index
 
back
www.barzoi.be Showresultaten * Resultats d'expo * Showresults
27-7-2008  Tours CACS  (F)
Keurmeester : Mme E. Desquartiers-Diacquenod (F)

Resultaten & Fotos ingestuurd door Sylvie Guillon, Gérard Mahé



BOS Ch. Urkhan Danaieff des Crocs de la Molière   JBOB - Junior BOG - Res.BIS Junior - BOB - BOG  Charunija de l'Hermitage d'Eole

  15 ingeschreven barsoi's (5 Reuen / 10 Teven)


Reuen Jeugdklas


1  U/EX   
Dober-Kopp T-Boy

Geb.: 14062007  LOF  351781
(Dober- Kopp Pannon Zoltan  x  Dober-Kopp Black Sirocco)
Fokker : Mme A. Koppany  Eig. : Guillon Sylvie



Reuen Open klas


1  U/EX  CACS 
Akiroff Christianeff de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 02122005  LOF  014654/02639
(Ch. Cymabresjeva Elkai  x  Ch. Russia Impériale d'Ymauville)
Fokker : S. Guillon  Eig. : M.M.Mondragon


2  U/EX  RCACS 
Tzar de Tchesskaïa

Geb.: 14042002  LOF  014754/02666
(Liakhov de Tchesskaïa  x  Lariska de Tchesskaïa)
Fokker : Mme Clesse F  Eig. : Mlle Chevalier F.


3  U/EX   
Bojan de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 01072006  LOF  014754/02666
(Patchkov de Tchesskaïa  x  Ulianka des Crocs de la Molière)
Fokker : Sylvie Guillon  Eig. : M. Chevallier



Reuen Kampioensklas


1  U/EX   BOS
Ch.Urkhan Danaieff des Crocs de la Molière

Geb.: 04092003  LOF  014161/02550
(Romanoff des Crocs de la Molière  x  Polka des Crocs de la Molière)
Fokker : Descamps Marc  Eig. : M.M. Mondragon



Teven Jeugdklas


1  U/EX   JBOB - Junior BOG - Res. Junior BIS - BOB - BOG
Charunija de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 05052007  LOF  14973
(Vestnick des Crocs de la Molière  x  Steppe-Jaruschkanovna d'Ymauville)
F./Eig. : Guillon Sylvie


2  U/EX   
Dober-Kopp Volga

Geb.: 14062007  LOF  351784
(Dober- Kopp Pannon Zoltan  x  Dober-Kopp Black Sirocco)
Fokker : Mme A. Koppany  Eig. : Guillon Sylvie


3  U/EX   
Cibiriatchka Tchernavorowska

Geb.: 16022007  LOF  014931
(Vladimir du Domaine d'Iasnaia-Poliana  x  Tchernava Sergueievn Du Domaine d'Iasnaia-Poliana)
Fokker : Rondier A.  Eig. : Gillot C.


4  U/EX   
Cljatva de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 05052007  LOF  014974
(Vestnick des Crocs de la Molière  x  Steppe Jaruschkanovna d'Ymauville)
Fokker : Guillon Sylvie  Eig. : M. Mlle Nevers Philippe/Riche Isabelle


5  U/EX   
Ckatia des Crocs de la Molière

Geb.: 02082007  LOF  015073
(Vestnick des Crocs de la Molière  x  Polka des Crocs de la Molière)
Fokker : M. Descamps  Eig. : Chevalier C.



Teven Tussenklas


1  U/EX  RCACS 
Bliostka de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 15102006  LOF  014871/03097
(Gamajun Aurora  x  Sibelle Az Aftab Faizabad)
F./Eig. : Guillon Sylvie



Teven Open klas


1  U/EX  CACS 
Anja Lempicka de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 02122005  LOF  014658/03049
(Ch. Cymabresjeva Elkai  x  Ch. Russia Impériale d'Ymauville)
Fokker : S. Guillon  Eig. : Nevers/Riche


2  U/EX   
Volga du Domaine D'Iasnaia Poliana

Geb.: 31012004  LOF  014265/02952
(Tsavo du Château de la Taurie  x  Razletka)
Fokker : Mme Nathalie Tréfoux  Eig. : Mme Cécile Gouarin


3  U/EX   
Ukraine Rodnitchikov du Domaine d'Iasnaia Poliana

Geb.: 03032003  LOF  13938
(Rodnitchok Homierovitch Boldareffchino  x  Obsession de la Mare aux Daims)
Fokker : Mme Nathalie Tréfoux  Eig. : Mlle Elisabeth Chauvin



Teven Kampioensklas


1  U/EX   
Un Amour de Swann du Domaine d'Iasnaia Poliana

Geb.: 14012003  LOF  013928/02877
(Nakhitchevan  x  Riabouchka Homierovitch Boldareffchino)
Fokker : Mme Nathalie Tréfoux  Eig. : Mme Trefoux



top


© 2005-2019 web.barsoi.be