index
 
back
www.barzoi.be Showresultaten * Resultats d'expo * Showresults
21-9-2008  Le Touquet E.N.E. Club du Barzoï de France CACS  (F)
Keurmeester : M. Antonin Mudra (CZ) Reuen/Mâles/Males - M. Guy Mansencal (F) Teven/Femelles/Females - Mme Tompousky (F) Jeugd/Jeunes/Junior & Veteran 

Resultaten : bron : Le Site du Barzoï en France www.barzoi-france.com
Foto's : Le Site du Barzoï en France www.barzoi-france.com / Sylvie Guillon, Gérard Mahé / Site du Club du Barzoi de France www.clubdubarzoi-france.com


...click hier voor... » Meer foto's



Reuen/Mâles/Males CACS Altaï Romanovitch des Balalaïkas   RCACS  Cymabresjeva Jarkov


Teven/Femelles/Females CACS Charunija de l'Hermitage d'Eole   RCACS Ch.  Lovely Butterfly Modnyabistru

  90 ingeschreven barsoi's (38 Reuen / 52 Teven)


Reuen Babyklas


1  VB/VP/TP   Beste/Best/Meilleur Baby
Dubrovnik du Grand Fresnoy

Geb.: 00002008  LOF 
(Staraja Russa Darkov Fresnoy  x  Vinchka des Crocs de la Molière)
Fokker : Combis M.H.  Eig. : M. Lefebvre


2  VB/VP/TP   
Danube Bleu du Grand Fresnoy

Geb.: 00002008  LOF 
(Staraja Russa Darkov Fresnoy  x  Vinchka des Crocs de la Molière)
Fokker : Combis M.H.  Eig. : M. Gaussail


abs     
Danyslav du Clos des Sabines

Geb.: 04052008  LOF 
(Patchkov de Tchesskaïa  x  Belianka Wolfskaïa)
Fokker : M. Mme Boillon  Eig. : Pezet Jean-Paul


abs     
Hereban Wolfskaïa

Geb.: 29032008  LOSH 
(Patchkov de Tchesskaïa  x  Troykaia Polozovich Chernitsa)
Fokker : A. Vuylsteke  Eig. : Pezet Jean-Paul



Reuen Puppyklas


1  VB/VP/TP   Beste/Best/Meilleur Puppy
Jelistaz Solovei

Geb.: 23012008  LOF 
(Ch. Jelistaz Legendary  x  Ch. Jelistaz Optimistic Angel)
Fokker : Holmberg-Söderberg  Eig. : Mme Annie et M. Alain Hascoët


2  VB/VP/TP   
Sunburst Duke Califia at Dober-Kopp

Geb.: 14032008   
(Sunburst Huntsman at Mechta  x  Sunburst Curage)
Fokker : Garnett Thompson  Eig. : Koppany Agnes


3  VB/VP/TP   
Hevan des Bilichki

Geb.: 01012008  LOSH 
(Un Quoubilai Khan des Balalikas  x  Borova van Wisinskaja)
F./Eig. : Hesbois Ch.


4  VB/VP/TP   
Herkan des Bilichki

Geb.: 01012008  LOSH 
(Un Quoubilai Khan des Balalikas  x  Borova van Wisinskaja)
Fokker : Hesbois Ch.  Eig. : Mme Caron


5  VB/VP/TP   
Duc Deguise du Grand Fresnoy

Geb.: 15032008  LOF  015179
(Ah Si J'Etais Riche du Grand Fresnoy  x  Valse Viennoise du Grand Fresnoy)
Fokker : Combis M.H.  Eig. : Mme Gaussail L.



Reuen Jeugdklas


1  U/EX   
Chef-d'oeuvre du Grand Fresnoy

Geb.: 16092007  LOF 
(Staraja Russa Darkov Fresnoy  x  Vinchka des Crocs de la Molière)
F./Eig. : Combis M.H.


2  U/EX   
Dober-Kopp T-Boy

Geb.: 14062007  MET  922/7
(Dober- Kopp Pannon Zoltan  x  Dober-Kopp Black Sirocco)
Fokker : Mme A. Koppany  Eig. : Guillon Sylvie


3  U/EX   
Leicro's Zchelan

Geb.: 14092007  SKK  62878/2007
(Leicro's Russian Zwartkopf  x  Leicro's Russian Zuntrip)
Fokker : Lillemor Croneryd  Eig. : Hesbois Ch.


