index
 
back
www.barzoi.be Showresultaten * Resultats d'expo * Showresults
11-10-2008  Charleroi CAC-CACIB BBC Special  (B)
Keurmeester : Mw Dubravka Reicher (Cro)

Resultaten en foto's ingestuurd door Deborah Soete, Valérie Sauveur, Jean & Babette Dekeyzer-Vogel



CAC-CACIB BOB MCh. Ischyma Hitan Rayen   CAC-CACIB BOS  Belka de Xanishka

  16 ingeschreven barsoi's (9 Reuen / 7 Teven)


Reuen Jeugdklas


1  ZG/VG/TB   
Czaroff Vakonowich du Domaine d'Iasnaia Poliana

Geb.: 03092007  LOF  15105
(Vako az Aftab Faizabad  x  Un Amour de Swann du Domaine d'Iasnaia Poliana)
Fokker : Trefoux N.  Eig. : M. Alain Corcia



Reuen Open klas


1  U/EX   
Feyo des Perles Tsariennes

Geb.: 06012006  LOSH  0991091
(R'Ordovoi Alexeievitch des Balalaikas  x  Zvesda du Pré du Château)
F./Eig. : Dekeyzer-Vogel


2  U/EX   
Fadeï du Pré du Château

Geb.: 04042006  LOSH  0993623
(Youkorski du Pré du Château  x  Altaïa du Pré du Château)
Fokker : Sauveur V  Eig. : R. Corbesier


3  U/EX   
Cazan Wolfskaia

Geb.: 08072003  LOSH  0935192
(Porosha de Xanishka  x  Ofedovna Tarkana de Tchesskaïa)
Fokker : A. Vuylsteke  Eig. : M. Sanchez-Miguelez


4  U/EX   
Elyafjodor Wolfskaïa

Geb.: 26022005  LOSH  0971445
(Pouchkine J'Aroslav Impérial de Perchinosskaïa  x  Perchotin's Czarina Ptitschka)
Fokker : Vuylsteke A  Eig. : Michiels-Domen



Reuen Gebruikshondenklas


1  U/EX   
Vako az Aftab Faizabad

Geb.: 30012004  LOF  14255/02594
(Afelia's Eravan  x  Cymabresjeva Dailaika)
Fokker : Mrs Vannier et Dry  Eig. : M. Alain Corcia



Reuen Kampioensklas


1  U/EX  CAC-CACIB BOB
MCh.Ischyma Hitan Rayen

Geb.: 20032005  DWZB B  17426
(Darbaschan's Super Strike  x  Ischyma Comtess)
Fokker : E. Kirsch  Eig. : A. Rogiers


2  U/EX  RCAC-RCACIB 
Ch.Le Sphinx Fenix du Grand Fresnoy

Geb.: 06062001  LOF  013799/02425
(Ch Seabury Jay Egoiste  x  Ch Majenkir Tzarina le Sphinx)
Fokker : M. Folgero  Eig. : Combis M.H.


3  U/EX   
Ch.U'Alexeï de Xanishka

Geb.: 30092003  LOF  014140
(Tsjerkaj du Bois St.Lambert  x  Ch. Pritschka de Xanishka)
Fokker : A.Bacquet-X.Pataud  Eig. : Michiels-Domen C.-J.



Teven Puppyklas


1  VB/VP/TP   Beste/Best/Meilleur Puppy
Rainmaker Kylli Chyerdak

Geb.: 23032008  FIN  27544/08
(Zevs iz Razdolia  x  Rainmaker Irene)
Fokker : Lind-Vilpponen  Eig. : D. Soete



Teven Open klas


1  U/EX  CAC-CACIB BOS
Belka de Xanishka

Geb.: 09062006  LOF  014798
(Bojar-Buran Alexander  x  Ch. Pritschka de Xanishka)
Fokker : A. Bacquet-X. Pataud  Eig. : A. Bacquet


2  U/EX   
Chalimar du Pré du Château

Geb.: 26122003  LOSH  0947070
(Ch Xyvanoff du Pré du Château  x  Vesna du Pré du Château)
F./Eig. : Sauveur V.



Teven Gebruikshondenklas


abs     
Ch.Udessa de Xanishka

Geb.: 30092003  LOF  014141
(Tsjerkaj du Bois St.Lambert  x  Ch. Pritschka de Xanishka)
Fokker : A.Bacquet-X.Pataud  Eig. : Janssens-Van Doorslaer



Teven Kampioensklas


1  U/EX  RCAC-RCACIB 
Ch.Faina des Perles Tsariennes

Geb.: 06012006  LOSH  0991095
(R'Ordovoi Alexeievitch des Balalaikas  x  Zvesda du Pré du Château)
F./Eig. : Dekeyzer-Vogel


2  U/EX   
Ch.Alienor d'Aquitaine du Grand Fresnoy

Geb.: 25062005  LOF  014636/3025
(Remrix du Grand Fresnoy  x  Hinschka's Uma)
F./Eig. : Combis M.H.


abs     
Ch.Dunjaschka van Quazouraskaya

Geb.: 01062004  LOSH  957064
(Multi Ch Piatoi Polozovich de Xanishka  x  Tara van Tuchkala)
F./Eig. : Janssens-Van Doorslaer



top


© 2005-2019 web.barsoi.be