index
 
back
www.barzoi.be Showresultaten * Resultats d'expo * Showresults
2-8-2008  Hildesheim CAC LS  (D)
Keurmeester : Mw Stuifbergen-Hoetjes (NL)

Resultaten : Dagmar Renelt & Peter Niewrzedowski


  30 ingeschreven barsoi's (14 Reuen / 16 Teven)


Reuen Puppyklas


  VB/VP/TP   
Akim Mraja

Geb.: 30122007  DWZB B  17846
(Phaedra Camus  x  Amuri-Pajkos Bogi)
Fokker : Jana Mrazova  Eig. : R.u.M. Bunge



Reuen Jeugdklas


1  U/EX  JCAC - LJS JBOB
Ischyma Lentay

Geb.: 01082007  DWZB B  17765
(Ch. Aladin Variage Gold  x  Ch. Ischyma Baala)
Fokker : Evelyn Kirsch  Eig. : D. Jaekel


2  U/EX  RJCAC 
Endreij Alexander

Geb.: 26042007  DWZB B  17726
(Babuschka's Hubal-Alexander  x  Chaika Alexander)
F./Eig. : Dagmar Renelt


  zur.gez.   
Ailica's Gawan

Geb.: 06032007  DWZB B  17701
(Ch. Rosjanka's Andrasch  x  Ch. Ailica's Caja-Chadee)
Fokker : A. Wolf  Eig. : Schümann A.


  zur.gez.   
Ladianov aus dem Zarenreich

Geb.: 20052007  DWZB B  17745
(MCh. Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka  x  Ch. Aischa a.d. Zarenreich)
F./Eig. : Margrit Klug



Reuen Tussenklas


1  U/EX  VDH - RCAC 
Orlow Kalinow

Geb.: 07112006  DWZB B  17660
(Ch. Rosjanka's Andrasch  x  Ch. Teine Devil May Care SC)
Fokker : Kalinowski R.u.S.  Eig. : Conny Otto & Stephan Hüttner


2  U/EX  RVDH 
Ischyma Kazeem-Fandango

Geb.: 08012007  DWZB B  17672
(Ischyma Fandango  x  Ischyma Comtess)
Fokker : Evelyn Kirsch  Eig. : Hansen S.



Reuen Open klas


1  U/EX  VDH - CAC - LS BOB
Ailica's Fendrik

Geb.: 09062006  DWZB B  17609
(Ailica's Chamberlain  x  Ailica's Dark Ruby)
Fokker : A. Wolf  Eig. : R.u.M. Schlender - A. Wolf


2  U/EX  RVDH 
Nurejew Kalinow

Geb.: 26062006  DWZB B  17619
(Katz Rhytm of the Night  x  Inuschka Kalinow)
Fokker : Kalinowski R.u.S.  Eig. : Conny Otto & Stephan Hüttner


3  U/EX   
Karamasov aus dem Zarenreich

Geb.: 15042005  DWZB B  17439
(Orel des Princes de Kazan  x  Russian Rapsody Krylov)
F./Eig. : M. Klug


4  U/EX   
Anton-Pitrovitch Baranowskij

Geb.: 10092004  DWZB B  17354
(Petja von der Windhundranch  x  Suirpriza Donskoy Ohoty)
Fokker : B. Spohr  Eig. : R.u.M.Bunge


  G/B   
Ischyma Garrigue

Geb.: 16092004  DWZB B  17344
(Ch Ischyma Camargue  x  Basandrin Garna)
Fokker : Fam.Kirsch/Fam.Seidel  Eig. : M. Richter



Reuen Kampioensklas


1  U/EX  VDH 
Ch.Rosjanka's Andrash

Geb.: 14092001  DWZB B  16923
(Elbur Kalinow  x  Baruschka's Anjeschka)
Fokker : H.H. Ludewig  Eig. : Ott/Hüttner


2  U/EX  RVDH 
Ch.Ischyma Carat

Geb.: 10052001  DWZB B  16870
(Janke Levitch Krylov  x  Margeaux-Manon de Nikolaiev)
F./Eig. : Kirsch & Fam. Seidel



