index
 
back
www.barzoi.be Showresultaten * Resultats d'expo * Showresults
23-8-2008  Mechelen CAC-CACIB  (B)
Keurmeester : Mw Smojver-Selemovic Jadranka (HU

Resultaten en foto's ingestuurd door Wela Steenvoorden & Greet Schalenbourg



CAC-CACIB BOS Ch. Pyashka's Adlesha   CAC-CACIB BOB MCh.  Ischyma Harosjenkie

  19 ingeschreven barsoi's (10 Reuen / 9 Teven)


Reuen Jeugdklas


1  U/EX   
Ailica's Gudikov

Geb.: 06032007  DWZB B  17703
(Ch. Rosjanka's Andrasch  x  Ch. Ailica's Caja-Chadee)
Fokker : A. Wolf  Eig. : M. Aulike



Reuen Tussenklas


1  U/EX   
Velikij Lovek

Geb.: 12112006  DWZB B  17679
(Japejukan Kommando  x  Velikij Jirina)
Fokker : Haggström C.  Eig. : M. Aulike



Reuen Open klas


1  U/EX  RCAC-RCACIB 
Fadeï du Pré du Château

Geb.: 04042006  LOSH  0993623
(Youkorski du Pré du Château  x  Altaïa du Pré du Château)
Fokker : Sauveur V  Eig. : R. Corbesier


2  U/EX   
Zaranov Edik Barishnikov

Geb.: 26052006  NHSB  2688576
(Zaranov Davidka Kutusov  x  Smirnoff Sofja)
Fokker : Lervad P.  Eig. : W. & H. Steenvoorden


3  U/EX   
Cazan Wolfskaia

Geb.: 08072003  LOSH  0935192
(Porosha de Xanishka  x  Ofedovna Tarkana de Tchesskaïa)
Fokker : A. Vuylsteke  Eig. : M. Sanchez-Miguelez


4  U/EX   
Elyafjodor Wolfskaïa

Geb.: 26022005  LOSH  0971445
(Pouchkine J'Aroslav Impérial de Perchinosskaïa  x  Perchotin's Czarina Ptitschka)
Fokker : Vuylsteke A  Eig. : Michiels-Domen


  U/EX   
Ailica's Eleski

Geb.: 03032006  DWZB B  17575
(Noureev du Cot-Regnier  x  Ailica's Caja-Chadee)
Fokker : A. Wolf  Eig. : M. Aulike



Reuen Kampioensklas


1  U/EX  CAC-CACIB BOB
MCh.Ischyma Harosjenkie

Geb.: 20032005  DWZB B  17430
(Darbaschan's Super Strike  x  Ischyma Comtess)
Fokker : E. Kirsch  Eig. : G. Schalenbourg-K.De Koninck


2  U/EX   
Ch.Ljaskai Kirov Krylataja Ljoebov

Geb.: 22082002  NHSB  2439170
(Ch Kirov Krylataja Ljoebov  x  Seabury's Kaitlyn)
Fokker : Gielisse A.M.Th.  Eig. : Gielisse & N. Rijff-Rademaker


abs     
Ch.Ljoebov Kirov Krylataja Ljoebov

Geb.: 22082002  NHSB  2439171
(Kirov Krylataja Ljoebov  x  Seabury's Kaitlyn)
Fokker : A.Gielisse  Eig. : A.M.Th. Gielisse & N. Rijff-Rademaker



Teven Babyklas


1  VB/VP/TP   
Ischyma Milayka Miloslave

Geb.: 04032008  NHSB 
(Ch. Blisshound Pinnochio  x  Ch. Ischyma Comtess)
Fokker : E. Kirsch  Eig. : W. & H. Steenvoorden



Teven Tussenklas


1  U/EX  RCAC-RCACIB 
Lynx Endless Love

Geb.: 14122006  S  14517/2007
(MCh. Lynx Spirit of the Tiger  x  MCh. Lynx Dark Lady)
Fokker : E. Johnsson  Eig. : Greta Schalenbourg



Teven Open klas


1  ZG/VG/TB   
Belka de Xanishka

Geb.: 09062006  LOF  014798
(Bojar-Buran Alexander  x  Ch. Pritschka de Xanishka)
Fokker : A. Bacquet-X. Pataud  Eig. : A. Bacquet


2  ZG/VG/TB   
Ardagan's Fayina

Geb.: 16012006  NHSB  2592623
(Ardagan's Edition  x  Stepun's Uljeschka)
Fokker : H. Karmelk  Eig. : F. Alberda


abs     
Fjetra du Pré du Chateau

Geb.: 11022006  LOSH  0992366
(Xyvanof du Pré du Château  x  Arusha du Pré du Château)
F./Eig. : V. Sauveur



Teven Gebruikshondenklas


1  U/EX   
Ch.Dunjaschka van Quazouraskaya

Geb.: 01062004  LOSH  957064
(Multi Ch Piatoi Polozovich de Xanishka  x  Tara van Tuchkala)
F./Eig. : Janssens-Van Doorslaer



Teven Kampioensklas


1  U/EX  CAC-CACIB (New Belgian Ch.) BOS
Ch.Pyashka's Adlesha

Geb.: 14012004  DWZB B  17245
(Ruslan St Rogoff Impérial de Perchinoskaïa  x  Ch Pyashka de Xanishka)
F./Eig. : J. Buchmann


2  U/EX   
Ch.Lotka Ljudmila Krylataja Ljoebov

Geb.: 22082002  NHSB  2439175
(Ch Kirov Krylataja Ljoebov  x  Seabury's Kaitlyn)
Fokker : A.Gielisse  Eig. : Gielisse-Rijff-Rademaker


3  U/EX   
Ch.Udessa de Xanishka

Geb.: 30092003  LOF  014141
(Tsjerkaj du Bois St.Lambert  x  Ch. Pritschka de Xanishka)
Fokker : A.Bacquet-X.Pataud  Eig. : Janssens-Van Doorslaer



top


© 2005-2019 web.barsoi.be