index
 
back
www.barzoi.be Showresultaten * Resultats d'expo * Showresults
3-8-2008  Leuven CAC  (B)
Keurmeester : Mr. Opara J. (PL)

Resultaten en foto's ingestuurd door Geert Govaerts & Greet Schalenbourg



CAC BOS Lynx Endless Love   CAC BOB  Altaï Romanovitch des Balalaïkas


Beste Koppel/Couple - Beste Groep/Group    des Perles Tsariennes 

  22 ingeschreven barsoi's (13 Reuen / 9 Teven)


Reuen Babyklas


1  VB/VP/TP   Beste/Best/Meilleur Baby
Hereban Wolfskaïa

Geb.: 29032008  LOSH 
(Patchkov de Tchesskaïa  x  Troykaia Polozovich Chernitsa)
Fokker : A. Vuylsteke  Eig. : Pezet Jean-Paul



Reuen Puppyklas


1  VB/VP/TP   Beste/Best/Meilleur Puppy
Urkofsky Harpat

Geb.: 09012008  LOSH 
(Serguei des Crocs de la Molière  x  Udatcha des Crocs de la Molière)
F./Eig. : C. Kolbasin


2  VB/VP/TP   
Urkofsky Houral

Geb.: 09012008  LOSH 
(Serguei des Crocs de la Molière  x  Udatcha des Crocs de la Molière)
F./Eig. : C. Kolbasin



Reuen Jeugdklas


1  U/EX   JBOB
Gaiko Wolfskaïa

Geb.: 07052007  LOSH  1021407
(Attila Wolfskaïa  x  Elizaveta Wolfskaïa)
F./Eig. : Vuylsteke A



Reuen Open klas


1  U/EX  CAC BOB
Altaï Romanovitch des Balalaïkas

Geb.: 12082005  LOF  014678/2619
(U'Romanov Ordoëvitch des Balalaïkas  x  Toska Polia Volkov)
Fokker : P. Renard  Eig. : Nowakowski P


2  U/EX  RCAC 
Feyo des Perles Tsariennes

Geb.: 06012006  LOSH  0991091
(R'Ordovoi Alexeievitch des Balalaikas  x  Zvesda du Pré du Château)
F./Eig. : Dekeyzer-Vogel


3  U/EX   
Feodorov des Perles Tsariennes

Geb.: 06012006  LOSH  991092
(R'Ordovoi Alexeievitch des Balalaikas  x  Zvesda du Pré du Château)
F./Eig. : Dekeyzer-Vogel


abs     
Elyafjodor Wolfskaïa

Geb.: 26022005  LOSH  0971445
(Pouchkine J'Aroslav Impérial de Perchinosskaïa  x  Perchotin's Czarina Ptitschka)
Fokker : Vuylsteke A  Eig. : Michiels-Domen



Reuen Kampioensklas


1  U/EX   
MCh.Ischyma Hitan Rayen

Geb.: 20032005  DWZB B  17426
(Darbaschan's Super Strike  x  Ischyma Comtess)
Fokker : E. Kirsch  Eig. : A. Rogiers


2  U/EX   
Ch.Ljaskai Kirov Krylataja Ljoebov

Geb.: 22082002  NHSB  2439170
(Ch Kirov Krylataja Ljoebov  x  Seabury's Kaitlyn)
Fokker : Gielisse A.M.Th.  Eig. : Gielisse & N. Rijff-Rademaker


3  U/EX   
Ch.Urkoff des Crocs de la Molière

Geb.: 10032003  LOF  013977
(Rimsky des Crocs de la Molière  x  Noria des Crocs de la Molière)
Fokker : M. Descamps  Eig. : C. Kolbasin


abs     
Ch.Ljoebov Kirov Krylataja Ljoebov

Geb.: 22082002  NHSB  2439171
(Kirov Krylataja Ljoebov  x  Seabury's Kaitlyn)
Fokker : A.Gielisse  Eig. : A.M.Th. Gielisse & N. Rijff-Rademaker


abs     
Ch.U'Alexeï de Xanishka

Geb.: 30092003  LOF  014140
(Tsjerkaj du Bois St.Lambert  x  Ch. Pritschka de Xanishka)
Fokker : A.Bacquet-X.Pataud  Eig. : Michiels-Domen C.-J.



Teven Babyklas


1  VB/VP/TP   
Rainmaker Kylli Chyerdak

Geb.: 23032008  FIN  27544/08
(Zevs iz Razdolia  x  Rainmaker Irene)
Fokker : Lind-Vilpponen  Eig. : D. Soete



Teven Puppyklas


1  VB/VP/TP   
Urkofsky Helena

Geb.: 09012008  LOSH 
(Serguei des Crocs de la Molière  x  Udatcha des Crocs de la Molière)
Fokker : C. Kolbasin  Eig. : Dekeyzer-Vogel



Teven Jeugdklas


1  U/EX   
Garsova Wolfskaïa

Geb.: 07052007  LOSH  1021413
(Attila Wolfskaïa  x  Elizaveta Wolfskaïa)
F./Eig. : Vuylsteke A



Teven Tussenklas


1  U/EX  CAC BOS
Lynx Endless Love

Geb.: 14122006  S  14517/2007
(MCh. Lynx Spirit of the Tiger  x  MCh. Lynx Dark Lady)
Fokker : E. Johnsson  Eig. : Greta Schalenbourg



Teven Open klas


1  U/EX  RCAC 
Faina des Perles Tsariennes

Geb.: 06012006  LOSH  0991095
(R'Ordovoi Alexeievitch des Balalaikas  x  Zvesda du Pré du Château)
F./Eig. : Dekeyzer-Vogel


2  U/EX   
Ardagan's Fayina

Geb.: 16012006  NHSB  2592623
(Ardagan's Edition  x  Stepun's Uljeschka)
Fokker : H. Karmelk  Eig. : F. Alberda


abs     
Belka de Xanishka

Geb.: 09062006  LOF  014798
(Bojar-Buran Alexander  x  Ch. Pritschka de Xanishka)
Fokker : A. Bacquet-X. Pataud  Eig. : A. Bacquet



Teven Gebruikshondenklas


1  U/EX   
Ch.Pyashka's Adlesha

Geb.: 14012004  DWZB B  17245
(Ruslan St Rogoff Impérial de Perchinoskaïa  x  Ch Pyashka de Xanishka)
F./Eig. : J. Buchmann



Teven Kampioensklas


1  U/EX   
Ch.Lotka Ljudmila Krylataja Ljoebov

Geb.: 22082002  NHSB  2439175
(Ch Kirov Krylataja Ljoebov  x  Seabury's Kaitlyn)
Fokker : A.Gielisse  Eig. : Gielisse-Rijff-Rademaker



top


© 2005-2019 web.barsoi.be