index
 
back
www.barzoi.be Showresultaten * Resultats d'expo * Showresults
18-10-2008  Lausanne CAC-CACIB  (CH)
Keurmeester : M. G. Grandi (I)

Resultaten en foto's ingestuurd door Deborah Soete



CAC-CACIB BOB Russkiy Azart Idilla   CAC-CACIB BOS Ch.  Le Sphinx Fenix du Grand Fresnoy


Seniorhandling (+18) BIS 4 Deborah Soete & MCh. Ischyma Hitan Rayen    

  14 ingeschreven barsoi's (8 Reuen / 6 Teven)


Reuen Babyklas


1  VB/VP/TP   
Lynx Indian Paintbrush

Geb.: 09052008  LOS  673496
(Such Brassok Vilmos Huszar  x  Ch. Lynx Dark Lady)
Fokker : E. Johnsson  Eig. : Christine Jaquier



Reuen Jeugdklas


1  U/EX  JCAC JBOB
Le Sphinx Killing Me Softly

Geb.: 05092007  LOS  08234/08
(Zimistraija Sarek  x  Le Sphinx Filippia)
Fokker : Folgero Marit  Eig. : Erhart Thurnheer Regina


2  U/EX  RJCAC 
Corleone de Pinedo

Geb.: 29072007  LOF  15063
(Ch. Silver Shannon de Nikolaiev  x  Skadie de Pinedo)
Fokker : C. Pinedo  Eig. : Ulrich Smitt



Reuen Open klas


1  U/EX  CAC 
Borscana Hardcore Superstar

Geb.: 23022007  S  22548/2007
(Ch. Moryjak Wild Is The Wind  x  Ch. Borscana Witchcraft)
Fokker : Lize Edland  Eig. : Maria Lazareva


2  U/EX  RCAC 
Art Deco du Grand Fresnoy

Geb.: 23022005  LOF  014517
(Le Sphinx Fenix du Grand Fresnoy  x  Turquoise du Grand Fresnoy)
F./Eig. : Combis M.H.



Reuen Kampioensklas


1  U/EX  CAC-CACIB BOS
Ch.Le Sphinx Fenix du Grand Fresnoy

Geb.: 06062001  LOF  013799/02425
(Ch Seabury Jay Egoiste  x  Ch Majenkir Tzarina le Sphinx)
Fokker : M. Folgero  Eig. : Combis M.H.


2  U/EX  RCAC-RCACIB 
MCh.Ischyma Hitan Rayen

Geb.: 20032005  DWZB B  17426
(Darbaschan's Super Strike  x  Ischyma Comtess)
Fokker : E. Kirsch  Eig. : A. Rogiers


3  U/EX   
Ch.Titzian de Nikolaiev

Geb.: 16092002  DWZB B  17316
(Lorenzo de Pinedo  x  Maeva de Nikolaiev)
Fokker : M.+D.Thalgott  Eig. : Schmitt U



Teven Puppyklas


1  VB/VP/TP   Beste/Best/Meilleur Puppy
Rainmaker Kylli Chyerdak

Geb.: 23032008  FIN  27544/08
(Zevs iz Razdolia  x  Rainmaker Irene)
Fokker : Lind-Vilpponen  Eig. : D. Soete



Teven Tussenklas


1  U/EX  CAC 
Russkiy Azart Sovrana

Geb.: 24042007  LOI  08/1747
(Ch Russkiy Azart Dagon  x  Ch Eleghiya Prekrasnaya Mecta)
F./Eig. : Maria Lazareva


2  U/EX  RCAC 
Dworjanin Jegoza

Geb.: 05052007  LOS  662446
(Pervy Sneg iz Volnogo Vetra  x  Hochotuschka Raschi-Pack Buran)
Fokker : Schickli I.  Eig. : A. Bersinger



Teven Open klas


1  U/EX  CAC-CACIB BOB
Russkiy Azart Idilla

Geb.: 24052006  LOI  06/131533
(Rassvet Svetlevshiy Mirage  x  Razgulgai Ty Tsaritsa)
Fokker : Mme Lazareva Maria  Eig. : Pecora Angelo


2  U/EX  RCAC-RCACIB 
Ischyma Genoveva

Geb.: 16092004  LOF  14687/2988
(Ch Ischyma Camargue  x  Basandrin Garna)
Fokker : Kirsch E.  Eig. : M. Bourrasset G.



Teven Kampioensklas


1  U/EX  CAC 
Boheme des Princes de Kazan

Geb.: 02042006  LOF  14889
(Urus-Udaloi des Princes de Kazan  x  Rassims Chalima)
Fokker : Seigner M  Eig. : M.Mme Hartmann + Seigner



top


© 2005-2019 web.barsoi.be