index
 
back
www.barzoi.be Showresultaten * Resultats d'expo * Showresults
25-1-2009  Mouscron CAC-CACIB Spéciale Club Belge du Borzoi  (B)
Keurmeester : Mme L. Mach (CH)

Resultaten : Valérie Sauveur - Foto's : Greet Schalenbourg



CAC-CACIB Brassok Karel Appel   CAC-CACIB BOB  Cymabresjeva Katyuska

  24 ingeschreven barsoi's (10 Reuen / 14 Teven)


Reuen Puppyklas


1  VB/VP/TP   Beste/Best/Meilleur Puppy
Dorkov de Xanishka

Geb.: 17052008  LOF  015264
(MCh. Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka  x  Viuga-Alexia d'Ymauville)
Fokker : A. Bacquet/X. Pataud  Eig. : Goncalves Perrine


2  B/P   
Dubrovnik du Grand Fresnoy

Geb.: 09052008  LOF  15217
(Staraja Russa Darkov Fresnoy  x  Vinchka des Crocs de la Molière)
Fokker : Combis M.H.  Eig. : M. Lefebvre



Reuen Tussenklas


1  U/EX  CAC-CACIB BOS
Brassok Karel Appel

Geb.: 15062007  SKKS  49103/2007
(Lynx St Elmos Fire  x  Brassok Sophie Kuppers)
Fokker : M. Dirksen  Eig. : Pomportes R. A.


abs     
Dober-Kopp T-Boy

Geb.: 14062007  MET  922/7
(Dober- Kopp Pannon Zoltan  x  Dober-Kopp Black Sirocco)
Fokker : Mme A. Koppany  Eig. : Guillon Sylvie



Reuen Open klas


1  U/EX   
Feyo des Perles Tsariennes

Geb.: 06012006  LOSH  0991091
(R'Ordovoi Alexeievitch des Balalaikas  x  Zvesda du Pré du Château)
F./Eig. : Dekeyzer-Vogel


2  U/EX   
Cazan Wolfskaia

Geb.: 08072003  LOSH  0935192
(Porosha de Xanishka  x  Ofedovna Tarkana de Tchesskaïa)
Fokker : A. Vuylsteke  Eig. : M. Sanchez-Miguelez


abs     
Elyafjodor Wolfskaïa

Geb.: 26022005  LOSH  0971445
(Pouchkine J'Aroslav Impérial de Perchinosskaïa  x  Perchotin's Czarina Ptitschka)
Fokker : Vuylsteke A  Eig. : Michiels-Domen



Reuen Kampioensklas


1  U/EX  RCAC-RCACIB 
Ch.Altaï Romanovitch des Balalaïkas

Geb.: 12082005  LOF  014678/2619
(U'Romanov Ordoëvitch des Balalaïkas  x  Toska Polia Volkov)
Fokker : P. Renard  Eig. : Nowakowski P. & E.


2  U/EX   
Ch.Costnov Van Wisinskaja

Geb.: 19082003  LOSH  938840
(Ch Yovan des Bilichki  x  Undra Van Wisinskaja)
Fokker : G. Gillemot  Eig. : Gillemot-Vaerendonck


3  U/EX   
MCh.Ischyma Harosjenkie

Geb.: 20032005  DWZB B  17430
(Darbaschan's Super Strike  x  Ischyma Comtess)
Fokker : E. Kirsch  Eig. : G. Schalenbourg-K.De Koninck



Teven Jeugdklas


1  ZG/VG/TB   
Harya des Bilichki

Geb.: 01012008  LOSH  1036078
(Un Quoubilai Khan des Balalikas  x  Borowa van Wisinskaja)
Fokker : Ch. Hesbois  Eig. : Nowakowski P


2  ZG/VG/TB   
Hieva des Bilichki

Geb.: 01012008   
(Un Quoubilai Khan des Balalikas  x  Borova van Wisinskaja)
Fokker : Hesbois Ch.  Eig. : Mlle M. Schrevel



Teven Tussenklas


1  U/EX  CAC-CACIB BOB
Cymabresjeva Katyuska

Geb.: 11052007  NHSB  2655331
(MCh. Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka  x  Cymabresjeva Gasha)
F./Eig. : W. de Groot


abs     
Dober-Kopp Volga

Geb.: 14062007  MET  925/07
(Dober- Kopp Pannon Zoltan  x  Dober-Kopp Black Sirocco)
Fokker : Mme A. Koppany  Eig. : Guillon Sylvie



Teven Open klas


1  U/EX   
Fjetra du Pré du Chateau

Geb.: 11022006  LOSH  0992366
(Xyvanof du Pré du Château  x  Arusha du Pré du Château)
F./Eig. : V. Sauveur


2  U/EX   
Belka de Xanishka

Geb.: 09062006  LOF  014798/03095
(Bojar-Buran Alexander  x  Ch. Pritschka de Xanishka)
Fokker : A. Bacquet-X. Pataud  Eig. : A. Bacquet


3  ZG/VG/TB   
Babylone du Grand Fresnoy

Geb.: 06012006  LOF  014806/03093
(Ch Le Sphinx Phenix du Grand Fresnoy  x  Ch Titania du Grand Fresnoy)
Fokker : Combis M.H.  Eig. : Courageux P.


4  ZG/VG/TB   
Buffy du Pays du Valois

Geb.: 09072006  LOF  014789/03117
(Viking Nordique du Grand Fresnoy  x  Une Ballerine Russe du Grand Fresnoy)
Fokker : Lodewyck C.  Eig. : M. Lefebvre


abs     
Lynx Endless Love

Geb.: 14122006  S  14517/2007
(MCh. Lynx Spirit of the Tiger  x  MCh. Lynx Dark Lady)
Fokker : E. Johnsson  Eig. : Greta Schalenbourg


abs     
Charunija de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 05052007  LOF  014973/03135
(Vestnick des Crocs de la Molière  x  Steppe-Jaruschkanovna d'Ymauville)
F./Eig. : Guillon Sylvie


  G/B   
Ardagan's Fayina

Geb.: 16012006  NHSB  2592623
(Ardagan's Edition  x  Stepun's Uljeschka)
Fokker : H. Karmelk  Eig. : F. Alberda



Teven Gebruikshondenklas


abs     
Ch.Udessa de Xanishka

Geb.: 30092003  LOF  014141
(Tsjerkaj du Bois St.Lambert  x  Ch. Pritschka de Xanishka)
Fokker : A.Bacquet-X.Pataud  Eig. : Janssens-Van Doorslaer



Teven Kampioensklas


1  U/EX  RCAC-RCACIB 
Ch.Darlin van Wisinskaja

Geb.: 08032004  LOSH  952610
(Ouragan az Aftab Faizabad  x  Udatschka van Wisinskaja)
F./Eig. : G. Gillemot


2  U/EX   
Ch.Faina des Perles Tsariennes

Geb.: 06012006  LOSH  0991095
(R'Ordovoi Alexeievitch des Balalaikas  x  Zvesda du Pré du Château)
F./Eig. : Dekeyzer-Vogel



top


© 2005-2019 web.barsoi.be