index
 
back
www.barzoi.be Showresultaten * Resultats d'expo * Showresults
6-12-2008  Kassel CAC Nat.VDH  (D)
Keurmeester : Mr. J. Schepers (NL)

Resultaten en foto's ingestuurd door Dagmar Renelt & Peter Niewrzedowski, Greet Schalenbourg


  18 ingeschreven barsoi's (9 Reuen / 9 Teven)


Reuen Jeugdklas


1  ZG/VG/TB   
Akim Mraja

Geb.: 30122007  DWZB B  17846
(Phaedra Camus  x  Amuri-Pajkos Bogi)
Fokker : Jana Mrazova  Eig. : R.u.M. Bunge



Reuen Tussenklas


1  U/EX  VDH RCAC 
Ischyma Kyrill

Geb.: 08012007  DWZB B  17673
(Ischyma Fandango  x  Ischyma Comtess)
Fokker : Evelyn Kirsch  Eig. : Ruoff U. - Kirsch E.


zur.gez.     
Egil Alexander

Geb.: 26042007  DWZB B  17725
(Babuschka's Hubal-Alexander  x  Chaika Alexander)
F./Eig. : Dagmar Renelt



Reuen Open klas


1  U/EX  VDH CAC (New DWZRV Ch.) 
MCh.Ischyma Harosjenkie

Geb.: 20032005  DWZB B  17430
(Darbaschan's Super Strike  x  Ischyma Comtess)
Fokker : E. Kirsch  Eig. : G. Schalenbourg-K.De Koninck


2  U/EX  RVDH 
Joschij vom Sölring Hüs

Geb.: 13012005  DWZB B  17407
(Gorijn vom Sölring Hüs  x  Elmaya v. Troybhiko)
Fokker : H.+I.Neumann  Eig. : P.-J.+R.Euskirchen


3  ZG/VG/TB   
Anton-Pitrovitch Baranowskij

Geb.: 10092004  DWZB B  17354
(Petja von der Windhundranch  x  Suirpriza Donskoy Ohoty)
Fokker : B. Spohr  Eig. : R.u.M.Bunge



Reuen Kampioensklas


1  U/EX  VDH BOB
Ch.Zloty Laur Stepowy Goniec

Geb.: 29092004  DWZB B  17698
(Russkiy Standart Arlekin  x  Via Alba Stepowy Goniec)
Fokker : Rychlik K  Eig. : Ludmilla Barwitzki


2  U/EX  RVDH 
MCh.Ischyma Hitan Rayen

Geb.: 20032005  DWZB B  17426
(Darbaschan's Super Strike  x  Ischyma Comtess)
Fokker : E. Kirsch  Eig. : A. Rogiers


3  U/EX   
Ch.Jakuschin vom Sölring Hüs

Geb.: 13012005  DWZB B  17404
(Gorijn vom Sölring Hüs  x  Elmaya v. Troybhiko)
F./Eig. : H.+I.Neumann



Teven Puppyklas


  VB/VP/TP   
Rainmaker Kylli Chyerdak

Geb.: 23032008  FIN  27544/08
(Zevs iz Razdolia  x  Rainmaker Irene)
Fokker : Lind-Vilpponen  Eig. : D. Soete


  VB/VP/TP   
Her Majesty Stepowy Goniec Ginny

Geb.: 28042008  PKR-X  6731
(Wlad av Fjascho  x  Ursa Maior Stepowy Goniec)
Fokker : K. Rychlik  Eig. : Ludmilla Barwitzki



Teven Tussenklas


1  U/EX  VDH 
Fouksia von der Windhundranch

Geb.: 30072007  DWZB B  17777
(Wjugow v.d. Windhundranch  x  Birjuschka v.d. Windhundranch)
Fokker : B.u.H. Schwarz  Eig. : B. Schwarz


2  U/EX  RVDH 
Lynx Endless Love

Geb.: 14122006  S  14517/2007
(MCh. Lynx Spirit of the Tiger  x  MCh. Lynx Dark Lady)
Fokker : E. Johnsson  Eig. : Greta Schalenbourg



Teven Open klas


1  U/EX  VDH CAC BH
Lea Ze Sfory Caryzy

Geb.: 14032006  PKR-X  6050
(Viking Gustav Carskoe Zolotze  x  Beatrycze Ze Sfory Caryzy)
Fokker : S. Woelk  Eig. : M. Frische


2  U/EX  RVDH RCAC 
Tovaritch's Boltuska

Geb.: 23072005  RN  042561
(Ch. Pierre-Maitre de Tchesskaïa  x  Helinka v. Sölring Hus)
Fokker : G+L Hancock  Eig. : Euskirchen R.+P.J.


3  U/EX   
Hednaja vom Sölring Hüs

Geb.: 26102003  DWZB B  17219
(Dorbas vom Sölring Hüs  x  Elmaya van Troybhiko)
F./Eig. : H.u.I.C.Neumann


4  U/EX   
Baruschka's Kira

Geb.: 16052005  DWZB B  17462
(Katz Rhytm of the Night  x  Baruschka's Halatka)
Fokker : S. Schoenfeld  Eig. : G.u.R.Paffrath



Teven Veteranenklas


abs     
Cyra Raschi-Pack-Buran

Geb.: 04121997  DWZB B  16396
(Bajar Raschi Pack Buran  x  Lea de Nikolaiev)
Fokker : Bührmann L.  Eig. : M. Otto



top


© 2005-2019 web.barsoi.be