index
 
back
www.barzoi.be Showresultaten * Resultats d'expo * Showresults
20-9-2008  Le Touquet FCI Euro Sighthound 2008 CACS  (F)
Keurmeester : M. Guy Mansencal (F) Reuen/Mâles/Males - M. Antonin Mudra (CZ) Teven/Femelles/Females - M. Alain Dumortier (F) Jeugd/Jeunes/Junior 

Resultaten : bron : Le Site du Barzoï en France www.barzoi-france.com
Foto's : Le Site du Barzoï en France www.barzoi-france.com / Sylvie Guillon, Gérard Mahé / Site du Club du Barzoi de France www.clubdubarzoi-france.com



FCI Euro Sighthound 2008
BOS Ch. Vestnik des Crocs de la Molière   BOB Vestlana du Cot Regnier
FCI EJS 08 - JBOB  Dober-Kopp Volga


FCI Euro Sighthound 2008 CACS BOB Vestlana du Cot Regnier    

  49 ingeschreven barsoi's (20 Reuen / 29 Teven)


Reuen Puppyklas


1  VB/VP/TP   
Jelistaz Solovei

Geb.: 23012008  LOF 
(Ch. Jelistaz Legendary  x  Ch. Jelistaz Optimistic Angel)
Fokker : Holmberg-Söderberg  Eig. : Mme Annie et M. Alain Hascoët



Reuen Jeugdklas


1  U/EX  FCI Euro Junior Sighthound 2008 
Dober-Kopp T-Boy

Geb.: 14062007  MET  922/7
(Dober- Kopp Pannon Zoltan  x  Dober-Kopp Black Sirocco)
Fokker : Mme A. Koppany  Eig. : Guillon Sylvie


2  U/EX   
Caecilius Cassender de Belouyeva

Geb.: 11102007  LOF 
(Uljanow du Comté Gruyère  x  Sainte Nitouche de Belouyeva)
Fokker : M. Magré  Eig. : M. Moka


3  U/EX   
Stravi Sweets For My Sweet

Geb.: 18042007  NHSB  2703011
(Jelistaz Omar Sharif  x  Stravi Cream 'n Sugar)
Fokker : E. Gunner  Eig. : J. Gonzales


4  ZG/VG/TB   
Czaroff Vakonowich du Domaine d'Iasnaia Poliana

Geb.: 03092007  LOF 
(Vako az Aftab Faizabad  x  Un Amour de Swann du Domaine d'Iasnaia Poliana)
Fokker : Trefoux N.  Eig. : M. Alain Corcia


abs     
Dober-Kopp Indian

Geb.: 14062007  MET OAG  919/07
(Dober- Kopp Pannon Zoltan  x  Dober-Kopp Black Sirocco)
Fokker : Koppany Agnes  Eig. : N. Tibay



Reuen Tussenklas


1  U/EX   
Cantemir du Clos des Sabines

Geb.: 21022007  LOF  014956
(Fausto de Silvergrey  x  Viktoria az Aftab Faizabad)
F./Eig. : M. Mme Boillon



Reuen Open klas


1  U/EX  CACS 
Altaï Romanovitch des Balalaïkas

Geb.: 12082005  LOF  014678/2619
(U'Romanov Ordoëvitch des Balalaïkas  x  Toska Polia Volkov)
Fokker : P. Renard  Eig. : Nowakowski P. & E.


2  U/EX  RCACS 
Valdai of Scotch-Dream

Geb.: 14082004  LOF  014411
(Ch. Silver Shannon de Nikolaiev  x  Snegourstchka of Scotch Dream)
Fokker : M. Vitel  Eig. : Pomportes R. A.


3  U/EX   
Azamoff Romanovitch des Balalaïkas

Geb.: 12082005  LOF  14682
(U'Romanov Ordoëvitch des Balalaïkas  x  Toska Polia Volkov)
Fokker : M. Pierre Renard  Eig. : Mme Martha Haegelin Boncour


4  U/EX   
Tadjykie d'El Collina of Perruska

Geb.: 23012002  LOF  13677/02465
(Nakhitchevan  x  Maroussia d'El Collina of Perruska)
Fokker : Mme Josette Lalemand  Eig. : Mme Pascale Savarit


  U/EX   
Ailica's Eglon

Geb.: 03032006  DWZB B  17574
(Noureev du Cot-Regnier  x  Ailica's Caja-Chadee)
Fokker : A. Wolf  Eig. : Silke Matyssek


  ZG/VG/TB   
Akiroff Christianeff de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 02122005  LOF  014654/02639
(Ch. Cymabresjeva Elkai  x  Ch. Russia Impériale d'Ymauville)
Fokker : S. Guillon  Eig. : M.M.Mondragon



