index
 
back
www.barzoi.be Showresultaten * Resultats d'expo * Showresults
11-1-2009  Paris Dog Show CACS-CACIB Spéciale Barzoi  (F)
Keurmeester : M. J.L. Brassat-Lapeyriere (F)

Resultaten & Fotos ingestuurd door Sylvie Guillon, Gérard Mahé



Reuen/Mâles/Males
RCACS Chef-d'oeuvre du Grand Fresnoy   CACS  Dober-Kopp T-Boy


Teven/Femelles/Females
RCACS Charunija de l'Hermitage d'Eole   CACS  Blanche Neige in the Name of Love


Reuen/Mâles/Males
RCACIB Ch. Un Danseur du.Bolshoi du Grand Fresnoy   CACIB Ch.  Vestnik des Crocs de la Molière


Teven/Femelles/Females
RCACIB Blanche Neige in the Name of Love   CACIB Ch.  Alienor d'Aquitaine du Grand Fresnoy

  39 ingeschreven barsoi's (23 Reuen / 16 Teven)


Reuen Puppyklas


1  B/P   
Diderot du Grand Fresnoy

Geb.: 13052008  LOF  015252
(Borscana Uragan  x  Andora du Grand Fresnoy)
Fokker : Combis M.H.  Eig. : M. Legrand G.


  B/P   
Danube Bleu du Grand Fresnoy

Geb.: 09052008  LOF  015213
(Staraja Russa Darkov Fresnoy  x  Vinchka des Crocs de la Molière)
Fokker : Combis M.H.  Eig. : M. Gaussail L.


  Vold./AP   
Danyslav du Clos des Sabines

Geb.: 04052008  LOF  015228
(Patchkov de Tchesskaïa  x  Belianka Wolfskaïa)
Fokker : M. Mme Boillon  Eig. : Pezet Jean-Paul


  B/P   
Dubrovnik du Grand Fresnoy

Geb.: 09052008  LOF  15217
(Staraja Russa Darkov Fresnoy  x  Vinchka des Crocs de la Molière)
Fokker : Combis M.H.  Eig. : M. Lefebvre



Reuen Jeugdklas


1  U/EX   JBOB
Duc Deguise du Grand Fresnoy

Geb.: 15032008  LOF  015179
(Ah Si J'Etais Riche du Grand Fresnoy  x  Valse Viennoise du Grand Fresnoy)
Fokker : Combis M.H.  Eig. : Mme Gaussail L.


2  U/EX   
Classic Ellington The Duke from Fart Stable

Geb.: 26092007  LOF  015109
(Stillwater Tennessee Traveler  x  U'Amarok Aideen from Fart Stable)
Fokker : Van Rijn Lidia/Bulyma Kinga  Eig. : Deronne G./Pariset J.


3  U/EX   
Croquignol de Belouyeva

Geb.: 11102007  LOF  015159
(Uljanow du Comté Gruyère  x  Sainte Nitouche de Belouyeva)
Fokker : M. Magré  Eig. : Mme Laurent M-T


abs     
Caramel-Filochard de Belouyeva

Geb.: 11102007  LOF  015160
(Uljanow du Comté Gruyère  x  Sainte Nitouche de Belouyeva)
Fokker : M. Magré  Eig. : Mme Laurent M-T


  ZG/VG/TB   
Chateau-de-Vincennes du Grand Fresnoy

Geb.: 11092007  LOF  015091
(Un Danseur Du Bolschoi du Grand Fresnoy  x  Staraja Russa Eva du Grand Fresnoy)
Fokker : Combis M.H.  Eig. : M. Bernard Gérald


  ZG/VG/TB   
Copok Clandestin d'Aleksandrovsh

Geb.: 21072007  LOF  015051
(Vezountchik Homierovitch Boldareffchino  x  Valerie de la Plaine de Luzas)
F./Eig. : Mme Laurent M-T



Reuen Tussenklas


1  U/EX  CACS 
Dober-Kopp T-Boy

Geb.: 14062007  MET  922/7
(Dober- Kopp Pannon Zoltan  x  Dober-Kopp Black Sirocco)
Fokker : Mme A. Koppany  Eig. : Guillon Sylvie


2  U/EX  RCACS 
Chef-d'oeuvre du Grand Fresnoy

Geb.: 16092007  LOF  015102
(Staraja Russa Darkov Fresnoy  x  Vinchka des Crocs de la Molière)
F./Eig. : Combis M.H.


