index
 
back
www.barzoi.be Showresultaten * Resultats d'expo * Showresults
17-10-2008  Dortmund Bundessieger 2008 CAC-CACIB  (D)
Keurmeester : Dhr W. Buitenkamp (NL)

Resultaten en foto ingestuurd door Dagmar Renelt & Peter Niewrzedowski



Bundesjugendsieger 2008 Egil Alexander  
Bundesjugendsiegerin 2008  Chaijka

  27 ingeschreven barsoi's (13 Reuen / 14 Teven)


Reuen Puppyklas


  VB/VP/TP   
Sunburst Duke Califia at Dober-Kopp

Geb.: 14032008  MET.OAG  966/H/08
(Sunburst Huntsman at Mechta  x  Sunburst Curage)
Fokker : Garnett Thompson  Eig. : Koppany Agnes



Reuen Jeugdklas


1  U/EX  BJS '08 
Egil Alexander

Geb.: 26042007  DWZB B  17725
(Babuschka's Hubal-Alexander  x  Chaika Alexander)
F./Eig. : Dagmar Renelt


2  ZG/VG/TB   
Endreij Alexander

Geb.: 26042007  DWZB B  17726
(Babuschka's Hubal-Alexander  x  Chaika Alexander)
F./Eig. : Dagmar Renelt


3  ZG/VG/TB   
Kandis vom Tollhaus

Geb.: 10062007  DWZB B  17734
(Chor vom Tollhaus  x  Leicro's Russian Zebeede)
Fokker : Brigitte Döring  Eig. : Kuhlmann M. u. J.


  G/B   
Dark von der Nebelhöhle

Geb.: 31102007  DWZB B  17796
(Boris von der Nebelhöhle  x  Ischyma Euphorie)
Fokker : Ch.Döring  Eig. : Richter D.u.S.



Reuen Tussenklas


1  U/EX  VDH CAC-RCACIB 
Ulfur's Allegro

Geb.: 07122006  SHSB  668001
(Tarasov's Designed By Nature  x  Ivegill's Lady Tequila)
Fokker : Holmström Susanne  Eig. : Troxler Jeannette


2  ZG/VG/TB   
Velikij Lovek

Geb.: 12112006  DWZB B  17679
(Japejukan Kommando  x  Velikij Jirina)
Fokker : Haggström C.  Eig. : M. Aulike



Reuen Open klas


1  U/EX  VDH RCAC 
Jason vom Tollhaus

Geb.: 17012006  DWZB B  17553
(Cordova Tovarich  x  Coco Chanel vom Tollhaus)
F./Eig. : Brigitte Döring



Reuen Kampioensklas


1  U/EX  VDH CACIB BS '08 
Ch.U'Alexeï de Xanishka

Geb.: 30092003  LOF  014140
(Tsjerkaj du Bois St.Lambert  x  Ch. Pritschka de Xanishka)
Fokker : A.Bacquet-X.Pataud  Eig. : Michiels-Domen C.-J.


2  U/EX  RVDH 
Ch.Zloty Laur Stepowy Goniec

Geb.: 29092004  DWZB B  17698
(Russkiy Standart Arlekin  x  Via Alba Stepowy Goniec)
Fokker : Rychlik K  Eig. : Ludmilla Barwitzki


3  U/EX   
Ch.Fledlaw Macheath

Geb.: 30042005  MET.OAG  847/H/05
(Manitias Aces High for Yadasar  x  Manitias Turendot for Fledlaw)
Fokker : Dewfall  Eig. : Koppany Agnes


abs     
Ch.Cymabresjeva Grosniy

Geb.: 14112003  NHSB  2482116
(Uljanow Barsois Anouk  x  Ch Afelia's Divania)
F./Eig. : De Groot W


abs     
Kuskaya's Arkan

Geb.: 26122000  SHSB  596526
(Bajenko Kalinow  x  Barzaya Kuscaja)
Fokker : Troxler J.  Eig. : Neumann E.



Teven Puppyklas


  B/P   
Sunburst Queen Califia at Dober-Kopp

Geb.: 14032008  MET.OAG  965/H/06
(Sunburst Huntsman at Mechta  x  Sunburst Curage)
Fokker : Garnett Thompson  Eig. : Koppany Agnes



Teven Jeugdklas


1  U/EX  BJS '08 
Chaijka

Geb.: 30062007  LOI  08/15767
(Ailica's Chamberlain  x  Stepnykh Almazov Aleksandra)
Fokker : E. Bertolini  Eig. : Michael Wille


2  U/EX   
Candella Mierzalosc Borzoi

Geb.: 25072007  DWZB B  17762
(French Dream du Grand Fresnoy  x  Alba Rosa Mierzalosc Borzoi)
F./Eig. : V. Stinner


3  U/EX   
Ljudmilla aus dem Zarenreich

Geb.: 20052007  DWZB B  17748
(MCh. Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka  x  Ch. Aischa a.d. Zarenreich)
Fokker : Margrit Klug  Eig. : Maus C.


4  U/EX   
Cymabresjeva Katyuska

Geb.: 11052007  NHSB  2655331
(MCh. Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka  x  Cymabresjeva Gasha)
F./Eig. : W. de Groot


  U/EX   
Scharkow's Bogisha

Geb.: 02112007  DWZB B  17786
(Volskyvoi d'El Collina Perruska  x  Scharkow's Akasha)
Fokker : A.+T. Schelke  Eig. : Kuhlmann M.



Teven Tussenklas


1  U/EX  VDH CAC 
Velikij Ljudmilla

Geb.: 12112006  SKK  10171/2007
(Japejukan Kommando  x  Velikij Jirina)
Fokker : Haggstrom  Eig. : Michael Wille


2  ZG/VG/TB   
Lynx Power of Love

Geb.: 14122006  S  14515/2007
(MCh. Lynx Spirit of the Tiger  x  MCh. Lynx Dark Lady)
Fokker : E. Johnsson  Eig. : Spengler L.


3  ZG/VG/TB   
Masha Balsaja Achota

Geb.: 04122006  SHSB  668002
(Avanturin  x  Russkiy Standart Aurora)
Fokker : Sir Dusan  Eig. : Jeannette Troxler



Teven Open klas


1  U/EX  VDH RCAC 
Kuskaya's Ganesha

Geb.: 05072006  SHSB  653493
(Kuskaya's Alik  x  Klingsor's Ochotna)
F./Eig. : Jeannette Troxler



Teven Kampioensklas


1  U/EX  VDH CACIB BS '08 
Ch.Lotka Ljudmila Krylataja Ljoebov

Geb.: 22082002  NHSB  2439175
(Ch Kirov Krylataja Ljoebov  x  Seabury's Kaitlyn)
Fokker : A.Gielisse  Eig. : Gielisse-Rijff-Rademaker


2  U/EX  RVDH RCACIB 
MCh.Dajanka Alexander

Geb.: 31082003  DWZB B  17193
(MCh. Piatoi Polozovich de Xanishka  x  Adjanka Alexander)
F./Eig. : Dagmar Renelt


3  ZG/VG/TB   
Ch.Dober Kopp Dobai Dobo Kata

Geb.: 22022003  MET OAG  749/03
(Dober Kopp Pannon Grof  x  Dober Kopp Francoise Sagan)
F./Eig. : Koppany Agnes


abs     
Ch.Zaranov Ekatarina Bellanova

Geb.: 26052006  DKK  11248/2006
(Zaranov Davidka Kutusov  x  Smirnoff Sofja)
F./Eig. : Peer Lervad



top


© 2005-2019 web.barsoi.be