index
 
back
www.barzoi.be Showresultaten * Resultats d'expo * Showresults
7-9-2008  Luxembourg CACL-CACIB  (L)
Keurmeester : Gomez-Toldra (E)

Resultaten en foto's ingestuurd door Babette & Jean Dekeyzer-Vogel en Sylvie Guillon, Gérard Mahé


  23 ingeschreven barsoi's (9 Reuen / 14 Teven)


Reuen Jeugdklas


1  U/EX  Lux.Jr.Ch. 
Kirow vom Tollhaus

Geb.: 10/06/2007  DWZB B  17736
(Chor vom Tollhaus  x  Leicro's Russian Zebeede)
Fokker : Brigitte Döring  Eig. : V. Konieczny



Reuen Tussenklas


1  U/EX  CACL 
Czar Chagall du Grand Vent des Steppes

Geb.: 03/02/2007  LOF  14912
(Valdai des Crocs de la Molière  x  Segovia du Grand Fresnoy)
F./Eig. : Woerther P.&E.



Reuen Open klas


1  U/EX  CACL-RCACIB 
Ch.Ustinov des Princes de Kazan

Geb.: 19/08/2003  LOF  1432280
(R'Ordovoi Alexeievitch des Balalaikas  x  Ch Oslavia des Princes de Kazan)
Fokker : M. Seigner  Eig. : Frommer C


2  U/EX  RCACL 
Feyo des Perles Tsariennes

Geb.: 06/01/2006  LOSH  0991091
(R'Ordovoi Alexeievitch des Balalaikas  x  Zvesda du Pré du Château)
F./Eig. : Dekeyzer-Vogel


3  U/EX   
Bugor Ljoebov Krylataja Ljoebov

Geb.: 30/08/2006  NHSB  2623031
(Ch. Ljoebov Kirov Krylataja Ljoebov  x  Ch. Seabury's Celtic Dance)
F./Eig. : A. M. Th. Gielisse & N. Rijff-Rademaker


4  U/EX   
Boran du Cot-Regnier

Geb.: 31/08/2006  LOF  014843
(Noureev du Cot-Regnier  x  Priska du Cot Regnier)
Fokker : Laurent Faure D  Eig. : Bourrasset G.


  U/EX   
Zaranov Edik Barishnikov

Geb.: 26/05/2006  NHSB  2688576
(Zaranov Davidka Kutusov  x  Smirnoff Sofja)
Fokker : Lervad P.  Eig. : W. & H. Steenvoorden



Reuen Kampioensklas


1  U/EX  CACL-CACIB BOB
Ch.Andrea de Pinedo

Geb.: 05/02/2005  LOF  014602
(Silver Shannon de Nikolaiev  x  Paloma de Pinedo)
Fokker : De Pinedo C.  Eig. : Frommer C


2  U/EX  RCACL 
Ch.Titzian de Nikolaiev

Geb.: 16/09/2002  DWZB B  17316
(Lorenzo de Pinedo  x  Maeva de Nikolaiev)
Fokker : M.+D.Thalgott  Eig. : Schmitt U



Teven Babyklas


1  VB/VP/TP   Beste/Best/Meilleur Baby
Rainmaker Kylli Chyerdak

Geb.: 23/03/2008  FIN  27544/08
(Zevs iz Razdolia  x  Rainmaker Irene)
Fokker : Lind-Vilpponen  Eig. : D. Soete



Teven Puppyklas


1  VB/VP/TP   Beste/Best/Meilleur Puppy
Ischyma Milayka Miloslave

Geb.: 04/03/2008  NHSB  2710373
(Ch. Blisshound Pinnochio  x  Ch. Ischyma Comtess)
Fokker : E. Kirsch  Eig. : W. & H. Steenvoorden



Teven Jeugdklas


1  ZG/VG/TB   
Crystal du Clos Vremontois

Geb.: 29/11/2007  LOF  15115
(MCh. Ischyma Hitan Ryan  x  Uschka du Clos Vremontois)
F./Eig. : G. & F. Bourrasset



Teven Tussenklas


1  U/EX  CACL 
Charunija de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 05/05/2007  LOF  14973
(Vestnick des Crocs de la Molière  x  Steppe-Jaruschkanovna d'Ymauville)
F./Eig. : Guillon Sylvie


2  U/EX  RCACL 
Czar Kashemeer du Grand Vent des Steppes

Geb.: 03/02/2007  LOF  14913
(Valdai des Crocs de la Molière  x  Segovia du Grand Fresnoy)
F./Eig. : Woerther P.&E.


3  U/EX   
Calinka Du Clos Vrementois

Geb.: 04/04/2007  LOF  14986
(Leicro's Russian Ztorm Clouds  x  Perl'ovna d Clos Vremontois)
F./Eig. : Bourrasset F.



Teven Open klas


1  U/EX  CACL-CACIB BOS
Faina des Perles Tsariennes

Geb.: 06/01/2006  LOSH  0991095
(R'Ordovoi Alexeievitch des Balalaikas  x  Zvesda du Pré du Château)
F./Eig. : Dekeyzer-Vogel


2  U/EX  RCACL-RCACIB 
Ischyma Genoveva

Geb.: 16/09/2004  DWZB B  17349
(Ch Ischyma Camargue  x  Basandrin Garna)
Fokker : Kirsch E.  Eig. : M. Bourrasset G.


3  U/EX   
Tucha Raisa Krylataja Ljoebov

Geb.: 30/08/2006  NHSB  2623036
(Ch. Ljoebov Kirov Krylataja Ljoebov  x  Ch. Seabury's Celtic Dance)
F./Eig. : Gielisse & N. Rijff-Rademaker


4  U/EX   
Belka de Xanishka

Geb.: 09/06/2006  LOF  014798
(Bojar-Buran Alexander  x  Ch. Pritschka de Xanishka)
Fokker : A. Bacquet-X. Pataud  Eig. : A. Bacquet


  ZG/VG/TB   
Bliostka de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 15/10/2006  LOF  014871/03097
(Gamajun Aurora  x  Sibelle Az Aftab Faizabad)
F./Eig. : Guillon Sylvie



Teven Gebruikshondenklas


1  U/EX  CACL 
Ch.Pyashka's Adlesha

Geb.: 14/01/2004  DWZB B  17245
(Ruslan St Rogoff Impérial de Perchinoskaïa  x  Ch Pyashka de Xanishka)
F./Eig. : J. Buchmann



Teven Kampioensklas


1  U/EX  CACL 
Ch.Lotka Ljudmila Krylataja Ljoebov

Geb.: 22/08/2002  NHSB  2439175
(Ch Kirov Krylataja Ljoebov  x  Seabury's Kaitlyn)
Fokker : A.Gielisse  Eig. : Gielisse-Rijff-Rademaker


2  U/EX  RCACL 
Boheme des Princes de Kazan

Geb.: 02/04/2006  LOF  14889
(Urus-Udaloi des Princes de Kazan  x  Rassims Chalima)
Fokker : Seigner M  Eig. : M.Mme Hartmann + Seigner



top


© 2005-2019 web.barsoi.be