index
 
back
www.barzoi.be Showresultaten * Resultats d'expo * Showresults
31-8-2008  Romorantin CACS  (F)
Keurmeester : Anne-Marie Class (F)

Resultaten & Fotos ingestuurd door Sylvie Guillon, Gérard Mahé



CAC BOB - 2 BOG Charunija de l'Hermitage d'Eole    


JBOB - 3 Junior BOG Cljatva de l'Hermitage d'Eole    

  17 ingeschreven barsoi's (5 Reuen / 12 Teven)


Reuen Jeugdklas


1  U/EX   
Dober-Kopp T-Boy

Geb.: 14062007  LOF  351781
(Dober- Kopp Pannon Zoltan  x  Dober-Kopp Black Sirocco)
Fokker : Mme A. Koppany  Eig. : Guillon Sylvie


2  U/EX   
Cifichenko de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 05052007  LOF  14967
(Vestnick des Crocs de la Molière  x  Steppe Jaruschkanovna d'Ymauville)
Fokker : Sylvie Guillon  Eig. : M.Mme Perez/Gantheil



Reuen Open klas


1  U/EX  CACS 
Vladimir du Domaine d'Iasnaia-Poliana

Geb.: 31012004  LOF  014263/02592
(Tsavo du Chateau de la Taurie  x  Ralietka)
Fokker : Mme Trefoux N.  Eig. : M.Mme Perez/Gantheil


2  U/EX  RCACS 
Bojan de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 01072006  LOF  014754/02666
(Patchkov de Tchesskaïa  x  Ulianka des Crocs de la Molière)
Fokker : Sylvie Guillon  Eig. : M. Chevallier


3  U/EX   
Bel Ami Udarowitch du Domaine d'Iasnaia Poliana

Geb.: 01032006  LOF  014728/02651
(Udar Homiérovitch Boldareffchino  x  Razletka)
F./Eig. : Mme Nathalie Tréfoux



Teven Jeugdklas


1  U/EX   JBOG - 3 Junior BOG
Cljatva de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 05052007  LOF  014974
(Vestnick des Crocs de la Molière  x  Steppe Jaruschkanovna d'Ymauville)
Fokker : Guillon Sylvie  Eig. : M. Mlle Nevers Philippe/Riche Isabelle


2  U/EX   
Dober-Kopp Volga

Geb.: 14062007  LOF  351784
(Dober- Kopp Pannon Zoltan  x  Dober-Kopp Black Sirocco)
Fokker : Mme A. Koppany  Eig. : Guillon Sylvie



Teven Tussenklas


1  U/EX  CACS BOB 2 BOG
Charunija de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 05052007  LOF  14973
(Vestnick des Crocs de la Molière  x  Steppe-Jaruschkanovna d'Ymauville)
F./Eig. : Guillon Sylvie


2  U/EX   
Borozda de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 15102006  LOF  014872
(Gamajun Aurora  x  Sibelle Az Aftab Faizabad)
Fokker : Guillon S  Eig. : Nevers/Riche



Teven Open klas


1  U/EX  RCACS 
Bliostka de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 15102006  LOF  014871/03097
(Gamajun Aurora  x  Sibelle Az Aftab Faizabad)
F./Eig. : Guillon Sylvie


2  U/EX   
Anja Lempicka de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 02122005  LOF  014658/03049
(Ch. Cymabresjeva Elkai  x  Ch. Russia Impériale d'Ymauville)
Fokker : S. Guillon  Eig. : Nevers/Riche


3  U/EX   
Volga du Domaine D'Iasnaia Poliana

Geb.: 31012004  LOF  014265/02952
(Tsavo du Château de la Taurie  x  Razletka)
Fokker : Mme Nathalie Tréfoux  Eig. : Mme Cécile Gouarin


4  U/EX   
Bons Baisers de Russie Arkouna Dream's

Geb.: 31052006  LOF  014781/03107
(Udar Homiérovitch Boldareffchino  x  Siberie des Atreides d'Arrakis)
Fokker : Mme Pasquier  Eig. : Mme Trefoux


  ONV/INS   
Bibiana de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 01072006  LOF  014756
(Patchkov de Tchesskaïa  x  Ulianka des Crocs de la Molière)
Fokker : Sylvie Guillon  Eig. : Mme Noll Adeline


  U/EX   
Thasrhea de l'Etoile Saint Hubert

Geb.: 29122002  LOF  013907/03072
(Silvalinsky de l'Etoile Saint Hubert  x  Reha de l'Etoile Saint Hubert)
Fokker : M. Ducrot H.  Eig. : Perez Fabrice/Gantheil Michelle


  U/EX   
Ukraine Rodnitchikov du Domaine d'Iasnaia Poliana

Geb.: 03032003  LOF  13938
(Rodnitchok Homierovitch Boldareffchino  x  Obsession de la Mare aux Daims)
Fokker : Mme Nathalie Tréfoux  Eig. : Mlle Elisabeth Chauvin



Teven Kampioensklas


1  U/EX   
Ch.Un Amour de Swann du Domaine d'Iasnaia Poliana

Geb.: 14012003  LOF  013928/02877
(Nakhitchevan  x  Riabouchka Homierovitch Boldareffchino)
Fokker : Mme Nathalie Tréfoux  Eig. : Mme Trefoux



top


© 2005-2019 web.barsoi.be