index
 
back
www.barzoi.be Showresultaten * Resultats d'expo * Showresults
26-10-2008  Nantes CACS-CACIB  (F)
Keurmeester : Mme Kadike-Skadina 

Resultaten & Fotos ingestuurd door Sylvie Guillon, Gérard Mahé



BOB CACIB Ch. Zongler Stepowy Goniec   BOS CACIB Ch.  Boheme des Princes de Kazan


Reuen/Mâles/Males
CACS Akiroff Christianeff de l'Hermitage d'Eole   RCACS  Black Devilish Nightmare from Fart Stable


Teven/Femelles/Females
CACS Volga du Domaine D'Iasnaia Poliana   RCACS  Charunija de l'Hermitage d'Eole


Reuen/Mâles/Males
CACIB Ch. Zongler Stepowy Goniec   RCACIB Ch.  Urkhan Danaieff des Crocs de la Molière


Teven/Femelles/Females
CACIB Ch. Boheme des Princes de Kazan   RCACIB Ch.  Alienor d'Aquitaine du Grand Fresnoy

  22 ingeschreven barsoi's (8 Reuen / 14 Teven)


Reuen Puppyklas


1  VB/VP/TP   
Duc Deguise du Grand Fresnoy

Geb.: 15032008  LOF  015179
(Ah Si J'Etais Riche du Grand Fresnoy  x  Valse Viennoise du Grand Fresnoy)
Fokker : Combis M.H.  Eig. : Mme Gaussail L.


2  VB/VP/TP   
Dobrovoi-Vakonowitch Du Domaine d'Iasnaia-Poliana

Geb.: 05042008  LOF 
(Vako az Aftab Faizabad  x  Tenota Homierovitch Boldareffchino)
Fokker : Trefoux N.  Eig. : Dessertenne C.



Reuen Open klas


1  U/EX  CACS 
Akiroff Christianeff de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 02122005  LOF  014654/02639
(Ch. Cymabresjeva Elkai  x  Ch. Russia Impériale d'Ymauville)
Fokker : S. Guillon  Eig. : M.M.Mondragon


2  U/EX  RCACS 
Black Devilish Nightmare from Fart Stable

Geb.: 02052006  LOF  014900
(Daimon Majove Bohemia  x  Amarok Aideen from Fart Stable)
Fokker : Van Rijn Lidia/Bulyma Kinga  Eig. : Mme Van Rijn Lidia


3  U/EX   
Bojan de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 01072006  LOF  014754/02666
(Patchkov de Tchesskaïa  x  Ulianka des Crocs de la Molière)
Fokker : Sylvie Guillon  Eig. : M. Chevallier



Reuen Kampioensklas


1  U/EX  CACIB BOB
Ch.Zongler Stepowy Goniec

Geb.: 18102005  LOE  1625483
(Borscana Holy Driver  x  Ursa Maior Stepowy Goniec)
Fokker : Rychlik K  Eig. : Frommer C


2  U/EX  RCACIB 
Ch.Urkhan Danaieff des Crocs de la Molière

Geb.: 04092003  LOF  014161/02550
(Romanoff des Crocs de la Molière  x  Polka des Crocs de la Molière)
Fokker : Descamps Marc  Eig. : M.M. Mondragon


3  U/EX   
Ch.Un Danseur d.Bolshoi du Grand Fresnoy

Geb.: 17112003  LOF  014204/02654
(Ch Le Sphinx Fenix du Grand Fresnoy  x  Sarah Bernhard du Grand Fresnoy)
F./Eig. : Combis M.H.



Teven Puppyklas


1  VB/VP/TP   
Dahliakovna-Ivanoff Du Domaine des Perles Rares

Geb.: 25022008  LOF  015186
(Virkoff des Princes de Kazan  x  Razletka)
Fokker : Mlle Challier Ch.  Eig. : M. Paré Philbert


2  VB/VP/TP   
Dance Avec Les Loups Du Domaine d'Iasnaia-Poliana

Geb.: 05042008  LOF  015195
(Vako az Aftab Faizabad  x  Tenota Homierovitch Boldareffchino)
F./Eig. : Trefoux N.



Teven Tussenklas


1  U/EX  RCACS 
Charunija de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 05052007  LOF  014973/03135
(Vestnick des Crocs de la Molière  x  Steppe-Jaruschkanovna d'Ymauville)
F./Eig. : Guillon Sylvie


2  U/EX   
Czar Kashemeer du Grand Vent des Steppes

Geb.: 03022007  LOF  14913
(Valdai des Crocs de la Molière  x  Segovia du Grand Fresnoy)
F./Eig. : Woerther P.&E.



Teven Open klas


1  U/EX  CACS 
Volga du Domaine D'Iasnaia Poliana

Geb.: 31012004  LOF  014265/02952
(Tsavo du Château de la Taurie  x  Razletka)
Fokker : Mme Nathalie Tréfoux  Eig. : Mme Cécile Gouarin


2  U/EX   
Bliostka de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 15102006  LOF  014871/03097
(Gamajun Aurora  x  Sibelle Az Aftab Faizabad)
F./Eig. : Guillon Sylvie


3  U/EX   
Aniouchka de Belouyeva

Geb.: 13062005  LOF  014619/03017
(Ch. Katz Rhythm of the Night  x  Ch. Sainte Nitouche de Belouyeva)
Fokker : M. Christian Magré  Eig. : M. Paré Philbert


4  U/EX   
Borscana Black Horizon

Geb.: 14042005  KC  AG0900512
(Borscana Ulvejeger  x  Blisshound Exotica)
Fokker : M.Mme Edland  Eig. : Mme Worthy L.


  ZG/VG/TB   
Baika du Cot-Regnier

Geb.: 31082006  LOF  014851/03138
(Noureev du Cot-Regnier  x  Priska du Cot Regnier)
Fokker : Mme Laurent-Faure  Eig. : Mme Tiger Ch.


  ZG/VG/TB   
Black Devilish Angel from Fart Stable

Geb.: 02052006  LOF  014901
(Daimon Majove Bohemia  x  U'Amarok Aideen from Fart Stable)
Fokker : Van Rijn Lidia/Bulyma Kinga  Eig. : Mme Van Rijn Lidia


  U/EX   
Bomba Homierovitch Boldareffchino

Geb.: 28022006  LOF  14820/3069
(Vargas de la Plaine du Luzais  x  Toutchka Homiérovitch Boldareffchino)
Fokker : V. Koijne  Eig. : Mme Barillet


  U/EX   
Ch.Une Reine de France du Grand Fresnoy

Geb.: 09032003  LOF  14007/02884
(Ch. Eugenian Lohengrin  x  Ch Oriana du Grand Fresnoy)
F./Eig. : Combis M.H.



Teven Kampioensklas


1  U/EX  CACIB BOS
Ch.Boheme des Princes de Kazan

Geb.: 02042006  LOF  14889
(Urus-Udaloi des Princes de Kazan  x  Rassims Chalima)
Fokker : Seigner M  Eig. : M.Mme Hartmann + Seigner


2  U/EX  RCACIB 
Ch.Alienor d'Aquitaine du Grand Fresnoy

Geb.: 25062005  LOF  014636/3025
(Remrix du Grand Fresnoy  x  Hinschka's Uma)
F./Eig. : Combis M.H.



top


© 2005-2019 web.barsoi.be