  ZG/VG/TB   
Nyulasz Ligeti Kolja

Geb.:    
(Fledlaw Macheath  x  Dober Kopp Pannon Szegfu)
Fokker : Zoltan  Eig. : Koppany Agnes


  ZG/VG/TB   
Czaroff Vakonowich du Domaine d'Iasnaia Poliana

Geb.: 03092007  LOF 
(Vako az Aftab Faizabad  x  Un Amour de Swann du Domaine d'Iasnaia Poliana)
Fokker : Trefoux N.  Eig. : M. Alain Corcia



Reuen Tussenklas


1  U/EX   
Comte Igor du Chateau de la Taurie

Geb.: 09052007  LOF  014982
(Vestnick des Crocs de la Molière  x  Talibane du Chateau de la Taurie)
Fokker : Mme De Gastines Martine  Eig. : Mlle Font M.


2  U/EX   
Stravi Sweets For My Sweet

Geb.: 18042007  NHSB  2703011
(Jelistaz Omar Sharif  x  Stravi Cream 'n Sugar)
Fokker : E. Gunner  Eig. : J. Gonzales


  U/EX   
Cantemir du Clos des Sabines

Geb.: 21022007  LOF  014956
(Fausto de Silvergrey  x  Viktoria az Aftab Faizabad)
F./Eig. : M. Mme Boillon



Reuen Open klas


1  U/EX  CACS 'Challenge Teissonnière 2008' BOB
Altaï Romanovitch des Balalaïkas

Geb.: 12082005  LOF  014678/2619
(U'Romanov Ordoëvitch des Balalaïkas  x  Toska Polia Volkov)
Fokker : P. Renard  Eig. : Nowakowski P. & E.


2  U/EX  RCACS 
Cymabresjeva Jarkov

Geb.: 29072005  NHSB  2570304
(Ch. Cymabresjeva Elkai  x  Afelia's Divania)
Fokker : W. de Groot  Eig. : S. Schroeder & H. Pans


3  U/EX   
Vasilii de l'Empreinte des Loups

Geb.: 26092004  LOF 
(Hinschka's Urko  x  Syskaïlovna de l'Etoile St Hubert)
F./Eig. : Noclercq C


4  U/EX   
Ch.Le Sphinx Fenix du Grand Fresnoy

Geb.: 06062001  LOF  013799/02425
(Ch Seabury Jay Egoiste  x  Ch Majenkir Tzarina le Sphinx)
Fokker : M. Folgero  Eig. : Combis M.H.


5  U/EX   
Ch.Staraja Russa Darkov Fresnoy

Geb.: 29042003  LOF  14360/2536
(Ch Darbaschan's Scotch Amber  x  Ch Borscana Helter Skeller)
Fokker : Voutilainen  Eig. : M.H. Combis


  U/EX   
Azamoff Romanovitch des Balalaïkas

Geb.: 12082005  LOF  14682
(U'Romanov Ordoëvitch des Balalaïkas  x  Toska Polia Volkov)
Fokker : M. Pierre Renard  Eig. : Mme Martha Haegelin Boncour


  U/EX   
Chabibi's Kyrill

Geb.: 11072003  NHSB imp Dtsl  2505895
(Silkenswift Bonne Chance  x  Nubia Hegerova)
Fokker : Scheringer-Bartnick  Eig. : S. Schroeder


  U/EX   
Ailica's Eglon

Geb.: 03032006  DWZB B  17574
(Noureev du Cot-Regnier  x  Ailica's Caja-Chadee)
Fokker : A. Wolf  Eig. : Silke Matyssek


  ZG/VG/TB   
Akiroff Christianeff de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 02122005  LOF  014654/02639
(Ch. Cymabresjeva Elkai  x  Ch. Russia Impériale d'Ymauville)
Fokker : S. Guillon  Eig. : M.M.Mondragon


  ZG/VG/TB   
Alphonse de Lamartine du Grand Fresnoy

Geb.: 25062005  LOF  014633
(Remrix du Grand Fresnoy  x  Hinschka's Uma)
Fokker : Combis  Eig. : Courageux P



