index
 
back
www.barzoi.be Showresultaten * Resultats d'expo * Showresults
23-8-2008  Innsbruck CACA  (A)
Keurmeester : Monika Blaha (A)

Resultaten en foto ingestuurd door Annie Rogiers



CACA BOB BIG5 MCh. Ischyma Hitan Rayen    

  9 ingeschreven barsoi's (6 Reuen / 3 Teven)


Reuen Tussenklas


1  ZG/VG/TB   
Bastien's Ulysian

Geb.: 04042007  OHZB BA  1204
(Belogrudnji Berkut Wolkowo  x  Traviata Nijinski Ballet)
Fokker : Gaischnek S.  Eig. : Titze Edith/Gaischnek Sylvia



Reuen Open klas


1  U/EX  CACA 
Urik du Grand Fresnoy

Geb.: 04012003  SHSB  638534
(Ch Le Spihinx du Grand Fresnoy  x  Ch Slovenie du Grand Fresnoy)
Fokker : M.H. Combis  Eig. : Erhart u. Regina Thurnheer


2  ZG/VG/TB   
Ch.Zloty Laur Stepowy Goniec

Geb.: 29092004  DWZB B  17698
(Russkiy Standart Arlekin  x  Via Alba Stepowy Goniec)
Fokker : Rychlik K  Eig. : Ludmilla Barwitzki


abs     
Ataman at Spirit of the Tsar

Geb.: 06072006  LOI  07/8976
(Pervy Sneg iz Volnogo Vetra  x  Persauchino Lutayzima)
Fokker : Krylova A.  Eig. : Titze Edith



Reuen Kampioensklas


1  U/EX  CACA BOB BIG5
MCh.Ischyma Hitan Rayen

Geb.: 20032005  DWZB B  17426
(Darbaschan's Super Strike  x  Ischyma Comtess)
Fokker : E. Kirsch  Eig. : A. Rogiers


2  U/EX  RCACA 
Ch.Vorloi des Princes de Kazan

Geb.: 05032004  SHSB LOS  637631
(Oural des Princes de Kazan  x  Rassims Chalima)
Fokker : M. Seigner  Eig. : M. Nanchen-Kaurin



Teven Tussenklas


1  ZG/VG/TB   
Stepun's Xarifa

Geb.: 10022007  BAR  1238
(Stepun's Sewastopol  x  Stepun's Tupij)
Fokker : Wöhrle-Simon  Eig. : Götz Martin



Teven Open klas


1  ZG/VG/TB   
Baroque Nocturne de Nikolaiev

Geb.: 11032006  LOF  15203
(Ch. Silver Shannon de Nikolaiev  x  Ch. Silver Saga Spirit of the Tsar)
Fokker : Thalgott  Eig. : E. Titze



Teven Kampioensklas


1  U/EX  CACA (New Austrian Ch.) BOS
Ch.Ursa Ulanova Spirit of The Tsar

Geb.: 05102002  DWZB B  17099
(Lorenzo de Pinedo  x  Zilver Moon v. Triumfus Dyonisos)
F./Eig. : E. Titze



top


© 2005-2019 web.barsoi.be