index
 
back
www.barzoi.be Showresultaten * Resultats d'expo * Showresults
20-9-2008  Ingolstadt CAC Landessieger Südbayern 2008  (D)
Keurmeester : Herr Uwe Fischer (D)

Resultaten : Ute Dick - Foto's : Stefan Stöhr



LS Südbayern 2008
BOB Ch. Jantar aus dem Zarenreich   BOS Ch.  Romashka's Anjuly

  12 ingeschreven barsoi's (6 Reuen / 6 Teven)


Reuen Tussenklas


1  U/EX  CAC 
Ogonek Kalinow

Geb.: 07112006  DWZB B  17656
(Ch. Rosjanka's Andrasch  x  Ch. Teine Devil May Care SC)
Fokker : Kalinowski R.u.S.  Eig. : Lucas C.u.O.


2  ZG/VG/TB   
Karakusch vom Sölring Hus

Geb.: 29012007  DWZB B  17691
(Chor vom Tollhaus  x  Hednaja vom Sölring Hus)
Fokker : H.u.I.C.Neumann  Eig. : M. Kain



Reuen Open klas


1  U/EX  RCAC 
Wassilij v.d. Windhundranch

Geb.: 31102001  DWZB B  16896
(Scar v.d. Windhundranch  x  La-Thoya v.d. Windhundranch)
Fokker : Schwarz B. u. H.  Eig. : O. u. S. Kunkel


2  U/EX   
Char-dvina's Amyshin

Geb.: 01032006  DWZB B 
(Rashomon's Charif  x  Rashomon's Dvina)
F./Eig. : A.u.U. Hartmann



Reuen Kampioensklas


1  U/EX  Landessieger Südbayern 2008 BOB
Ch.Jantar aus dem Zarenreich

Geb.: 26102004  DWZB B  17393
(Ch. Ischyma Camargue  x  Ch. Aischa a.d. Zarenreich)
Fokker : M. Klug  Eig. : Ute Dick


2  U/EX   
Ch.Hitchenko Kalinow

Geb.: 01042002  DWZB B  17017
(Cubaran v. Triumfus Dyonisos  x  U'Barinja des Steppes Glacées)
Fokker : Kalinowski  Eig. : L.+H. Weiler



Teven Tussenklas


1  ZG/VG/TB   
Zara Z Palatinu Morawia

Geb.: 09042007  CMKU B  2507/07
(Darwin Majove Bohemia  x  Uljana Z Palatinu Moravia)
Fokker : M. Ruzickova  Eig. : K.R. Goepel



Teven Open klas


1  U/EX  CAC 
Kuskaya's Geisha

Geb.: 05072006  DWZB B  17670
(Kuskaya's Alik  x  Klingsor's Ochotna)
Fokker : J. Troxler  Eig. : A. Weiser-Stratmann


2  ZG/VG/TB   
Mascha Kalinow

Geb.: 26072005  DWZB B  17510
(Rothesby Shadowchant  x  Kuskaya's Aika)
Fokker : R.u.S. Kalinowski  Eig. : U.u.S.Stöhr


3  ZG/VG/TB   
Nenija Kalinow

Geb.: 26062006  DWZB B  17620
(Katz Rhytm of the Night  x  Inuschka Kalinow)
Fokker : R.u.S. Kalinowski  Eig. : U.u.S.Stöhr


4  ZG/VG/TB   
Polongain Lariusha

Geb.: 20042006  FIN  27689/06
(Ametistovaya Svora Yakhont  x  Phaedra Polongain Regina)
Fokker : M. Tuominen & Salo Leena  Eig. : H. Messner



Teven Kampioensklas


1  U/EX  Landessiegerin Südbayern 2008 BOS
Ch.Romashka's Anjuly

Geb.: 14051999  DWZB B  16605
(Polongain Carinjin  x  Isadora Siglavi)
F./Eig. : U. Malota



top


© 2005-2019 web.barsoi.be