Reuen Gebruikshondenklas


1  U/EX   
Vedorovitch des Crocs de la Molière

Geb.: 26052004  LOF  014308/02596
(Alexandrov du Pré du Château  x  Olga de Pinedo)
Fokker : M. Descamps Marc  Eig. : Mmes Mickaële et Christine Sauret


2  ZG/VG/TB   
Vako az Aftab Faizabad

Geb.: 30012004  LOF  14255/02594
(Afelia's Eravan  x  Cymabresjeva Dailaika)
Fokker : Mrs Vannier et Dry  Eig. : M. Alain Corcia



Reuen Kampioensklas


1  U/EX  FCI Euro Sighthound 2008 
Ch.Vestnik des Crocs de la Molière

Geb.: 25052004  LOF  014312/02588
(Romanoff des Crocs de la Molière  x  Rezeda du Domaine D'Iasnaia Poliana)
F./Eig. : M. Marc Descamps


2  U/EX   
Ch.Sir Lancelot Second Modnyabistru

Geb.: 11102004  NHSB  2528364
(Jelistaz Just Like Pistachio  x  Vronsky Angel in Disguise)
F./Eig. : Kuiters J. van den Broek A.


3  U/EX   
Ch.Volskyvoi d'El Collina of Perruska

Geb.: 11022004  LOF  14222/02564
(Nakhitchevan  x  Maroussia d'El Collina of Perruska)
Fokker : Mme Josette Lalemend  Eig. : Mme Pascale Savarit


4  U/EX   
Ch.Urkhan Danaieff des Crocs de la Molière

Geb.: 04092003  LOF  014161/02550
(Romanoff des Crocs de la Molière  x  Polka des Crocs de la Molière)
Fokker : Descamps Marc  Eig. : M.M. Mondragon


  U/EX   
Ch.Voursk de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 11102004  MET/OAG  851/H/06
(Ruslan Strogof Imperial de Perchinoskaïa  x  Sibille az Aftab Faizabad)
Fokker : S. Guillon  Eig. : Koppany Agnes



Teven Babyklas


1  VB/VP/TP   
Dojnitsa du Clos des Sabines

Geb.: 04052008  LOF 
(Patchkov de Tchesskaïa  x  Belianka Wolfskaïa)
F./Eig. : M. Mme Boillon


2  VB/VP/TP   
Harya des Bilichki

Geb.: 01012008   
(Un Quoubilai Khan des Balalikas  x  Borova van Wisinskaja)
Fokker : Ch. Hesbois  Eig. : Nowakowski P



Teven Jeugdklas


1  U/EX  FCI Euro Junior Sighthound 2008 JBOB
Dober-Kopp Volga

Geb.: 14062007  MET  925/07
(Dober- Kopp Pannon Zoltan  x  Dober-Kopp Black Sirocco)
Fokker : Mme A. Koppany  Eig. : Guillon Sylvie


2  U/EX   
Cymabresjeva Katyuska

Geb.: 11052007  NHSB  2655331
(MCh. Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka  x  Cymabresjeva Gasha)
F./Eig. : W. de Groot


3  U/EX   
Cljatva de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 05052007  LOF  014974
(Vestnick des Crocs de la Molière  x  Steppe Jaruschkanovna d'Ymauville)
Fokker : Guillon Sylvie  Eig. : M. Mlle Nevers Philippe/Riche Isabelle


4  U/EX   
Dober-Kopp Rezi

Geb.: 14062007   
(Dober- Kopp Pannon Zoltan  x  Dober-Kopp Black Sirocco)
Fokker : A. Koppany  Eig. : M. Brezovai


  ZG/VG/TB   
Coppelia du Clos de Mickaloic

Geb.: 20072007  LOF  015081
(Ural des Crocs de la Molière  x  Szvletana du Clos de Mickaloic)
Fokker : Mme Sauret M.  Eig. : Mme Brou C.



Teven Tussenklas


1  U/EX  RCACS 
Charunija de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 05052007  LOF  14973
(Vestnick des Crocs de la Molière  x  Steppe-Jaruschkanovna d'Ymauville)
F./Eig. : Guillon Sylvie


2  U/EX   
Cleopatre du Grand Fresnoy

Geb.: 29012007  LOF  014998
(French Dream du Grand Fresnoy  x  Sarah Bernhard du Grand Fresnoy)
Fokker : Combis M.H.  Eig. : Descheemaeker F


3  U/EX   
Borlowska des Crocs de la Molière

Geb.: 26112006  LOF  14925
(Ustinov des Crocs de la Molière  x  Polka des Crocs de la Molière)
F./Eig. : M. Marc Descamps


