index
 
back
www.barzoi.be Showresultaten * Resultats d'expo * Showresults
16-11-2008  Kortrijk Eurodogshow CAC-CACIB  (B)
Keurmeester : Mrs. Paola Bortolotto (I)

Resultaten & Fotos ingestuurd door Sylvie Guillon, Gérard Mahé



CAC-CACIB BOS Charunija de l'Hermitage d'Eole   CAC-CACIB BOB  Dober-Kopp T-Boy


Teven/Femelles/Females
CAC-CACIB Charunija de l'Hermitage d'Eole   RCAC-RCACIB 

  17 ingeschreven barsoi's (10 Reuen / 7 Teven)


Reuen Tussenklas


1  U/EX  CAC-CACIB BOB
Dober-Kopp T-Boy

Geb.: 14062007  MET  922/7
(Dober- Kopp Pannon Zoltan  x  Dober-Kopp Black Sirocco)
Fokker : Mme A. Koppany  Eig. : Guillon Sylvie


2  U/EX   
Cosaque de Laika des Tsars

Geb.: 27052007  LOF  15034
(Borodino Bakhar  x  Volga of Scotch Dream)
F./Eig. : Deprez G.+T.


3  U/EX   
Dworjanin Jablochkov

Geb.: 05052007  NHSB  2662423
(Pervy Sneg iz Volnogo Vetra  x  Hochotuschka Raschi-Pack Buran)
Fokker : Schickli I.  Eig. : Smid E.A.


4  U/EX   
Czar de Laika des Tsars

Geb.: 23032007  LOF  14977
(Borodino Bakhar  x  Vinga of Scotch Dream)
F./Eig. : Deprez G.+T.



Reuen Open klas


1  U/EX  RCAC-RCACIB 
Feyo des Perles Tsariennes

Geb.: 06012006  LOSH  0991091
(R'Ordovoi Alexeievitch des Balalaikas  x  Zvesda du Pré du Château)
F./Eig. : Dekeyzer-Vogel


2  U/EX   
Cazan Wolfskaia

Geb.: 08072003  LOSH  0935192
(Porosha de Xanishka  x  Ofedovna Tarkana de Tchesskaïa)
Fokker : A. Vuylsteke  Eig. : M. Sanchez-Miguelez


3  U/EX   
Jamarqui Ace

Geb.: 06052006  KC  AGO2535408
(Jamarqui Axesunamoon  x  Ischyma Evelyn's Star over Jamarqui)
F./Eig. : Alma Oakley


4  U/EX   
Borodino Bakhar

Geb.: 20062005  LOF  14837/2618
(Ch Colhugh Yan Joy Cymru  x  Borodino Barishnya)
Fokker : Mme Rimell  Eig. : Deprez G.+T.


5  U/EX   
Altaï Romanovitch des Balalaïkas

Geb.: 12082005  LOF  014678/2619
(U'Romanov Ordoëvitch des Balalaïkas  x  Toska Polia Volkov)
Fokker : P. Renard  Eig. : Nowakowski P. & E.



Reuen Kampioensklas


1  U/EX   
MCh.Ischyma Hitan Rayen

Geb.: 20032005  DWZB B  17426
(Darbaschan's Super Strike  x  Ischyma Comtess)
Fokker : E. Kirsch  Eig. : A. Rogiers



Teven Puppyklas


1  VB/VP/TP   Beste/Best/Meilleur Puppy
Daszina de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 13052008  LOF  15225
(Anaieff de l'Hermitage d'Eole  x  Vendlynga de l'Hermitage d'Eole)
F./Eig. : Sylvie Guillon


2  VB/VP/TP   
Rainmaker Kylli Chyerdak

Geb.: 23032008  FIN  27544/08
(Zevs iz Razdolia  x  Rainmaker Irene)
Fokker : Lind-Vilpponen  Eig. : D. Soete



Teven Tussenklas


1  U/EX  CAC-CACIB BOS
Charunija de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 05052007  LOF  014973/03135
(Vestnick des Crocs de la Molière  x  Steppe-Jaruschkanovna d'Ymauville)
F./Eig. : Guillon Sylvie


2  U/EX   
Cassandre de Laika des Tsars

Geb.: 27052007  LOF  15036
(Borodino Bakhar  x  Volga of Scotch Dream)
Fokker : Deprez G.+T.  Eig. : Hendoux A-J



Teven Open klas


1  U/EX  RCAC-RCACIB 
Ardagan's Fayina

Geb.: 16012006  NHSB  2592623
(Ardagan's Edition  x  Stepun's Uljeschka)
Fokker : H. Karmelk  Eig. : F. Alberda


2  U/EX   
Belka de Xanishka

Geb.: 09062006  LOF  014798
(Bojar-Buran Alexander  x  Ch. Pritschka de Xanishka)
Fokker : A. Bacquet-X. Pataud  Eig. : A. Bacquet


abs     
Fekla des Perles Tsariennes

Geb.: 06012006  LOSH  0991094
(R'Ordovoi Alexeievitch des Balalaikas  x  Zvesda du Pré du Château)
F./Eig. : Dekeyzer-Vogel



top


© 2005-2019 web.barsoi.be