Teven Jeugdklas


1  U/EX  JCAC - LJS 
Dorina von der Nebelhöhle

Geb.: 31102007  DWZB B  17800
(Boris von der Nebelhöhle  x  Ischyma Euphorie)
Fokker : Ch.Döring  Eig. : Kirsch & Fam. Seidel


2  ZG/VG/TB   
Lenja a.d. Zarenreich

Geb.: 20052007  DWZB B  17749
(MCh. Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka  x  Ch. Aischa a.d. Zarenreich)
F./Eig. : Margrit Klug



Teven Tussenklas


1  ZG/VG/TB   
Ailica's Georgia

Geb.: 06032007  DWZB B  17705
(Ch. Rosjanka's Andrasch  x  Ch. Ailica's Caja-Chadee)
F./Eig. : A. Wolf



Teven Open klas


1  U/EX  VDH - CAC 
Ailica's Fenja

Geb.: 09062006  DWZB B  17615
(Ailica's Chamberlain  x  Ailica's Dark Ruby)
Fokker : A. Wolf  Eig. : Himstedt P. u. A.


2  U/EX  RVDH - RCAC 
Ailica's Flamme

Geb.: 09062006  DWZB B  17613
(Ch. Alicia's Chamberlain  x  Ch. Alicia's Dark Ruby)
F./Eig. : A. Wolf


3  U/EX   
Zaranov Ekatarina Bellanova

Geb.: 26052006  DKK  11248/2006
(Zaranov Davidka Kutusov  x  Smirnoff Sofja)
F./Eig. : Peer Lervad


4  ZG/VG/TB   
Ischyma Henrijette

Geb.: 20032005  DWZB B  17433
(Darbaschan's Super Strike  x  Ischyma Comtess)
Fokker : E. Kirsch  Eig. : Heinemann/Kirsch/Seidel


  ZG/VG/TB   
Rasswet's Blandis

Geb.: 06052006  DWZB B  17602
(Jelistaz Just Like Pistachio  x  Stepun's Sirodka)
Fokker : Marion Wille  Eig. : J. Seelig


  ZG/VG/TB   
Asuna Baranowskij

Geb.: 10092004  DWZB B  17357
(Petja von der Windhundranch  x  Suirpriza Donskoy Ohoty)
Fokker : B. Spohr  Eig. : Himstedt P.


  ZG/VG/TB   
Cher z Bilmy

Geb.: 12062005  DWZB B  17645
(Ch Ischyma Carat  x  Cordova Fabrege)
Fokker : M. Parizkova  Eig. : Kirsch/Seidel



Teven Gebruikshondenklas


1  U/EX  VDH 
Ch.Chaika Alexander

Geb.: 01052002  DWZB B  17031
(Mishenka's Leonow  x  Zaruschka Alexander)
F./Eig. : D. Renelt



Teven Kampioensklas


1  U/EX  VDH - LS BOS
MCh.Dajanka Alexander

Geb.: 31082003  DWZB B  17193
(MCh. Piatoi Polozovich de Xanishka  x  Adjanka Alexander)
F./Eig. : Dagmar Renelt


2  U/EX  RVDH 
Ch.Jelena aus dem Zarenreich

Geb.: 26102004  DWZB B  17395
(Ch. Ischyma Camargue  x  Ch. Aischa a.d. Zarenreich)
F./Eig. : M. Klug


3  U/EX   
Ch.Rosjanka's Bostjana

Geb.: 20082004  DWZB B  17341
(Danjar Z Bilmy  x  Rosjanka's Askania)
Fokker : H. Ludewig  Eig. : Kromrel I.


4  U/EX   
Ischyma Hanoeschka

Geb.: 20032005  DWZB B  17435
(Darbaschan's Super Strike  x  Ischyma Comtess)
Fokker : E. Kirsch  Eig. : M. Richter/E. Kirsch


  U/EX   
Ch.Ischyma Fashion

Geb.: 28092003  DWZB B  17210
(Ch Rajski Ptak Polot  x  Ch Ischyma Alyne)
Fokker : E. Kirsch  Eig. : Kirsch/Seidel



top


© 2005-2019 web.barsoi.be