index
 
back
www.barzoi.be Showresultaten * Resultats d'expo * Showresults
1-2-2009  Chalons-en-Champagne CACS-CACIB  (F)
Keurmeester : M. Chapiro Boris (RUS)

Resultaten & Fotos ingestuurd door Sylvie Guillon, Gérard Mahé



Reuen/Mâles/Males
CACS-RCACIB Chef-d'oeuvre du Grand Fresnoy   RCACS  Bojan de l'Hermitage d'Eole


Teven/Femelles/Females
CACS-CACIB Charunija de l'Hermitage d'Eole   RCACS-RCACIB  Belgrade du Grand Fresnoy


     

  34 ingeschreven barsoi's (18 Reuen / 16 Teven)


Reuen Puppyklas


1  VB/VP/TP   
Danube Bleu du Grand Fresnoy

Geb.: 09052008  LOF  015213
(Staraja Russa Darkov Fresnoy  x  Vinchka des Crocs de la Molière)
Fokker : Combis M.H.  Eig. : M. Gaussail L.



Reuen Jeugdklas


1  U/EX   JBOB
Chateau-de-Vincennes du Grand Fresnoy

Geb.: 11092007  LOF  015091
(Un Danseur Du Bolschoi du Grand Fresnoy  x  Staraja Russa Eva du Grand Fresnoy)
Fokker : Combis M.H.  Eig. : M. Bernard Gérald


2  U/EX   
Duc Deguise du Grand Fresnoy

Geb.: 15032008  LOF  015179
(Ah Si J'Etais Riche du Grand Fresnoy  x  Valse Viennoise du Grand Fresnoy)
Fokker : Combis M.H.  Eig. : Mme Gaussail L.


3  U/EX   
Duc Danjou du Grand Fresnoy

Geb.: 15032008  LOF  015177
(Ah Si J'Etais Riche du Grand Fresnoy  x  Valse Viennoise du Grand Fresnoy)
Fokker : Combis M.H.  Eig. : Munier C.



Reuen Tussenklas


1  U/EX   
Cantemir du Clos des Sabines

Geb.: 21022007  LOF  014956/02689
(Fausto de Silvergrey  x  Viktoria az Aftab Faizabad)
F./Eig. : M. Mme Boillon


2  U/EX   
Dober-Kopp T-Boy

Geb.: 14062007  MET  922/7
(Dober- Kopp Pannon Zoltan  x  Dober-Kopp Black Sirocco)
Fokker : Mme A. Koppany  Eig. : Guillon Sylvie



Reuen Open klas


1  U/EX  CACS-RCACIB 
Chef-d'oeuvre du Grand Fresnoy

Geb.: 16092007  LOF  015102
(Staraja Russa Darkov Fresnoy  x  Vinchka des Crocs de la Molière)
F./Eig. : Combis M.H.


2  U/EX  RCACS 
Bojan de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 01072006  LOF  014754/02666
(Patchkov de Tchesskaïa  x  Ulianka des Crocs de la Molière)
Fokker : Sylvie Guillon  Eig. : M. Chevallier


3  U/EX   
Akiroff Christianeff de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 02122005  LOF  014654/02639
(Ch. Cymabresjeva Elkai  x  Ch. Russia Impériale d'Ymauville)
Fokker : S. Guillon  Eig. : M.M.Mondragon


4  U/EX   
Agha Khan du Grand Fresnoy

Geb.: 20102005  LOF  014832/02661
(Le Sphinx Fenix du Grand Fresnoy  x  Caccia Bistkupstwo)
Fokker : Combis M.H.  Eig. : Munier C.


  U/EX   
Cadof Homierovtich Boldareffchino

Geb.: 10082007  LOF  015139
(Velikiy Homierovitch Boldareffchino  x  Ulovka Homierovitch Boldareffchino)
Fokker : V. Koijne  Eig. : Mlle Boulanger C.



Reuen Gebruikshondenklas


1  U/EX   
Bohort of Shiofan's Borzoi

Geb.: 13022006  LOF  14704/02646
(Pwyll  x  Catjuscha Majove Bohemia)
F./Eig. : Moreau M


2  U/EX   
Bedwyr of Shiofan's Borzoï

Geb.: 13022006  LOF  14706
(Pwyll  x  Catjuscha Majove Bohemia)
F./Eig. : Moreau M


2  U/EX   
Bran of Shiofan's Borzoi

Geb.: 13022006  LOF  14705
(Pwyll  x  Catjuscha Majove Bohemia)
F./Eig. : Moreau M



Reuen Kampioensklas


1  U/EX  CACIB BOB
Ch.Zongler Stepowy Goniec

Geb.: 18102005  LOE  1625483
(Borscana Holy Driver  x  Ursa Maior Stepowy Goniec)
Fokker : Rychlik K  Eig. : Frommer C


2  U/EX   
Ch.Un Danseur du.Bolshoi du Grand Fresnoy

Geb.: 17112003  LOF  014204/02654
(Ch Le Sphinx Fenix du Grand Fresnoy  x  Sarah Bernhard du Grand Fresnoy)
F./Eig. : Combis M.H.


