sphinx Fenix du Grand Fresnoy  x  Sarah Bernhard du Grand Fresnoy)
F./Eig. : Combis M.H.


2  U/EX   
Ch.Vestnik des Crocs de la Molière

Geb.: 25052004  LOF  014312/02588
(Romanoff des Crocs de la Molière  x  Rezeda du Domaine D'Iasnaia Poliana)
F./Eig. : M. Marc Descamps


3  U/EX   
Ch.Urkhan Danaieff des Crocs de la Molière

Geb.: 04092003  LOF  014161/02550
(Romanoff des Crocs de la Molière  x  Polka des Crocs de la Molière)
Fokker : Descamps Marc  Eig. : M.M. Mondragon



Teven Puppyklas


1  VB/VP/TP   Beste/Best/Meilleur Puppy
Daszyna de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 13052008  LOF  015225
(Anaieff de l'Hermitage d'Eole  x  Vendlynga de l'Hermitage d'Eole)
F./Eig. : Sylvie Guillon


2  VB/VP/TP   
Dzarnytza de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 04082008  LOF  15260
(MCh. Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka  x  MCh. Ust'Luga de l'Hermitage d'Eole)
Fokker : Sylvie Guillon  Eig. : Mlle Fouque


3  VB/VP/TP   
Da Chouchana de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 04082008  LOF  15261
(MCh. Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka  x  MCh. Ust'Luga de l'Hermitage d'Eole)
F./Eig. : Sylvie Guillon


4  VB/VP/TP   
Demoiselle d'Honneur du Grand Fresnoy

Geb.: 09052008  LOF  015218
(Staraja Russa Darkov Fresnoy  x  Vinchka des Crocs de la Molière)
Fokker : Combis M.H.  Eig. : M. Merieux M.



Teven Jeugdklas


1  ZG/VG/TB   JBOB
Dinaya des Crocs de la Molière

Geb.: 31032008  LOF  015201
(Vestnik des Crocs de la Molière  x  Polka des Crocs de la Molière)
F./Eig. : M. Descamps


2  ZG/VG/TB   
Diane Depoitiers du Grand Fresnoy

Geb.: 15032008  LOF  015181
(Ah Si J'Etais Riche du Grand Fresnoy  x  Valse Viennoise du Grand Fresnoy)
F./Eig. : Combis M.H.


3  ZG/VG/TB   
Dance Avec Les Loups Du Domaine d'Iasnaia-Poliana

Geb.: 05042008  LOF  015195
(Vako az Aftab Faizabad  x  Tenota Homierovitch Boldareffchino)
F./Eig. : Trefoux N.



Teven Tussenklas


1  U/EX  RCACS 
Cashaka du Clos de Mickaloïc

Geb.: 20072007  LOF  15080
(Ural des Crocs de la Molière  x  Szvletana du Clos de Mickaloic)
F./Eig. : M.Mme Sauret/Gannat


2  U/EX   
Cljatva de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 05052007  LOF  014974
(Vestnick des Crocs de la Molière  x  Steppe Jaruschkanovna d'Ymauville)
Fokker : Guillon Sylvie  Eig. : M. Mlle Nevers Philippe/Riche Isabelle


3  U/EX   
Dober-Kopp Volga

Geb.: 14062007  MET  925/07
(Dober- Kopp Pannon Zoltan  x  Dober-Kopp Black Sirocco)
Fokker : Mme A. Koppany  Eig. : Guillon Sylvie


  ZG/VG/TB   
Catherine de Medicis du Grand Fresnoy

Geb.: 11092007  LOF  015097
(Un Danseur Du Bolschoi du Grand Fresnoy  x  Staraja Russa Eva du Grand Fresnoy)
Fokker : Combis M.H.  Eig. : Mlle Doloris


  ZG/VG/TB   
Chaan-Volga d'Aleksandrovsh

Geb.: 19052007  LOF  015089
(Vezountchik Homierovitch Boldareffchino  x  Volga de la Plaine du Luzas)
Fokker : Mme Laurent  Eig. : Mme Guyomard-Delage


  ZG/VG/TB   
Ckatia des Crocs de la Molière

Geb.: 02082007  LOF  015073
(Vestnick des Crocs de la Molière  x  Polka des Crocs de la Molière)
Fokker : M. Descamps  Eig. : Chevalier C.



Teven Open klas


1  U/EX  CACS-CACIB BOB
Charunija de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 05052007  LOF  014973/03135
(Vestnick des Crocs de la Molière  x  Steppe-Jaruschkanovna d'Ymauville)
F./Eig. : Guillon Sylvie


2  U/EX   
Belaïa de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 01072006  LOF  014755/03087
(Patchkov de Tchesskaïa  x  Ulianka des Crocs de la Molière)
Fokker : Guillon S  Eig. : M. Mlle Nevers Philippe/Riche Isabelle


abs     
Bomba Homierovitch Boldareffchino

Geb.: 28022006  LOF  14820/3069
(Vargas de la Plaine du Luzais  x  Toutchka Homiérovitch Boldareffchino)
Fokker : V. Koijne  Eig. : Mme Barillet



Teven Kampioensklas


1  U/EX  RCACIB 
Ch.Alienor d'Aquitaine du Grand Fresnoy

Geb.: 25062005  LOF  014636/3025
(Remrix du Grand Fresnoy  x  Hinschka's Uma)
F./Eig. : Combis M.H.



top


© 2005-2019 web.barsoi.be