index
 
back
www.barzoi.be Showresultaten * Resultats d'expo * Showresults
6-12-2008  Rouen CACS-CACIB  (F)
Keurmeester : Mr. Maurice Hermel (F)

Resultaten & Fotos ingestuurd door Sylvie Guillon, Gérard Mahé


  23 ingeschreven barsoi's (9 Reuen / 14 Teven)


Reuen Puppyklas


  VB/VP/TP   
Danube Bleu du Grand Fresnoy

Geb.: 09052008  LOF  015213
(Staraja Russa Darkov Fresnoy  x  Vinchka des Crocs de la Molière)
Fokker : Combis M.H.  Eig. : M. Gaussail L.


  B/P   
Diderot du Grand Fresnoy

Geb.: 13052008  LOF  015252
(Borscana Uragan  x  Andora du Grand Fresnoy)
Fokker : Combis M.H.  Eig. : M. Legrand G.


  B/P   
Dorkov de Xanishka

Geb.: 17052008  LOF  015264
(MCh. Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka  x  Viuga-Alexia d'Ymauville)
Fokker : A. Bacquet/X. Pataud  Eig. : Goncalves Perrine


  VB/VP/TP   
Duc Deguise du Grand Fresnoy

Geb.: 15032008  LOF  015179
(Ah Si J'Etais Riche du Grand Fresnoy  x  Valse Viennoise du Grand Fresnoy)
Fokker : Combis M.H.  Eig. : Mme Gaussail L.



Reuen Jeugdklas


1  U/EX   JBOB
Chef-d'oeuvre du Grand Fresnoy

Geb.: 16092007  LOF  015102
(Staraja Russa Darkov Fresnoy  x  Vinchka des Crocs de la Molière)
F./Eig. : Combis M.H.


2  ZG/VG/TB   
Chateau-de-Vincennes du Grand Fresnoy

Geb.: 11092007  LOF  015091
(Un Danseur Du Bolschoi du Grand Fresnoy  x  Staraja Russa Eva du Grand Fresnoy)
Fokker : Combis M.H.  Eig. : M. Bernard Gérald



Reuen Tussenklas


1  U/EX  RCACS 
Dober-Kopp T-Boy

Geb.: 14062007  MET  922/7
(Dober- Kopp Pannon Zoltan  x  Dober-Kopp Black Sirocco)
Fokker : Mme A. Koppany  Eig. : Guillon Sylvie



Reuen Open klas


1  U/EX  CACS-RCACIB 
Altaï Romanovitch des Balalaïkas

Geb.: 12082005  LOF  014678/2619
(U'Romanov Ordoëvitch des Balalaïkas  x  Toska Polia Volkov)
Fokker : P. Renard  Eig. : Nowakowski P. & E.



Reuen Kampioensklas


1  U/EX  CACIB BOB BOG
Ch.Un Danseur du.Bolshoi du Grand Fresnoy

Geb.: 17112003  LOF  014204/02654
(Ch Le Sphinx Fenix du Grand Fresnoy  x  Sarah Bernhard du Grand Fresnoy)
F./Eig. : Combis M.H.



Teven Puppyklas


1  VB/VP/TP   Beste/Best/Meilleur Puppy
Daszina Mierzalosc de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 13052008  LOF  015225
(Anaieff de l'Hermitage d'Eole  x  Vendlynga de l'Hermitage d'Eole)
F./Eig. : Sylvie Guillon


  VB/VP/TP   
Demoiselle d'Honneur du Grand Fresnoy

Geb.: 09052008  LOF  015218
(Staraja Russa Darkov Fresnoy  x  Vinchka des Crocs de la Molière)
Fokker : Combis M.H.  Eig. : M. Merieux M.


  VB/VP/TP   
Diane Depoitiers du Grand Fresnoy

Geb.: 15032008  LOF  015181
(Ah Si J'Etais Riche du Grand Fresnoy  x  Valse Viennoise du Grand Fresnoy)
F./Eig. : Combis M.H.



Teven Jeugdklas


1  U/EX   
Dober-Kopp Volga

Geb.: 14062007  MET  925/07
(Dober- Kopp Pannon Zoltan  x  Dober-Kopp Black Sirocco)
Fokker : Mme A. Koppany  Eig. : Guillon Sylvie


2  U/EX   
Catherine de Medicis du Grand Fresnoy

Geb.: 11092007  LOF  015097
(Un Danseur Du Bolschoi du Grand Fresnoy  x  Staraja Russa Eva du Grand Fresnoy)
Fokker : Combis M.H.  Eig. : Mlle Doloris


3  U/EX   
Harya des Bilichki

Geb.: 01012008  LOSH  1036078
(Un Quoubilai Khan des Balalikas  x  Borowa van Wisinskaja)
Fokker : Ch. Hesbois  Eig. : Nowakowski P



Teven Tussenklas


1  U/EX  CACS-RCACIB 
Cleopatre du Grand Fresnoy

Geb.: 29012007  LOF  014998
(French Dream du Grand Fresnoy  x  Sarah Bernhard du Grand Fresnoy)
Fokker : Combis M.H.  Eig. : Descheemaeker F


2  U/EX   
Charunija de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 05052007  LOF  014973/03135
(Vestnick des Crocs de la Molière  x  Steppe-Jaruschkanovna d'Ymauville)
F./Eig. : Guillon Sylvie



Teven Open klas


1  U/EX   
Czar Kashemeer du Grand Vent des Steppes

Geb.: 03022007  LOF  14913/03128
(Valdai des Crocs de la Molière  x  Segovia du Grand Fresnoy)
F./Eig. : Woerther P.&E.


2  U/EX   
Belka de Xanishka

Geb.: 09062006  LOF  014798/03095
(Bojar-Buran Alexander  x  Ch. Pritschka de Xanishka)
Fokker : A. Bacquet-X. Pataud  Eig. : A. Bacquet


abs     
Babylone du Grand Fresnoy

Geb.: 06012006  LOF  014806/03093
(Ch Le Sphinx Phenix du Grand Fresnoy  x  Ch Titania du Grand Fresnoy)
Fokker : Combis M.H.  Eig. : Courageux P.


abs     
Borscana Black Horizon

Geb.: 14042005  KC  AG0900512
(Borscana Ulvejeger  x  Blisshound Exotica)
Fokker : M.Mme Edland  Eig. : Mme Worthy L.



Teven Kampioensklas


1  U/EX  CACIB 
Ch.Alienor d'Aquitaine du Grand Fresnoy

Geb.: 25062005  LOF  014636/3025
(Remrix du Grand Fresnoy  x  Hinschka's Uma)
F./Eig. : Combis M.H.


2  U/EX   
Ch.Circée du Grand Fresnoy

Geb.: 29012007  LOF  014999
(Djinseeker French Dream du Grand Fresnoy  x  Sarah Bernhard du Grand Fresnoy)
Fokker : Combis M.H.  Eig. : Mlle Doloris



top


© 2005-2019 web.barsoi.be