index
 
back
www.barzoi.be Showresultaten * Resultats d'expo * Showresults
20-7-2008  Liege CAC-CACIB  (B)
Keurmeester : Mr. Miklos Levente (H)

Resultaten en foto's ingestuurd door Geert Govaerts & Greet Schalenbourg



BOB MCh. Ischyma Harosjenkie    


CAC-CACIB MCh. Ischyma Harosjenkie   RCAC-RCACIB Ch.  Costnov Van Wisinskaja


CAC-CACIB Ch. Darlin van Wisinskaja   RCAC-RCACIB  Lynx Endless Love

  12 ingeschreven barsoi's (7 Reuen / 5 Teven)


Reuen Open klas


1  U/EX   
Corsakov-Imperator d'Ymauville

Geb.: 24042007  LOF  15018
(Gamajun Aurora  x  Russie Impériale d'Ymauville)
Fokker : Mme F. Stacul  Eig. : Strube G. & D.


2  ZG/VG/TB   
Elyafjodor Wolfskaïa

Geb.: 26022005  LOSH  0971445
(Pouchkine J'Aroslav Impérial de Perchinosskaïa  x  Perchotin's Czarina Ptitschka)
Fokker : Vuylsteke A  Eig. : Michiels-Domen



Reuen Gebruikshondenklas


1  U/EX   
Eristoff van Wisinskaja

Geb.: 04022005  LOSH  971036
(Leicro's Russian Ztorm Clouds  x  Persei's Trachi Baraka)
F./Eig. : G. Gillemot



Reuen Kampioensklas


1  U/EX  CAC-CACIB Golden Winner 2008 BOB
MCh.Ischyma Harosjenkie

Geb.: 20032005  DWZB B  17430
(Darbaschan's Super Strike  x  Ischyma Comtess)
Fokker : E. Kirsch  Eig. : G. Schalenbourg-K.De Koninck


2  U/EX  RCAC-RCACIB Golden Challenger 2008 
Ch.Costnov Van Wisinskaja

Geb.: 19082003  LOSH  938840
(Ch Yovan des Bilichki  x  Undra Van Wisinskaja)
Fokker : G. Gillemot  Eig. : Gillemot-Vaerendonck


3  U/EX   
Ch.U'Alexeï de Xanishka

Geb.: 30092003  LOF  014140
(Tsjerkaj du Bois St.Lambert  x  Ch. Pritschka de Xanishka)
Fokker : A.Bacquet-X.Pataud  Eig. : Michiels-Domen C.-J.


4  U/EX   
Ch.Vesuvio Spirit of the Tsar

Geb.: 10102002  DWZB B  17101
(Leporello Hegerova  x  Rothesby Swance)
Fokker : E. Titze  Eig. : D. Ziefle



Teven Tussenklas


1  U/EX  RCAC-RCACIB Golden Challengster 2008 
Lynx Endless Love

Geb.: 14122006  S  14517/2007
(MCh. Lynx Spirit of the Tiger  x  MCh. Lynx Dark Lady)
Fokker : E. Johnsson  Eig. : Greta Schalenbourg



Teven Open klas


1  ZG/VG/TB   
Enya Van Wisinskaja

Geb.: 04022005  LOSH  971040
(Leicro's Russian Ztorm Clouds  x  Persei's Trachi Baraka)
F./Eig. : G. Gillemot


2  Vold./Suff.   
Ardagan's Fayina

Geb.: 16012006  NHSB  2592623
(Ardagan's Edition  x  Stepun's Uljeschka)
Fokker : H. Karmelk  Eig. : F. Alberda



Teven Kampioensklas


1  U/EX  CAC-CACIB Golden Winster 2008 
Ch.Darlin van Wisinskaja

Geb.: 08032004  LOSH  952610
(Ouragan az Aftab Faizabad  x  Udatschka van Wisinskaja)
F./Eig. : G. Gillemot


2  ZG/VG/TB   
Ch.Bojana de Nikolaiev

Geb.: 11032006  LOF  15025
(Silver Shannon de Nikolaiev  x  Silver Saga Spirit of the Tsar)
Fokker : M. Mme Thalgott  Eig. : Alves J.



top


© 2005-2019 web.barsoi.be