index
 
back
www.barzoi.be Showresultaten * Resultats d'expo * Showresults
6-9-2008  Trautskirchen CAC  (D)
Keurmeester : Piotr Krol (PL)

Resultaten en foto's ingestuurd door Greet Schalenbourg



VDH CAC BOS Uljanow Barsois Catjuschka   VDH BOB RBIS MCh.  Ischyma Harosjenkie


Reserve Best in Show MCh. Ischyma Harosjenkie    

  15 ingeschreven barsoi's (5 Reuen / 10 Teven)


Reuen Jeugdklas


1  U/EX  JCAC JBOB
Borzowski's Nice Man Jack

Geb.: 31072007  NHSB  2691931
(Borzowski's Oskar Orlow  x  Borzowski's Hanna Havanna)
Fokker : A. Nilsson  Eig. : M. Tuip


2  U/EX   
Karakusch vom Sölring Hus

Geb.: 29012007  DWZB B  17691
(Chor vom Tollhaus  x  Hednaja vom Sölring Hus)
Fokker : H.u.I.C.Neumann  Eig. : M. Kain


3  U/EX   
Dworjanin Jablochkov

Geb.: 05052007  NHSB  2662423
(Pervy Sneg iz Volnogo Vetra  x  Hochotuschka Raschi-Pack Buran)
Fokker : Schickli I.  Eig. : Smid E.A.



Reuen Kampioensklas


1  U/EX  VDH BOB RBIS
MCh.Ischyma Harosjenkie

Geb.: 20032005  DWZB B  17430
(Darbaschan's Super Strike  x  Ischyma Comtess)
Fokker : E. Kirsch  Eig. : G. Schalenbourg-K.De Koninck


2  U/EX  RVDH 
Ch.Zloty Laur Stepowy Goniec

Geb.: 29092004  DWZB B  17698
(Russkiy Standart Arlekin  x  Via Alba Stepowy Goniec)
Fokker : Rychlik K  Eig. : Ludmilla Barwitzki



Teven Jeugdklas


1  U/EX  JCAC 
Polongain Mairea

Geb.: 03082007  DWZB B  17812
(Polongain Kalashnikov  x  Charlotte’russe Helga Notte)
Fokker : Touminen/Salo  Eig. : S. Bleier



Teven Tussenklas


1  U/EX  VDH RCAC 
Ailica's Galadriel

Geb.: 06032007  DWZB B  17704
(Ch. Rosjanka's Andrasch  x  Ch. Ailica's Caja-Chadee)
Fokker : A. Wolf  Eig. : P.u.P.Krauß


2  U/EX  RVDH 
Lynx Endless Love

Geb.: 14122006  S  14517/2007
(MCh. Lynx Spirit of the Tiger  x  MCh. Lynx Dark Lady)
Fokker : E. Johnsson  Eig. : Greta Schalenbourg



Teven Open klas


1  U/EX  VDH CAC BOS
Uljanow Barsois Catjuschka

Geb.: 05062005  NHSB  2621363
(Afelia's Doijan  x  Dober-Kopp Varjan Fable)
Fokker : Schulte C.  Eig. : A. Fakkert


2  U/EX  RVDH 
Kuskaya's Geisha

Geb.: 05072006  DWZB B  17670
(Kuskaya's Alik  x  Klingsor's Ochotna)
Fokker : J. Troxler  Eig. : A. Weiser-Stratmann


3  U/EX   
Uljanow Barsois Calypso

Geb.: 05062005  NHSB  2596510
(Afelia's Dojian  x  Dober-Kopp Varjan Fable)
Fokker : Schulte C.  Eig. : A. Fakkert


4  U/EX   
Nenija Kalinow

Geb.: 26062006  DWZB B  17620
(Katz Rhytm of the Night  x  Inuschka Kalinow)
Fokker : R.u.S. Kalinowski  Eig. : U.+S. Stöhr


  U/EX   
Mascha Kalinow

Geb.: 26072005  DWZB B  17510
(Rothesby Shadowchant  x  Kuskaya's Aika)
Fokker : R.u.S. Kalinowski  Eig. : U.u.S.Stöhr


  ZG/VG/TB   
Marfa Iz Razdolia

Geb.: 15052006  NHSB  2634129
(Cherny Monarch Iz Razdolia  x  Leicro's Russian Zolka Zara)
Fokker : S. Uvarov  Eig. : M. Tuip



Teven Gebruikshondenklas


abs     
Alla od Podhornibo vrchu

Geb.: 30042005  CMKU  CLP/B/2241
(Monarcha Blanca Barzet  x  Djarmilla aus dem Zarenreich)
F./Eig. : Dr. Petr Vodicka



top


© 2005-2019 web.barsoi.be