index
 
back
www.barzoi.be Showresultaten * Resultats d'expo * Showresults
30-8-2008  Bad Homburg CAC  (D)
Keurmeester : Mr. R. Posa (CH)

Resultaten en foto's ingestuurd door Greet Schalenbourg



VDH CAC BOB Orlow Kalinow   VDH CAC BOS  Rasswet's Belana

  19 ingeschreven barsoi's (11 Reuen / 8 Teven)


Reuen Jeugdklas


1  U/EX  JCAC JBOB
Baikal Cirhan Av Adelrose

Geb.: 04062007  N  13596/07
(Gjiway's Hajduck  x  Nova Primadonna Av Fiascho)
Fokker : H. Klüver  Eig. : Burkert & Poidinger M.&T.


2  ZG/VG/TB   
Scharkow's Baikish

Geb.: 02112007  DWZB B  17785
(Volskyvoi d'El Collina Perruska  x  Scharkow's Akasha)
Fokker : A.+T. Schelke  Eig. : Henkel M+A



Reuen Tussenklas


1  U/EX  VDH CAC BOB
Orlow Kalinow

Geb.: 07112006  DWZB B  17660
(Ch. Rosjanka's Andrasch  x  Ch. Teine Devil May Care SC)
Fokker : Kalinowski R.u.S.  Eig. : Conny Otto & Stephan Hüttner


2  U/EX  RVDH 
Orel Kalinow

Geb.: 07112006  DWZB B  17658
(Ch. Rosjanka's Andrasch  x  Ch. Teine Devil May Care SC)
Fokker : Kalinowski R.u.S.  Eig. : Lauer - Raffenbeul



Reuen Open klas


1  U/EX  VDH RCAC 
Barzaya Helios

Geb.: 26052004  SHSB/LOS  632712
(Barzaya Krylat  x  Svetlana Jaruschkanovna d'Ymauville)
Fokker : Gobbo-Muller  Eig. : Przewdzink P.


2  U/EX  RVDH 
Nurejew Kalinow

Geb.: 26062006  DWZB B  17619
(Katz Rhytm of the Night  x  Inuschka Kalinow)
Fokker : Kalinowski R.u.S.  Eig. : Conny Otto & Stephan Hüttner


3  ZG/VG/TB   
Ailica's Eglon

Geb.: 03032006  DWZB B  17574
(Noureev du Cot-Regnier  x  Ailica's Caja-Chadee)
Fokker : A. Wolf  Eig. : Silke Matyssek


abs     
Wasco z Palatinu Moravia

Geb.: 03062006  DWZB B  17669
(Daimon Majove Bohemia  x  Tasha z Palatinu Moravia)
Fokker : M. Ruzickova  Eig. : Moser Brodhag M



Reuen Kampioensklas


1  U/EX  VDH 
MCh.Ischyma Harosjenkie

Geb.: 20032005  DWZB B  17430
(Darbaschan's Super Strike  x  Ischyma Comtess)
Fokker : E. Kirsch  Eig. : G. Schalenbourg-K.De Koninck


2  U/EX  RVDH 
Ch.Rosjanka's Andrash

Geb.: 14092001  DWZB B  16923
(Elbur Kalinow  x  Baruschka's Anjeschka)
Fokker : H.H. Ludewig  Eig. : Ott/Hüttner


3  U/EX   
Ch.Zloty Laur Stepowy Goniec

Geb.: 29092004  DWZB B  17698
(Russkiy Standart Arlekin  x  Via Alba Stepowy Goniec)
Fokker : Rychlik K  Eig. : Ludmilla Barwitzki



Teven Tussenklas


1  U/EX  VDH RCAC 
Ailica's Galadriel

Geb.: 06032007  DWZB B  17704
(Ch. Rosjanka's Andrasch  x  Ch. Ailica's Caja-Chadee)
Fokker : A. Wolf  Eig. : P.u.P.Krauß


2  U/EX  RVDH 
Lynx Endless Love

Geb.: 14122006  S  14517/2007
(MCh. Lynx Spirit of the Tiger  x  MCh. Lynx Dark Lady)
Fokker : E. Johnsson  Eig. : Greta Schalenbourg


3  ZG/VG/TB   
Ischyma Karona

Geb.: 08012007  DWZB B  17676
(Ischyma Fandango  x  Ischyma Comtess)
Fokker : E. Kirsch  Eig. : Saier Nina



Teven Open klas


1  U/EX  VDH CAC BOS
Rasswet's Belana

Geb.: 06052006  DWZB B  17604
(Jelistaz Just Like Pistachio  x  Stepun's Sirodka)
F./Eig. : Marion Wille


2  U/EX  RVDH 
Ninotschka Kalinow

Geb.: 26062006  DWZB B  17623
(Katz Rhytm of the Night  x  Inuschka Kalinow)
Fokker : R.u.S. Kalinowski  Eig. : S. Locher


3  ZG/VG/TB   
Ebony Majove Bohemia

Geb.: 06012005  DWZB B  17503
(Klingsor's Rhaswan  x  Andrejika Majove Bohemia)
Fokker : M. Vesala  Eig. : Döring Rudolf


abs     
Ailica's Fabulous Fawn

Geb.: 09062006  DWZB B  17612
(Ailica's Chamberlain  x  Ailica's Dark Ruby)
Fokker : A. Wolf  Eig. : M. Horle


  G/B   
Grushina Zarewitsch

Geb.: 29012002  DWZB B  16996
(Erawan Zarewitsch  x  Farina Zarewitsch)
F./Eig. : Roel R.



top


© 2005-2019 web.barsoi.be