index
 
back
www.barzoi.be Showresultaten * Resultats d'expo * Showresults
16-8-2008  Chemnitz-Klaffenbach LS Sachsen 2008  (D)
Keurmeester : Frau Susanne Kuratko (A)

Resultaten ingestuurd door Ute Dick
Foto's : Gerd-Christian www.gerd-christian.de



VDH BOB Landessiegerin Sachsen 2008 Ch. Rosjanka's Bostjana  
VDH BOS Landessieger Sachsen 2008 Ch.  Rosjanka's Andrash


JCAC JBOB Landesjugendsieger Sachsen 2008 Ladianov aus dem Zarenreich    

  20 ingeschreven barsoi's (11 Reuen / 9 Teven)


Reuen Jeugdklas


1  U/EX  JCAC LJS Sachsen 2008 JBOB
Ladianov aus dem Zarenreich

Geb.: 20052007  DWZB B  17745
(MCh. Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka  x  Ch. Aischa a.d. Zarenreich)
F./Eig. : Margrit Klug



Reuen Tussenklas


1  U/EX  VDH CAC 
Orlow Kalinow

Geb.: 07112006  DWZB B  17660
(Ch. Rosjanka's Andrasch  x  Ch. Teine Devil May Care SC)
Fokker : Kalinowski R.u.S.  Eig. : Conny Otto & Stephan Hüttner



Reuen Open klas


1  U/EX  VDH RCAC 
Nurejew Kalinow

Geb.: 26062006  DWZB B  17619
(Katz Rhytm of the Night  x  Inuschka Kalinow)
Fokker : Kalinowski R.u.S.  Eig. : Conny Otto & Stephan Hüttner


2  U/EX  RVDH 
Karamasov aus dem Zarenreich

Geb.: 15042005  DWZB B  17439
(Orel des Princes de Kazan  x  Russian Rapsody Krylov)
F./Eig. : M. Klug


3  U/EX   
Klingsor's Uran

Geb.: 24052004  DWZB B  17306
(Klingsor's Lovländer  x  Klingsor's Padua)
Fokker : K. Herold/D. Siegel  Eig. : D. Siegel


4  U/EX   
Endrusch vom Brandenstein

Geb.: 23022006  DWZB B  17572
(Nabor Gatschina  x  Darina v. Brandenstein)
F./Eig. : E. Hartmann


  U/EX   
Klingsor's Valentin

Geb.: 11052005  DWZB B  17464
(Klingsor's Lovländer  x  Baruschkas Imzadza)
Fokker : D. Siegel  Eig. : S. Kroll/D. Siegel



Reuen Kampioensklas


1  U/EX  VDH LS Sachsen 2008 BOS
Ch.Rosjanka's Andrash

Geb.: 14092001  DWZB B  16923
(Elbur Kalinow  x  Baruschka's Anjeschka)
Fokker : H.H. Ludewig  Eig. : Ott/Hüttner


2  U/EX  RVDH 
Ch.Zloty Laur Stepowy Goniec

Geb.: 29092004  DWZB B  17698
(Russkiy Standart Arlekin  x  Via Alba Stepowy Goniec)
Fokker : Rychlik K  Eig. : Ludmilla Barwitzki


3  U/EX   
Hitchenko Kalinow

Geb.: 01042002  DWZB B  17017
(Cubaran v. Triumfus Dyonisos  x  U'Barinja des Steppes Glacées)
Fokker : Kalinowski  Eig. : L.+H. Weiler


4  U/EX   
Gaidar Zarownik

Geb.: 11042004  DWZB B  17275
(Ch Klingsor's Ontario  x  Ch. Eshjewika Zarownik)
Fokker : Kasimir  Eig. : P.u.J.Raspe



Teven Jeugdklas


1  U/EX  JCAC LJS Sachsen 2008 
Eyla Alexander

Geb.: 26042007  DWZB B  17731
(Babuschka's Hubal-Alexander  x  Chaika Alexander)
Fokker : Dagmar Renelt  Eig. : U.u.H. Mühlau



Teven Tussenklas


1  U/EX  VDH RCAC 
Ailica's Galadriel

Geb.: 06032007  DWZB B  17704
(Ch. Rosjanka's Andrasch  x  Ch. Ailica's Caja-Chadee)
Fokker : A. Wolf  Eig. : P.u.P.Krauß


2  U/EX  RVDH 
Ekatarina v.d. Windhundranch

Geb.: 17102006  DWZB B  17649
(Klingsor's Titzian  x  Udala v.d. Windhundranch)
Fokker : B. u. H. Schwarz  Eig. : D. Reinsberger



Teven Open klas


1  U/EX  VDH CAC (New German Ch.) 
Klingsor's Urania

Geb.: 24052004  DWZB B  17310
(Klingsor's Lovländer  x  Klingsor's Padua)
Fokker : K. Herold/D. Siegel  Eig. : D. Siegel


2  U/EX  RVDH 
Ischyma Gala

Geb.: 16062004  DWZB B  17347
(Ch Ischyma Camargue  x  Basandrin Garna)
Fokker : E. Kirsch  Eig. : E. Kirsch/A. Kitsche



Teven Gebruikshondenklas


1  U/EX  VDH 
Ischyma Fantasy

Geb.: 28092003  DWZB B  17211
(Ch Rajski Ptak Polot  x  Ch Ischyma Alyne)
Fokker : E. Kirsch  Eig. : A. Kitsche



Teven Kampioensklas


1  U/EX  VDH LS Sachsen 2008 BOB
Ch.Rosjanka's Bostjana

Geb.: 20082004  DWZB B  17341
(Danjar Z Bilmy  x  Rosjanka's Askania)
Fokker : H. Ludewig  Eig. : Kromrel I.


2  U/EX  RVDH 
Ch.Anatevka v.d. Windhundranch

Geb.: 18042003  DWZB B  17152
(Wjugow v.d. Windhundranch  x  Udala v.d. Windhundranch)
Fokker : Schwarz B. u. H.  Eig. : Kathrin & Uwe Franz



Teven Veteranenklas


1  U/EX  Vet.CAC 
Ch.Varinja v.d. Windhundranch

Geb.: 15082000  DWZB B  16795
(Lunik v.d. Windhundranch  x  Heleika v.d. Windhundranch)
Fokker : B.+ H. Schwarz  Eig. : Reinsberger



top


© 2005-2019 web.barsoi.be