3  U/EX   
Cymepek-Cornelius d'Aleksandrovsh

Geb.: 19052007  LOF  015056
(Vezountchik Homierovitch Boldareffchino  x  Volga de la Plaine du Luzas)
F./Eig. : Mme Laurent M-T


abs     
Chef-d'Etat du Grand Fresnoy

Geb.: 16092007  LOF  015101
(Staraja Russa Darkov Fresnoy  x  Vinchka des Crocs de la Molière)
Fokker : Combis M.H.  Eig. : Hemming D.&N.


abs     
Cobayka d'Aleksandovsh

Geb.: 19052007  LOF  015057
(Vezountchik Homierovitch Boldareffchino  x  Volga de la Plaine du Luzas)
F./Eig. : Mme Laurent M-T



Reuen Open klas


1  U/EX   
Borenoff des Crocs de la Molière

Geb.: 26112006  LOF  014922/02676
(Ustinov des Crocs de la Molière  x  Polka des Crocs de la Molière)
Fokker : M. Marc Descamps  Eig. : M. Descamps Marc/Mme Danielle Gutierrez


2  U/EX   
Boris de la Plaine du Luzas (dit Baikan)

Geb.: 14112006  LOF  014927
(Vezountchik Homierovitch Boldareffchino  x  Strast Homiérovitch Boldareffchino)
Fokker : M. Raymond Lis  Eig. : Mme Doudon M.


abs     
Akiroff Christianeff de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 02122005  LOF  014654/02639
(Ch. Cymabresjeva Elkai  x  Ch. Russia Impériale d'Ymauville)
Fokker : S. Guillon  Eig. : M.M.Mondragon


abs     
Ch.Ambassadeur du Grand Fresnoy

Geb.: 20102005  LOF  014830/02694
(Ch. Le Sphinx Fenix du Grand Fresnoy  x  Caccia Bistkupstwo)
Fokker : Combis M.H.  Eig. : Hemming D.&N.



Reuen Kampioensklas


1  U/EX  CACIB 
Ch.Vestnik des Crocs de la Molière

Geb.: 25052004  LOF  014312/02588
(Romanoff des Crocs de la Molière  x  Rezeda du Domaine D'Iasnaia Poliana)
F./Eig. : M. Marc Descamps


2  U/EX  RCACIB 
Ch.Un Danseur du.Bolshoi du Grand Fresnoy

Geb.: 17112003  LOF  014204/02654
(Ch Le Sphinx Fenix du Grand Fresnoy  x  Sarah Bernhard du Grand Fresnoy)
F./Eig. : Combis M.H.


abs     
Ch.Urkhan Danaieff des Crocs de la Molière

Geb.: 04092003  LOF  014161/02550
(Romanoff des Crocs de la Molière  x  Polka des Crocs de la Molière)
Fokker : Descamps Marc  Eig. : M.M. Mondragon



Reuen Veteranenklas


1  U/EX   Beste/Best/Meilleur Veteran
Rodia-Black du Domaine d'Iasnaia-Poliana

Geb.: 16072000  LOF  013825/02433
(Monseigneur Des Tenebres de Belouyeva  x  Liakowska des Crocs de la Molière)
Fokker : Trefoux N.  Eig. : Mlle Renard C.



Teven Puppyklas


1  VB/VP/TP   Beste/Best/Meilleur Puppy
Daszyna de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 13052008  LOF  015225
(Anaieff de l'Hermitage d'Eole  x  Vendlynga de l'Hermitage d'Eole)
F./Eig. : Sylvie Guillon


  B/P   
Demoiselle d'Honneur du Grand Fresnoy

Geb.: 09052008  LOF  015218
(Staraja Russa Darkov Fresnoy  x  Vinchka des Crocs de la Molière)
Fokker : Combis M.H.  Eig. : M. Merieux M.