4  ZG/VG/TB   
Caliaska du Clos des Sabines

Geb.: 21022007  LOF 
(Fausto de Silvergrey  x  Viktoria az Aftab Faizabad)
F./Eig. : M. Mme Boillon



Teven Open klas


1  U/EX   
Belka de Xanishka

Geb.: 09062006  LOF  014798
(Bojar-Buran Alexander  x  Ch. Pritschka de Xanishka)
Fokker : A. Bacquet-X. Pataud  Eig. : A. Bacquet


2  U/EX   
Lovely Butterfly Modnyabistru

Geb.: 11102004  NHSB  2528367
(Jelistaz Just Like Pistachio  x  Vronsky Angel in Disguise)
F./Eig. : Kuiters J. van den Broek A.


3  U/EX   
Anais Anais de Pinedo

Geb.: 11092005  LOF  014675/03039
(Shalimar de Nikolaiev  x  Paloma de Pinedo)
F./Eig. : De Pinedo C.


4  U/EX   
Buffy du Pays du Valois

Geb.: 09072006  LOF 
(Viking Nordique du Grand Fresnoy  x  Une Ballerine Russe du Grand Fresnoy)
Fokker : Lodewyck C.  Eig. : M. Lefebvre


abs     
Akhal Stavka

Geb.: 26102005  LOF  014731
(Ramius des Vignobles de la Canterrane  x  Svodka of Scotch-Dream)
F./Eig. : M. Meygret L.


     
Black Beauty in the Name of Love

Geb.: 18052006  LOF  014739
(Daimon Majove Bohemia  x  Ruskaïa Diva)
F./Eig. : Mme Gerard P.


  U/EX   
Bliostka de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 15102006  LOF  014871/03097
(Gamajun Aurora  x  Sibelle Az Aftab Faizabad)
F./Eig. : Guillon Sylvie


  U/EX   
Barinia des Crocs de la Molière

Geb.: 26112006  LOF 
(Ustinov des Crocs de la Molière  x  Polka des Crocs de la Molière)
Fokker : M. Descamps  Eig. : M. Moka


  U/EX   
Vaskes Zarnitsa

Geb.: 28072003  RKF  1474959
(Vaskes Victor  x  Narjadnaja)
Fokker : M. Shiverskih V.  Eig. : B. Wallaert


  ZG/VG/TB   
Blanche Neige in the Name of Love

Geb.: 18052006  LOF  014741
(Daimon Majove Bohemia  x  Ruskaïa Diva)
F./Eig. : Mme Gerard P.


  ZG/VG/TB   
Anouchka des Crocs de la Molière

Geb.: 28012005  LOF 
(Romanoff des Crocs de la Molière  x  Noria des Crocs de la Molière)
F./Eig. : M. Descamps


  ZG/VG/TB   
Cymabresjeva Irvania

Geb.: 20122004  NHSB  2538718
(Udav Homierovitch Boldareffchino  x  Cymabresjeva Dolia)
F./Eig. : W. de Groot



Teven Gebruikshondenklas


1  U/EX  CACS FCI Euro Sighthound 2008 BOB
Vestlana du Cot Regnier

Geb.: 13102004  LOF  14368/02997
(Borzoi Romanovs Ilija  x  Priska du Cot Regnier)
Fokker : Mme Danielle Laurent-Faure  Eig. : Mme Danielle Laurent Faure


2  U/EX   
Adjani in the Name of Love

Geb.: 30032005  LOF  014513/03029
(Shamrock Hianovitch of Shiofan's Borzoi  x  Ruskaïa Diva)
F./Eig. : Mme Gerard P.



Teven Kampioensklas


1  U/EX   
Ch.Yolity Dievatiy Modnyabistru

Geb.: 11102004  NHSB  2528370
(Jelistaz Just Like Pistachio  x  Vronsky Angel in Disguise)
F./Eig. : Kluiters/vd Broek


2  U/EX   
Aza dite Eva

Geb.: 21052005  LOF  14533/03020
(Nevski du Cot Regnier  x  Taïga d'Al Kerby)
Fokker : M. Agostini  Eig. : Mme Danielle Laurent Faure



Teven Veteranenklas


1  U/EX   
Ch.Vronsky Angel in Disguise

Geb.: 01121999  NHSB  2325389
(Vronsky Devil Disciple  x  Vronsky Guarded Secret)
Fokker : Downes  Eig. : Kluiters/vd Broek


2  U/EX   
Ch.Pritschka de Xanishka

Geb.: 12041999  LOF  012937/02613
(J'Aroslav de Tchesskaïa  x  Lasnaja de Xanishka)
Fokker : A. Baquet/X. Pataud  Eig. : A. Bacquet



top


© 2005-2019 web.barsoi.be