Reuen Gebruikshondenklas


1  U/EX   
Tadjykie d'El Collina of Perruska

Geb.: 23012002  LOF  13677/02465
(Nakhitchevan  x  Maroussia d'El Collina of Perruska)
Fokker : Mme Josette Lalemand  Eig. : Mme Pascale Savarit


2  U/EX   
Vedorovitch des Crocs de la Molière

Geb.: 26052004  LOF  014308/02596
(Alexandrov du Pré du Château  x  Olga de Pinedo)
Fokker : M. Descamps Marc  Eig. : Mmes Mickaële et Christine Sauret


3  U/EX  'Challenge Mitterrand 2008' 
Boran du Cot-Regnier

Geb.: 31082006  LOF  014843
(Noureev du Cot-Regnier  x  Priska du Cot Regnier)
Fokker : Laurent Faure D  Eig. : Bourrasset G.


4  ZG/VG/TB   
Vako az Aftab Faizabad

Geb.: 30012004  LOF  14255/02594
(Afelia's Eravan  x  Cymabresjeva Dailaika)
Fokker : Mrs Vannier et Dry  Eig. : M. Alain Corcia


  ZG/VG/TB   
Andriouchka de la Cité du Rouvion

Geb.: 07102005  LOF  14643
(Rogday Mo Homiérovitch Boldareffchino  x  Tétiva Homiérovitch Boldareffchino)
F./Eig. : Mme Isabelle Deglaire



Reuen Kampioensklas


1  U/EX   Beste Hoofd Reu/Meilleure Tête Mâle/Best Head Males
Ch.Volskyvoi d'El Collina of Perruska

Geb.: 11022004  LOF  14222/02564
(Nakhitchevan  x  Maroussia d'El Collina of Perruska)
Fokker : Mme Josette Lalemend  Eig. : Mme Pascale Savarit


2  U/EX   
Ch.Sir Lancelot Second Modnyabistru

Geb.: 11102004  NHSB  2528364
(Jelistaz Just Like Pistachio  x  Vronsky Angel in Disguise)
F./Eig. : Kuiters J. van den Broek A.


3  U/EX   
Ch.Voursk de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 11102004  MET/OAG  851/H/06
(Ruslan Strogof Imperial de Perchinoskaïa  x  Sibille az Aftab Faizabad)
Fokker : S. Guillon  Eig. : Koppany Agnes


4  U/EX   
Ch.Urkhan Danaieff des Crocs de la Molière

Geb.: 04092003  LOF  014161/02550
(Romanoff des Crocs de la Molière  x  Polka des Crocs de la Molière)
Fokker : Descamps Marc  Eig. : M.M. Mondragon


5  U/EX   
Ch.Un Danseur d.Bolshoi du Grand Fresnoy

Geb.: 17112003  LOF  014204/02654
(Ch Le Sphinx Fenix du Grand Fresnoy  x  Sarah Bernhard du Grand Fresnoy)
F./Eig. : Combis M.H.


  U/EX   
Ch.Vestnik des Crocs de la Molière

Geb.: 25052004  LOF  014312/02588
(Romanoff des Crocs de la Molière  x  Rezeda du Domaine D'Iasnaia Poliana)
F./Eig. : M. Marc Descamps



Teven Babyklas


1  VB/VP/TP   
Dame Blanche du Grand Fresnoy

Geb.: 13052008  LOF 
(Borscana Uragan  x  Ch. Andora du Grand Fresnoy)
F./Eig. : Combis M.H.


2  VB/VP/TP   
Dojnitsa du Clos des Sabines

Geb.: 04052008  LOF 
(Patchkov de Tchesskaïa  x  Belianka Wolfskaïa)
F./Eig. : M. Mme Boillon



Teven Puppyklas


1  VB/VP/TP   
Harya des Bilichki

Geb.: 01012008   
(Un Quoubilai Khan des Balalikas  x  Borova van Wisinskaja)
Fokker : Ch. Hesbois  Eig. : Nowakowski P


2  VB/VP/TP   
Henya des Bilichki

Geb.: 01012008  LOSH 
(Un Quoubilai Khan des Balalikas  x  Borova van Wisinskaja)
F./Eig. : Hesbois Ch.