  B/P   
Divaya des Crocs de la Molière

Geb.: 31032008  LOF  015201
(Vestnick des Crocs de la Molière  x  Polka des Crocs de la Molière)
Fokker : M. Marc Descamps  Eig. : M. Marc Descamps/Sauret



Teven Jeugdklas


1  U/EX   
Dvina des Crocs de la Molière

Geb.: 31032008  LOF  015204
(Vestnick des Crocs de la Molière  x  Polka des Crocs de la Molière)
Fokker : M. Descamps M.  Eig. : Mlle Chevalier C.


2  U/EX   
Diane Depoitiers du Grand Fresnoy

Geb.: 15032008  LOF  015181
(Ah Si J'Etais Riche du Grand Fresnoy  x  Valse Viennoise du Grand Fresnoy)
F./Eig. : Combis M.H.


3  U/EX   
Coppelia du Clos de Mickaloic

Geb.: 20072007  LOF  015081
(Ural des Crocs de la Molière  x  Szvletana du Clos de Mickaloic)
Fokker : Mme Sauret M.  Eig. : Mme Brou C.



Teven Tussenklas


1  U/EX  RCACS 
Charunija de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 05052007  LOF  014973/03135
(Vestnick des Crocs de la Molière  x  Steppe-Jaruschkanovna d'Ymauville)
F./Eig. : Guillon Sylvie


2  U/EX   
Coppelia D'Aleksandrovsh

Geb.: 17072007  LOF  015054
(Vezountchik Homierovitch Boldareffchino  x  Strast Homiérovitch Boldareffchino)
F./Eig. : Mme Laurent M-T


3  ZG/VG/TB   
Catharine Dobrovoi d'Aleksandrovsh

Geb.: 17072007  LOF  015055
(Vezountchik Homierovitch Boldareffchino  x  Strast Homiérovitch Boldareffchino)
F./Eig. : Mme Laurent M-T



Teven Open klas


1  U/EX  CACS-RCACIB 
Blanche Neige in the Name of Love

Geb.: 18052006  LOF  014741/03075
(Daimon Majove Bohemia  x  Ruskaïa Diva)
F./Eig. : Mme Gerard P.


2  U/EX   
Bliostka de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 15102006  LOF  014871/03097
(Gamajun Aurora  x  Sibelle Az Aftab Faizabad)
F./Eig. : Guillon Sylvie


3  U/EX   
Belgrade du Grand Fresnoy

Geb.: 06012006  LOF  014811/03146
(Ch Le Sphinx Phenix du Grand Fresnoy  x  Ch Titania du Grand Fresnoy)
Fokker : Combis M.H.  Eig. : Lodewyck C.


4  U/EX   
Black Beauty in the Name of Love

Geb.: 18052006  LOF  014739/03076
(Daimon Majove Bohemia  x  Ruskaïa Diva)
F./Eig. : Mme Gerard P.


  U/EX   
Buffy du Pays du Valois

Geb.: 09072006  LOF  014789/03117
(Viking Nordique du Grand Fresnoy  x  Une Ballerine Russe du Grand Fresnoy)
Fokker : Lodewyck C.  Eig. : M. Lefebvre


  ZG/VG/TB   
Cirouna des Crocs de la Molière

Geb.: 23062007  LOF  015088
(Romanoff des Crocs de la Molière  x  Billa Od Chlu Maecke Koruny)
F./Eig. : M. Marc Descamps



Teven Kampioensklas


1  U/EX  CACIB 
Ch.Alienor d'Aquitaine du Grand Fresnoy

Geb.: 25062005  LOF  014636/3025
(Remrix du Grand Fresnoy  x  Hinschka's Uma)
F./Eig. : Combis M.H.



top


© 2005-2019 web.barsoi.be