index
 
back
www.barzoi.be Showresultaten * Resultats d'expo * Showresults
12-10-2008  Orleans CACS-CACIB  (F)
Keurmeester : M. David Miller 

Resultaten & Fotos ingestuurd door Sylvie Guillon, Gérard Mahé



CACIB BOB Ch. Un Danseur d.Bolshoi du Grand Fresnoy   CACS-CACIB BOS  Charunija de l'Hermitage d'Eole


CACIB Ch. Un Danseur d.Bolshoi du Grand Fresnoy   CACS-RCACIB  Dober-Kopp T-Boy


RCACIB Ch. Alienor d'Aquitaine du Grand Fresnoy   CACS-CACIB  Charunija de l'Hermitage d'Eole

  35 ingeschreven barsoi's (20 Reuen / 15 Teven)


Reuen Puppyklas


1  VB/VP/TP   
Duc Deguise du Grand Fresnoy

Geb.: 15032008  LOF  015179
(Ah Si J'Etais Riche du Grand Fresnoy  x  Valse Viennoise du Grand Fresnoy)
Fokker : Combis M.H.  Eig. : Mme Gaussail L.



Reuen Jeugdklas


1  U/EX   
Croquignol de Belouyeva

Geb.: 11102007  LOF  015159
(Uljanow du Comté Gruyère  x  Sainte Nitouche de Belouyeva)
Fokker : M. Magré  Eig. : Mme Laurent M-T


2  U/EX   
Caramel-Filochard de Belouyeva

Geb.: 11102007  LOF  015160
(Uljanow du Comté Gruyère  x  Sainte Nitouche de Belouyeva)
Fokker : M. Magré  Eig. : Mme Laurent M-T


3  U/EX   
Chateau-de-Vincennes du Grand Fresnoy

Geb.: 11092007  LOF  015091
(Un Danseur Du Bolschoi du Grand Fresnoy  x  Staraja Russa Eva du Grand Fresnoy)
Fokker : Combis M.H.  Eig. : M. Masson B.


abs     
Chef-d'Etat du Grand Fresnoy

Geb.: 16092007  LOF  015101
(Staraja Russa Darkov Fresnoy  x  Vinchka des Crocs de la Molière)
Fokker : Combis M.H.  Eig. : Hemming D.&N.


abs     
Cymepek-Cornelius d'Aleksandrovsh

Geb.: 19052007  LOF  015056
(Vezountchik Homierovitch Boldareffchino  x  Volga de la Plaine du Luzas)
F./Eig. : Mme Laurent M-T



Reuen Tussenklas


1  U/EX  CACS-RCACIB 
Dober-Kopp T-Boy

Geb.: 14062007  MET  922/7
(Dober- Kopp Pannon Zoltan  x  Dober-Kopp Black Sirocco)
Fokker : Mme A. Koppany  Eig. : Guillon Sylvie


2  U/EX   
Chagal-Imperator d'Ymauville

Geb.: 24042007  LOF  015017
(Gamajun Aurora  x  Russie Impériale d'Ymauville)
Fokker : Mme F. Stacul  Eig. : Mme Laurent M-T



Reuen Open klas


1  U/EX  RCACS 
Vladimir du Domaine d'Iasnaia-Poliana

Geb.: 31012004  LOF  014263/02592
(Tsavo du Chateau de la Taurie  x  Ralietka)
Fokker : Mme Trefoux N.  Eig. : M.Mme Perez/Gantheil


2  U/EX   
Akiroff Christianeff de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 02122005  LOF  014654/02639
(Ch. Cymabresjeva Elkai  x  Ch. Russia Impériale d'Ymauville)
Fokker : S. Guillon  Eig. : M.M.Mondragon


3  U/EX   
Black Devilish Nightmare from Fart Stable

Geb.: 02052006  LOF  014900
(Daimon Majove Bohemia  x  Amarok Aideen from Fart Stable)
Fokker : Van Rijn Lidia/Bulyma Kinga  Eig. : Mme Van Rijn Lidia


4  U/EX   
Bojan de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 01072006  LOF  014754/02666
(Patchkov de Tchesskaïa  x  Ulianka des Crocs de la Molière)
Fokker : Sylvie Guillon  Eig. : M. Chevallier


5  ZG/VG/TB   
Bogdan de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 01072006  LOF  014753/02667
(Patchkov de Tchesskaïa  x  Ulianka des Crocs de la Molière)
Fokker : Sylvie Guillon  Eig. : Perez Fabrice/Gantheil Michelle


6  ZG/VG/TB   
Berezovsky Homierovitch Boldareffchino

Geb.: 28022006  LOF  014817
(Vargas de la Plaine du Luzais  x  Toutchka Homiérovitch Boldareffchino)
Fokker : Kojine  Eig. : M. Poirier J.P.


abs     
Altaï Romanovitch des Balalaïkas

Geb.: 12082005  LOF  014678/2619
(U'Romanov Ordoëvitch des Balalaïkas  x  Toska Polia Volkov)
Fokker : P. Renard  Eig. : Nowakowski P. & E.


abs     
Ch.Ambassadeur du Grand Fresnoy

Geb.: 20102005  LOF  014830
(Ch. Le Sphinx Fenix du Grand Fresnoy  x  Caccia Bistkupstwo)
Fokker : Combis M.H.  Eig. : Hemming D.&N.