3  VB/VP/TP   
Hoksana des Bilichki

Geb.: 01012008  LOSH 
(Un Quoubilai Khan des Balalikas  x  Borova van Wisinskaja)
F./Eig. : Hesbois Ch.


4  VB/VP/TP   
Hieva des Bilichki

Geb.: 01012008   
(Un Quoubilai Khan des Balalikas  x  Borova van Wisinskaja)
Fokker : Hesbois Ch.  Eig. : Mlle M. Schrevel


  VB/VP/TP   
Sunburst Queen Califia at Dober-Kopp

Geb.: 14032008   
(Sunburst Huntsman at Mechta  x  Sunburst Curage)
Fokker : Garnett Thompson  Eig. : Koppany Agnes


  VB/VP/TP   
Diane Depoitiers du Grand Fresnoy

Geb.: 15032008  LOF  015181
(Ah Si J'Etais Riche du Grand Fresnoy  x  Valse Viennoise du Grand Fresnoy)
F./Eig. : Combis M.H.



Teven Beginnersklas


1  VB/VP/TP   
Crystal du Clos Vremontois

Geb.: 29112007  LOF  15115
(MCh. Ischyma Hitan Ryan  x  Uschka du Clos Vremontois)
F./Eig. : G. & F. Bourrasset



Teven Jeugdklas


1  U/EX  Challenge Espoir 2008 Beste/Best/Meilleur Jeugd/Junior/Jeune
Dober-Kopp Rezi

Geb.: 14062007   
(Dober- Kopp Pannon Zoltan  x  Dober-Kopp Black Sirocco)
Fokker : A. Koppany  Eig. : M. Brezovai


2  U/EX   
Dober-Kopp Volga

Geb.: 14062007  MET  925/07
(Dober- Kopp Pannon Zoltan  x  Dober-Kopp Black Sirocco)
Fokker : Mme A. Koppany  Eig. : Guillon Sylvie


3  U/EX   
Catherine de Medicis du Grand Fresnoy

Geb.: 11092007  LOF  015097
(Un Danseur Du Bolschoi du Grand Fresnoy  x  Staraja Russa Eva du Grand Fresnoy)
F./Eig. : Combis M.H.


4  U/EX   
Cymabresjeva Katyuska

Geb.: 11052007  NHSB  2655331
(MCh. Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka  x  Cymabresjeva Gasha)
F./Eig. : W. de Groot


5  U/EX   
Cljatva de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 05052007  LOF  014974
(Vestnick des Crocs de la Molière  x  Steppe Jaruschkanovna d'Ymauville)
Fokker : Guillon Sylvie  Eig. : M. Mlle Nevers Philippe/Riche Isabelle


  U/EX   
Coppelia du Clos de Mickaloic

Geb.: 20072007  LOF  015081
(Ural des Crocs de la Molière  x  Szvletana du Clos de Mickaloic)
Fokker : Mme Sauret M.  Eig. : Mme Brou C.


  U/EX   
Cassandre de Laika des Tsars

Geb.: 27052007  LOF 
(Borodino Bakhar  x  Volga of Scotch Dream)
Fokker : Deprez G.+T.  Eig. : Hendoux A-J



Teven Tussenklas


1  U/EX  CACS 
Charunija de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 05052007  LOF  14973
(Vestnick des Crocs de la Molière  x  Steppe-Jaruschkanovna d'Ymauville)
F./Eig. : Guillon Sylvie


2  U/EX   
Borozda de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 15102006  LOF  014872/3111
(Gamajun Aurora  x  Sibelle Az Aftab Faizabad)
Fokker : Guillon S  Eig. : Nevers/Riche


abs     
Calinka Du Clos Vrementois

Geb.: 04042007  LOF  14986
(Leicro's Russian Ztorm Clouds  x  Perl'ovna d Clos Vremontois)
F./Eig. : Bourrasset F.