3  U/EX   
Ch.Urkhan Danaieff des Crocs de la Molière

Geb.: 04092003  LOF  014161/02550
(Romanoff des Crocs de la Molière  x  Polka des Crocs de la Molière)
Fokker : Descamps Marc  Eig. : M.M. Mondragon


4  U/EX   
Ch.Altaï Romanovitch des Balalaïkas

Geb.: 12082005  LOF  014678/2619
(U'Romanov Ordoëvitch des Balalaïkas  x  Toska Polia Volkov)
Fokker : P. Renard  Eig. : Nowakowski P. & E.



Teven Puppyklas


1  VB/VP/TP   
Demoiselle d'Honneur du Grand Fresnoy

Geb.: 09052008  LOF  015218
(Staraja Russa Darkov Fresnoy  x  Vinchka des Crocs de la Molière)
Fokker : Combis M.H.  Eig. : M. Merieux M.


2  VB/VP/TP   
Dojnitsa du Clos des Sabines

Geb.: 04052008  LOF  015230
(Patchkov de Tchesskaïa  x  Belianka Wolfskaïa)
F./Eig. : M. Mme Boillon



Teven Jeugdklas


1  U/EX   
Diane Depoitiers du Grand Fresnoy

Geb.: 15032008  LOF  015181
(Ah Si J'Etais Riche du Grand Fresnoy  x  Valse Viennoise du Grand Fresnoy)
F./Eig. : Combis M.H.


abs     
Harya des Bilichki

Geb.: 01012008  LOSH  1036078
(Un Quoubilai Khan des Balalikas  x  Borowa van Wisinskaja)
Fokker : Ch. Hesbois  Eig. : Nowakowski P



Teven Tussenklas


1  U/EX  CACS-CACIB BOS
Charunija de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 05052007  LOF  014973/03135
(Vestnick des Crocs de la Molière  x  Steppe-Jaruschkanovna d'Ymauville)
F./Eig. : Guillon Sylvie


2  U/EX   
Cifamiachka-Tchernavarowska

Geb.: 16022007  LOF  014935
(Vladimir du Domaine d'Iasnaia-Poliana  x  Tchernava Sergueievn Du Domaine d'Iasnaia-Poliana)
Fokker : M. Rondier  Eig. : Deglaire I.



Teven Open klas


1  U/EX  RCACS-RCACIB 
Belgrade du Grand Fresnoy

Geb.: 06012006  LOF  014811/03146
(Ch Le Sphinx Phenix du Grand Fresnoy  x  Ch Titania du Grand Fresnoy)
Fokker : Combis M.H.  Eig. : Lodewyck C.


2  U/EX   
Belka de Xanishka

Geb.: 09062006  LOF  014798/03095
(Bojar-Buran Alexander  x  Ch. Pritschka de Xanishka)
Fokker : A. Bacquet-X. Pataud  Eig. : A. Bacquet


3  U/EX   
Annouschka de la Cité du Rouvion

Geb.: 07102005  LOF  014648/03065
(Rogday Mo Homiérovitch Boldareffchino  x  Tétiva Homiérovitch Boldareffchino)
Fokker : Mme Isabelle Deglaire  Eig. : Mme Greffe J.


4  U/EX   
Ludmilla

Geb.: 21042007  LOE  1724809
(Pushkin Zonglar Stepowy Goniec  x  Ulitza des Princes de Kazan)
Fokker : M. J. Sanchez  Eig. : Frommer C


  U/EX   
Black Beauty in the Name of Love

Geb.: 18052006  LOF  014739/03076
(Daimon Majove Bohemia  x  Ruskaïa Diva)
F./Eig. : Mme Gerard P.


  U/EX   
Blanche Neige in the Name of Love

Geb.: 18052006  LOF  014741/03075
(Daimon Majove Bohemia  x  Ruskaïa Diva)
F./Eig. : Mme Gerard P.


  U/EX   
Comtesse-du-Barry du Grand Fresnoy

Geb.: 26022007  LOF  015013
(Birik Carnjin von der Windhundranch  x  Caccia Bistkupstwo)
Fokker : Combis M.H.  Eig. : Mme Heurtois M.C.


  U/EX   
Czar Kashemeer du Grand Vent des Steppes

Geb.: 03022007  LOF  14913/03128
(Valdai des Crocs de la Molière  x  Segovia du Grand Fresnoy)
F./Eig. : Woerther P.&E.



Teven Gebruikshondenklas


1  U/EX   
Tetiva Homierovitch Boldareffchino

Geb.: 16082002  LOF  013824/02849
(Aleksej Tsar v. Triumfus Dyonisos  x  Raskida)
Fokker : Mlle Victoria Kojine  Eig. : Mme Isabelle Deglaire



Teven Kampioensklas


1  U/EX   
Blanche de Castille du Grand Fresnoy

Geb.: 10092006  LOF  014895/03114
(Staraja Russa Darkov Fresnoy  x  Une Marlene Dietrich du Grand Fresnoy)
F./Eig. : Combis M.H.



top


© 2005-2019 web.barsoi.be