Reuen Gebruikshondenklas


1  U/EX   
Vedorovitch des Crocs de la Molière

Geb.: 26052004  LOF  014308/02596
(Alexandrov du Pré du Château  x  Olga de Pinedo)
F./Eig. : M. Descamps Marc



Reuen Kampioensklas


1  U/EX  CACIB BOB
Ch.Un Danseur d.Bolshoi du Grand Fresnoy

Geb.: 17112003  LOF  014204/02654
(Ch Le Sphinx Fenix du Grand Fresnoy  x  Sarah Bernhard du Grand Fresnoy)
F./Eig. : Combis M.H.


2  U/EX   
Ch.Urkhan Danaieff des Crocs de la Molière

Geb.: 04092003  LOF  014161/02550
(Romanoff des Crocs de la Molière  x  Polka des Crocs de la Molière)
Fokker : Descamps Marc  Eig. : M.M. Mondragon


3  U/EX   
Ch.Vestnik des Crocs de la Molière

Geb.: 25052004  LOF  014312/02588
(Romanoff des Crocs de la Molière  x  Rezeda du Domaine D'Iasnaia Poliana)
F./Eig. : M. Marc Descamps



Teven Puppyklas


  VB/VP/TP   
Diane Depoitiers du Grand Fresnoy

Geb.: 15032008  LOF  015181
(Ah Si J'Etais Riche du Grand Fresnoy  x  Valse Viennoise du Grand Fresnoy)
F./Eig. : Combis M.H.


  VB/VP/TP   
Dvina des Crocs de la Molière

Geb.: 31032008  LOF  015204
(Vestnick des Crocs de la Molière  x  Polka des Crocs de la Molière)
Fokker : M. Descamps M.  Eig. : Mlle Chevalier C.



Teven Jeugdklas


1  U/EX   JBOB
Cljatva de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 05052007  LOF  014974
(Vestnick des Crocs de la Molière  x  Steppe Jaruschkanovna d'Ymauville)
Fokker : Guillon Sylvie  Eig. : M. Mlle Nevers Philippe/Riche Isabelle


2  U/EX   
Coppelia D'Aleksandrovsh

Geb.: 17072007  LOF  015064
(Vezountchik Homierovitch Boldareffchino  x  Strast Homiérovitch Boldareffchino)
Fokker : Laurent M.T.  Eig. : Mme Desclouds F.


3  ZG/VG/TB   
Catharine Dobrovoi d'Aleksandrovsh

Geb.: 17072007  LOF  015055
(Vezountchik Homierovitch Boldareffchino  x  Strast Homiérovitch Boldareffchino)
F./Eig. : Mme Laurent M-T


4  ZG/VG/TB   
Catherine II-de Russie du Grand Fresnoy

Geb.: 11092007  LOF  015098
(Un Danseur Du Bolschoi du Grand Fresnoy  x  Staraja Russa Eva du Grand Fresnoy)
Fokker : Combis M.H.  Eig. : Mme Doloris M.


abs     
Harya des Bilichki

Geb.: 01012008  LOSH  1036078
(Un Quoubilai Khan des Balalikas  x  Borowa van Wisinskaja)
Fokker : Ch. Hesbois  Eig. : Nowakowski P



Teven Tussenklas


1  U/EX  CACS-CACIB BOS
Charunija de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 05052007  LOF  14973
(Vestnick des Crocs de la Molière  x  Steppe-Jaruschkanovna d'Ymauville)
F./Eig. : Guillon Sylvie


2  U/EX   
Cibiriatchka Tchernavorowska

Geb.: 16022007  LOF  014931
(Vladimir du Domaine d'Iasnaia-Poliana  x  Tchernava Sergueievn Du Domaine d'Iasnaia-Poliana)
Fokker : Rondier A.  Eig. : Gillot C.


3  U/EX   
Calinka-Tchernavorawska

Geb.: 16022007  LOF  14933
(Vladimir du Domaine d'Iasnaia-Poliana  x  Tchernava Sergueievn Du Domaine d'Iasnaia-Poliana)
Fokker : M. Rondier  Eig. : M. A. Rondier/F. Perez



Teven Open klas


1  U/EX   
Black Devilish Angel from Fart Stable

Geb.: 02052006  LOF  014901
(Daimon Majove Bohemia  x  U'Amarok Aideen from Fart Stable)
Fokker : Van Rijn Lidia/Bulyma Kinga  Eig. : Mme Van Rijn Lidia


2  U/EX   
Blanche de Castille du Grand Fresnoy

Geb.: 10092006  LOF  014895
(Staraja Russa Darkov Fresnoy  x  Une Marlene Dietrich du Grand Fresnoy)
F./Eig. : Combis M.H.


3  U/EX   
Strast Homierovitch Boldareffchino

Geb.: 24102001  LOF  013632/02802
(Merak  x  Liakowska des Crocs de la Molière)
Fokker : V. Koijne  Eig. : Mme Laurent M-T


abs     
Anouchka des Crocs de la Molière

Geb.: 28012005  LOF  014541
(Romanoff des Crocs de la Molière  x  Noria des Crocs de la Molière)
F./Eig. : M. Descamps



Teven Kampioensklas


1  U/EX  RCACIB 
Ch.Alienor d'Aquitaine du Grand Fresnoy

Geb.: 25062005  LOF  014636/3025
(Remrix du Grand Fresnoy  x  Hinschka's Uma)
F./Eig. : Combis M.H.



top


© 2005-2019 web.barsoi.be