  ZG/VG/TB   
Caliaska du Clos des Sabines

Geb.: 21022007  LOF 
(Fausto de Silvergrey  x  Viktoria az Aftab Faizabad)
F./Eig. : M. Mme Boillon


  ZG/VG/TB   
Borlowska des Crocs de la Molière

Geb.: 26112006  LOF  14925
(Ustinov des Crocs de la Molière  x  Polka des Crocs de la Molière)
F./Eig. : M. Marc Descamps



Teven Open klas


1  U/EX  RCACS 
Lovely Butterfly Modnyabistru

Geb.: 11102004  NHSB  2528367
(Jelistaz Just Like Pistachio  x  Vronsky Angel in Disguise)
F./Eig. : Kuiters J. van den Broek A.


2  U/EX   
Belka de Xanishka

Geb.: 09062006  LOF  014798
(Bojar-Buran Alexander  x  Ch. Pritschka de Xanishka)
Fokker : A. Bacquet-X. Pataud  Eig. : A. Bacquet


3  U/EX   
Anja Lempicka de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 02122005  LOF  014658/03049
(Ch. Cymabresjeva Elkai  x  Ch. Russia Impériale d'Ymauville)
Fokker : S. Guillon  Eig. : Nevers/Riche


4  U/EX   
Virinea du Cot-Regnier dite Garance

Geb.: 13102004  LOF  014370/2985
(Borzoi Romanovs Ilija  x  Priska du Cot-Regnier)
Fokker : Mme Laurent-Faure D.  Eig. : Mlle Codron Catherine


5  U/EX   
Bliostka de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 15102006  LOF  014871/03097
(Gamajun Aurora  x  Sibelle Az Aftab Faizabad)
F./Eig. : Guillon Sylvie


6  U/EX   
Anais Anais de Pinedo

Geb.: 11092005  LOF  014675/03039
(Shalimar de Nikolaiev  x  Paloma de Pinedo)
F./Eig. : De Pinedo C.


abs     
Cymabresjeva Irvania

Geb.: 20122004  NHSB  2538718
(Udav Homierovitch Boldareffchino  x  Cymabresjeva Dolia)
F./Eig. : W. de Groot


abs     
Bomba Homierovitch Boldareffchino

Geb.: 28022006  LOF  14820/3069
(Vargas de la Plaine du Luzais  x  Toutchka Homiérovitch Boldareffchino)
Fokker : V. Koijne  Eig. : Mme Barillet


abs     
Ischyma Genoveva

Geb.: 16092004  DWZB B  17349
(Ch Ischyma Camargue  x  Basandrin Garna)
Fokker : Kirsch E.  Eig. : M. Bourrasset G.


  U/EX   
Vaskes Zarnitsa

Geb.: 28072003  RKF  1474959
(Vaskes Victor  x  Narjadnaja)
Fokker : M. Shiverskih V.  Eig. : B. Wallaert


  U/EX   
Bliostka des Crocs de la Molière

Geb.: 20042006  LOF  14714/3074
(Romanoff des Crocs de la Molière  x  Taïra Isbr)
Fokker : M. Descamps  Eig. : Marion-Rivet


  U/EX   
Bagriana des Crocs de la Molière

Geb.: 20042006  LOF  014716
(Romanoff des Crocs de la Molière  x  Taïra Isbr)
Fokker : Descamps  Eig. : Mme Isabelle Deglaire


  U/EX   
Babylone du Grand Fresnoy

Geb.: 06012006  LOF  014806
(Ch Le Sphinx Phenix du Grand Fresnoy  x  Ch Titania du Grand Fresnoy)
Fokker : Combis M.H.  Eig. : Courageux P.


  U/EX   
Ch.Alienor d'Aquitaine du Grand Fresnoy

Geb.: 25062005  LOF  014636/3025
(Remrix du Grand Fresnoy  x  Hinschka's Uma)
F./Eig. : Combis M.H.


  U/EX   
Anouchka des Crocs de la Molière

Geb.: 28012005  LOF 
(Romanoff des Crocs de la Molière  x  Noria des Crocs de la Molière)
F./Eig. : M. Descamps


  ZG/VG/TB   
Black Beauty in the Name of Love

Geb.: 18052006  LOF  014739
(Daimon Majove Bohemia  x  Ruskaïa Diva)
F./Eig. : Mme Gerard P.


  ZG/VG/TB   
Blanche Neige in the Name of Love

Geb.: 18052006  LOF  014741
(Daimon Majove Bohemia  x  Ruskaïa Diva)
F./Eig. : Mme Gerard P.


