index
 
back
www.barzoi.be Showresultaten * Resultats d'expo * Showresults
15-11-2008  Kortrijk KBWC-CRBL Belgian Top Sighthound Show 2008 CAC  (B)
Keurmeester : Mr. André Renard (F)

Fotos ingestuurd door Sylvie Guillon, Gérard Mahé



CAC, KBWC-CRBL Winner '08, Best Working, BIS Working, 3 Best in Show
MCh. Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka    

  20 ingeschreven barsoi's (11 Reuen / 9 Teven)


Reuen Babyklas


1  VB/VP/TP   Beste/Best/Meilleur Baby - Res.BIS Baby
Dorkov de Xanishka

Geb.: 17052008  LOF  16909
(MCh. Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka  x  Viuga-Alexia d'Ymauville)
Fokker : A. Bacquet/X. Pataud  Eig. : Goncalves Perrine



Reuen Puppyklas


1  VB/VP/TP   
Dolgoi de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 13052008  LOF  15219
(Anaieff de l'Hermitage d'Eole  x  Vendlynga de l'Hermitage d'Eole)
Fokker : Sylvie Guillon  Eig. : Weiser Gabriele


2  B/P   
Dubrovnik du Grand Fresnoy

Geb.: 09052008  LOF  15217
(Staraja Russa Darkov Fresnoy  x  Vinchka des Crocs de la Molière)
Fokker : Combis M.H.  Eig. : M. Lefebvre



Reuen Jeugdklas


1  U/EX  KBWC-CRBL Junior Winner '08 
Lesnitschewo aus dem Zarenreich

Geb.: 20052007  DWZB B  17744
(MCh. Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka  x  Ch. Aischa a.d. Zarenreich)
Fokker : Margrit Klug  Eig. : Veronique Jans



Reuen Tussenklas


1  U/EX   
Dober-Kopp T-Boy

Geb.: 14062007  MET  922/7
(Dober- Kopp Pannon Zoltan  x  Dober-Kopp Black Sirocco)
Fokker : Mme A. Koppany  Eig. : Guillon Sylvie



Reuen Open klas


1  U/EX  RCAC 
Cymabresjeva Jarkov

Geb.: 29072005  NHSB  2570304
(Ch. Cymabresjeva Elkai  x  Afelia's Divania)
Fokker : W. de Groot  Eig. : S. Schroeder & H. Pans


2  U/EX   
Ave Caesar du Grand Fresnoy

Geb.: 20102005  LOF  014828
(Ch. Le Sphinx Fenix du Grand Fresnoy  x  Caccia Bistkupstwo)
Fokker : Combis M.H.  Eig. : Descheemaeker F


3  U/EX   
Jamarqui Ace

Geb.: 06052006  KC  AGO2535408
(Jamarqui Axesunamoon  x  Ischyma Evelyn's Star over Jamarqui)
F./Eig. : Alma Oakley


abs     
Elyafjodor Wolfskaïa

Geb.: 26022005  LOSH  0971445
(Pouchkine J'Aroslav Impérial de Perchinosskaïa  x  Perchotin's Czarina Ptitschka)
Fokker : Vuylsteke A  Eig. : Michiels-Domen



Reuen Gebruikshondenklas


1  U/EX  CAC - KBWC-CRBL Winner '08 - Best Working BOB - BIS Working - 3 BIS
MCh.Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka

Geb.: 30092003  LOF  014138
(Tsjerkaj du Bois St.Lambert  x  Ch. Pritschka de Xanishka)
Fokker : A.Bacquet-X.Pataud  Eig. : Veronique Jans



Reuen Kampioensklas


1  U/EX   
Ch.U'Alexeï de Xanishka

Geb.: 30092003  LOF  014140
(Tsjerkaj du Bois St.Lambert  x  Ch. Pritschka de Xanishka)
Fokker : A.Bacquet-X.Pataud  Eig. : Michiels-Domen C.-J.



Teven Puppyklas


1  VB/VP/TP   Beste/Best/Meilleur Puppy - Res.BIS Puppy
Daszina de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 13052008  LOF  15225
(Anaieff de l'Hermitage d'Eole  x  Vendlynga de l'Hermitage d'Eole)
F./Eig. : Sylvie Guillon



Teven Jeugdklas


1  U/EX  KBWC-CRBL Junior Winner '08 JBOB
Dober-Kopp Volga

Geb.: 14062007  MET  925/07
(Dober- Kopp Pannon Zoltan  x  Dober-Kopp Black Sirocco)
Fokker : Mme A. Koppany  Eig. : Guillon Sylvie



Teven Tussenklas


1  U/EX   
Cymabresjeva Katyuska

Geb.: 11052007  NHSB  2655331
(MCh. Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka  x  Cymabresjeva Gasha)
F./Eig. : W. de Groot


2  U/EX   
Charunija de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 05052007  LOF  014973/03135
(Vestnick des Crocs de la Molière  x  Steppe-Jaruschkanovna d'Ymauville)
F./Eig. : Guillon Sylvie


3  ZG/VG/TB   
Cleopatre du Grand Fresnoy

Geb.: 29012007  LOF  014998
(French Dream du Grand Fresnoy  x  Sarah Bernhard du Grand Fresnoy)
Fokker : Combis M.H.  Eig. : Descheemaeker F



Teven Open klas


1  U/EX   
Buffy du Pays du Valois

Geb.: 09072006  LOF  14789
(Viking Nordique du Grand Fresnoy  x  Une Ballerine Russe du Grand Fresnoy)
Fokker : Lodewyck C.  Eig. : M. Lefebvre


2  ZG/VG/TB   
Vaskes Zarnitsa

Geb.: 28072003  RKF  1474959
(Vaskes Victor  x  Narjadnaja)
Fokker : M. Shiverskih V.  Eig. : B. Wallaert



Teven Fokkersklas


1  U/EX  CAC - KBWC-CRBL Winner '08 BOS
Belka de Xanishka

Geb.: 09062006  LOF  014798
(Bojar-Buran Alexander  x  Ch. Pritschka de Xanishka)
Fokker : A. Bacquet-X. Pataud  Eig. : A. Bacquet



Teven Kampioensklas


1  U/EX  RCAC 
Ch.Vanuschka-Tatiana d'Ymauville

Geb.: 27022004  LOF  014227
(Gamajun Aurora  x  Russie Impériale d'Ymauville)
Fokker : Mme F. Stacul  Eig. : Veronique Jans



top


© 2005-2019 web.barsoi.be