index
 
back
www.barzoi.be Showresultaten * Resultats d'expo * Showresults
24-8-2008  Innsbruck CACA-CACIB  (A)
Keurmeester : Wilfriede Schwerm-Hahne (D)

Resultaten en foto ingestuurd door Annie Rogiers



CACA-CACIB BOS MCh. Ischyma Hitan Rayen   CACA-CACIB BOB BIG4 Ch.  Rosjanka's Bostjana

  11 ingeschreven barsoi's (7 Reuen / 4 Teven)


Reuen Tussenklas


abs     
Bastien's Ulysian

Geb.: 04042007  OHZB BA  1204
(Belogrudnji Berkut Wolkowo  x  Traviata Nijinski Ballet)
Fokker : Gaischnek S.  Eig. : Titze Edith/Gaischnek Sylvia



Reuen Open klas


1  U/EX  CACA-RCACIB 
Ch.Zloty Laur Stepowy Goniec

Geb.: 29092004  DWZB B  17698
(Russkiy Standart Arlekin  x  Via Alba Stepowy Goniec)
Fokker : Rychlik K  Eig. : Ludmilla Barwitzki


2  U/EX   
Ch.Vorloi des Princes de Kazan

Geb.: 05032004  SHSB LOS  637631
(Oural des Princes de Kazan  x  Rassims Chalima)
Fokker : M. Seigner  Eig. : M. Nanchen-Kaurin


3  U/EX   
Urik du Grand Fresnoy

Geb.: 04012003  SHSB  638534
(Ch Le Spihinx du Grand Fresnoy  x  Ch Slovenie du Grand Fresnoy)
Fokker : M.H. Combis  Eig. : Erhart u. Regina Thurnheer


abs     
Ataman at Spirit of the Tsar

Geb.: 06072006  LOI  07/8976
(Pervy Sneg iz Volnogo Vetra  x  Persauchino Lutayzima)
Fokker : Krylova A.  Eig. : Titze Edith



Reuen Kampioensklas


1  U/EX  CACA-CACIB BOS
MCh.Ischyma Hitan Rayen

Geb.: 20032005  DWZB B  17426
(Darbaschan's Super Strike  x  Ischyma Comtess)
Fokker : E. Kirsch  Eig. : A. Rogiers


  G/B   
Ch.Viouchkine des Princes de Kazan

Geb.: 14062004  LOF  014488
(Oural des Princes de Kazan  x  Russia des Princes de Kazan)
Fokker : Seigner M  Eig. : Mlle Nanchen



Teven Open klas


abs     
Baroque Nocturne de Nikolaiev

Geb.: 11032006  LOF  15203
(Ch. Silver Shannon de Nikolaiev  x  Ch. Silver Saga Spirit of the Tsar)
Fokker : Thalgott  Eig. : E. Titze



Teven Kampioensklas


1  U/EX  CACA-CACIB BOB BIG4
Ch.Rosjanka's Bostjana

Geb.: 20082004  DWZB B  17341
(Danjar Z Bilmy  x  Rosjanka's Askania)
Fokker : H. Ludewig  Eig. : Kromrel I.


2  U/EX   
Ch.Hera z Bilmy

Geb.: 12022004  DWZB B  17491
(Polongain Griffin  x  Calypso z Bilmy)
Fokker : Parizkova  Eig. : H. Messner


abs     
Ch.Ursa Ulanova Spirit of The Tsar

Geb.: 05102002  DWZB B  17099
(Lorenzo de Pinedo  x  Zilver Moon v. Triumfus Dyonisos)
F./Eig. : E. Titze



top


© 2005-2019 web.barsoi.be