  ZG/VG/TB   
Belgrade du Grand Fresnoy

Geb.: 06012006  LOF  014811
(Ch Le Sphinx Phenix du Grand Fresnoy  x  Ch Titania du Grand Fresnoy)
Fokker : Combis M.H.  Eig. : Lodewyck C.


  ZG/VG/TB   
Volgah des Plaines de Paudelle

Geb.: 24102004  LOF  014436/03009
(Tchoudimir Sergueiev du Domaine d'Iasnaia-Poliana  x  Orsa from the Land of Break Dance)
F./Eig. : Mme Font E.


  ZG/VG/TB   
Vladaïa de l'Empreinte des Loups

Geb.: 26092004  LOF 
(Hinschka's Urko  x  Syskaïlovna de l'Etoile St Hubert)
F./Eig. : Noclercq C


  ZG/VG/TB   
Blanche de Castille du Grand Fresnoy

Geb.: 10092006  LOF  014895
(Staraja Russa Darkov Fresnoy  x  Une Marlene Dietrich du Grand Fresnoy)
F./Eig. : Combis M.H.



Teven Gebruikshondenklas


1  U/EX   
Vestlana du Cot Regnier

Geb.: 13102004  LOF  14368/02997
(Borzoi Romanovs Ilija  x  Priska du Cot Regnier)
Fokker : Mme Danielle Laurent-Faure  Eig. : Mme Danielle Laurent Faure


2  U/EX   
Tatiana Triskell d'Al Kerby

Geb.: 16022002  LOF  013727/02855
(Ch Metel d'Al Kerby  x  Peggy Lee d'Al Kerby)
Fokker : M Mme Maras  Eig. : Mlle Pechart


  ZG/VG/TB   
Adjani in the Name of Love

Geb.: 30032005  LOF  014513/03029
(Shamrock Hianovitch of Shiofan's Borzoi  x  Ruskaïa Diva)
F./Eig. : Mme Gerard P.



Teven Kampioensklas


1  U/EX   Beste/Best/Meilleur Kampioen/Champion - Beste Hoofd Teven/Meilleure Tête Femelle/Best Head Females
Aza dite Eva

Geb.: 21052005  LOF  14533/03020
(Nevski du Cot Regnier  x  Taïga d'Al Kerby)
Fokker : M. Agostini  Eig. : Mme Danielle Laurent Faure


2  U/EX   
Ch.Yolity Dievatiy Modnyabistru

Geb.: 11102004  NHSB  2528370
(Jelistaz Just Like Pistachio  x  Vronsky Angel in Disguise)
F./Eig. : Kluiters/vd Broek



Teven Veteranenklas


1  U/EX   
Ch.Pritschka de Xanishka

Geb.: 12041999  LOF  012937/02613
(J'Aroslav de Tchesskaïa  x  Lasnaja de Xanishka)
Fokker : A. Baquet/X. Pataud  Eig. : A. Bacquet


2  U/EX   
Ch.Vronsky Angel in Disguise

Geb.: 01121999  NHSB  2325389
(Vronsky Devil Disciple  x  Vronsky Guarded Secret)
Fokker : Downes  Eig. : Kluiters/vd Broek


3  ZG/VG/TB   
S'Pavlova des Balalaïkas

Geb.: 21062001  LOF 
(Yvanoff du Pré du Chateau  x  Ubalalaïka de Zorlaï)
Fokker : M. Pierre Renard  Eig. : Mme Thérèse Lannoy



Teven Veteranenklas (+10 jaar)


1  U/EX   
Oulibka Polia Volkov

Geb.: 05091998  LOF  12790/02579
(Jegoroff des Princes de Kazan  x  Oumetcha de la Polianka)
Fokker : Mlle Frédérique Bourge  Eig. : M. Bernard Audouard d'Avirez


abs     
Ch.Oriana Az Aftab Faizabad

Geb.: 16021998  MET OAG  655/H/98
(Dorbas vom Solring Hus  x  Foukssia Az Aftab Faizabad)
Fokker : Vannier  Eig. : Koppany Agnes



top


© 2005-2019 web.barsoi.be