index
 
back
www.barzoi.be Showresultaten * Resultats d'expo * Showresults
13-12-2008  Genk CAC-CACIB  (B)
Keurmeester : Mr. Zoran Brankovich (RUS)

Resultaten en foto's ingestuurd door Greet Schalenbourg



CAC-CACIB BOB MCh. Ischyma Harosjenkie    

  15 ingeschreven barsoi's (8 Reuen / 7 Teven)


Reuen Jeugdklas


1  U/EX  Limburgs Jr.Ch.'08 JBOB
Urkofsky Harpat

Geb.: 09012008  LOSH 
(Serguei des Crocs de la Molière  x  Udatcha des Crocs de la Molière)
F./Eig. : C. Kolbasin


2  U/EX   
Urkofsky Houral

Geb.: 09012008  LOSH 
(Serguei des Crocs de la Molière  x  Udatcha des Crocs de la Molière)
F./Eig. : C. Kolbasin



Reuen Open klas


1  U/EX  RCAC-RCACIB 
Feyo des Perles Tsariennes

Geb.: 06012006  LOSH  0991091
(R'Ordovoi Alexeievitch des Balalaikas  x  Zvesda du Pré du Château)
F./Eig. : Dekeyzer-Vogel


2  U/EX   
Cazan Wolfskaia

Geb.: 08072003  LOSH  0935192
(Porosha de Xanishka  x  Ofedovna Tarkana de Tchesskaïa)
Fokker : A. Vuylsteke  Eig. : M. Sanchez-Miguelez


3  ZG/VG/TB   
Elyafjodor Wolfskaïa

Geb.: 26022005  LOSH  0971445
(Pouchkine J'Aroslav Impérial de Perchinosskaïa  x  Perchotin's Czarina Ptitschka)
Fokker : Vuylsteke A  Eig. : Michiels-Domen



Reuen Gebruikshondenklas


1  U/EX   
Ch.Urkoff des Crocs de la Molière

Geb.: 10032003  LOF  013977
(Rimsky des Crocs de la Molière  x  Noria des Crocs de la Molière)
Fokker : M. Descamps  Eig. : C. Kolbasin



Reuen Kampioensklas


1  U/EX  CAC-CACIB Limburgs Ch.'08 BOB
MCh.Ischyma Harosjenkie

Geb.: 20032005  DWZB B  17430
(Darbaschan's Super Strike  x  Ischyma Comtess)
Fokker : E. Kirsch  Eig. : G. Schalenbourg-K.De Koninck


2  U/EX   
MCh.Ischyma Hitan Rayen

Geb.: 20032005  DWZB B  17426
(Darbaschan's Super Strike  x  Ischyma Comtess)
Fokker : E. Kirsch  Eig. : A. Rogiers



Teven Puppyklas


1  VB/VP/TP   Beste/Best/Meilleur Puppy
Rainmaker Kylli Chyerdak

Geb.: 23032008  FIN  27544/08
(Zevs iz Razdolia  x  Rainmaker Irene)
Fokker : Lind-Vilpponen  Eig. : D. Soete



Teven Jeugdklas


1  U/EX  Limburgs Jr.Ch.'08 
Ischyma Milayka Miloslava

Geb.: 04032008  NHSB  2710373
(Ch. Blisshound Pinnochio  x  Ch. Ischyma Comtess)
Fokker : E. Kirsch  Eig. : W. & H. Steenvoorden



Teven Tussenklas


1  U/EX   
Calova des Crocs de la Molière

Geb.: 23062007  LOF  15089
(Romanoff des Crocs de la Molière  x  Billa Od Chlu Maecke Koruny)
Fokker : M. Descamps  Eig. : Kolbasin C.


2  U/EX   
Lynx Endless Love

Geb.: 14122006  S  14517/2007
(MCh. Lynx Spirit of the Tiger  x  MCh. Lynx Dark Lady)
Fokker : E. Johnsson  Eig. : Greta Schalenbourg



Teven Open klas


1  U/EX  RCAC-RCACIB 
Belka de Xanishka

Geb.: 09062006  LOF  014798/03095
(Bojar-Buran Alexander  x  Ch. Pritschka de Xanishka)
Fokker : A. Bacquet-X. Pataud  Eig. : A. Bacquet



Teven Gebruikshondenklas


1  U/EX   
Valeska des Crocs de la Molière

Geb.: 31012004  LOF  014298
(Tsar des Crocs de la Molière  x  Noria des Crocs de la Molière)
Fokker : Descamps M.  Eig. : Kolbasin C.



Teven Kampioensklas


1  U/EX  CAC-CACIB Limburg Ch.'08 BOS
Ch.Udessa de Xanishka

Geb.: 30092003  LOF  014141
(Tsjerkaj du Bois St.Lambert  x  Ch. Pritschka de Xanishka)
Fokker : A.Bacquet-X.Pataud  Eig. : Janssens-Van Doorslaer



top


© 2005-2019 web.barsoi.be