index
 
back
www.barzoi.be Showresultaten * Resultats d'expo * Showresults
19-7-2008  Münster CAC  (D)
Keurmeester : Auguste Dewilde (B)

Resultaten & Foto's : Dagmar Renelt & Peter Niewrzedowski



VDH CAC BH Babuschka's Hanotschka   VDH CAC BOB  Karamasov aus dem Zarenreich


JCAC Lenja a.d. Zarenreich   JCAC JBOB  Endreij Alexander

  18 ingeschreven barsoi's (10 Reuen / 8 Teven)


Reuen Puppyklas


  VB/VP/TP   
Scharkow's Balujew

Geb.: 02112007  DWZB B  17783
(Volskyvoi d'El Collina Perruska  x  Scharkow's Akasha)
Fokker : A.+T. Schelke  Eig. : A. Schelke



Reuen Jeugdklas


1  U/EX  JCAC JBOB
Endreij Alexander

Geb.: 26042007  DWZB B  17726
(Babuschka's Hubal-Alexander  x  Chaika Alexander)
F./Eig. : Dagmar Renelt


2  U/EX  RJCAC 
Kandis vom Tollhaus

Geb.: 10062007  DWZB B  17734
(Chor vom Tollhaus  x  Leicro's Russian Zebeede)
Fokker : Brigitte Döring  Eig. : Kuhlmann M.


3  ZG/VG/TB   
Dworjanin Jablochkov

Geb.: 05052007  NHSB  2662423
(Pervy Sneg iz Volnogo Vetra  x  Hochotuschka Raschi-Pack Buran)
Fokker : Schickli I.  Eig. : Smid E.A.


4  ZG/VG/TB   
Cyparus Mierzalosc Borzoi

Geb.: 25072007  DWZB B  17761
(French Dream du Grand Fresnoy  x  Alba Rosa Mierzalosc Borzoi)
Fokker : V. Stinner  Eig. : C. Metzdorf



Reuen Tussenklas


1  U/EX  VDH RCAC 
Lynx Sunstone

Geb.: 20082006  S  58672-2006
(Lynx Magic Stone  x  Hinschka's Unique at Lynx)
Fokker : E. Johnsson  Eig. : Gang Zumbusch M.u.I.



Reuen Open klas


1  U/EX  VDH CAC BOB
Karamasov aus dem Zarenreich

Geb.: 15042005  DWZB B  17439
(Orel des Princes de Kazan  x  Russian Rapsody Krylov)
F./Eig. : M. Klug


2  U/EX  RVDH 
Enuk v. Pazjino

Geb.: 07032006  DWZB B  17616
(Grischka a.d. Zarenreich  x  Dober-Kopp Pannon Eszter)
Fokker : F. Hoorneman  Eig. : Braun A.


3  ZG/VG/TB   
Swarozyc Sokrushaj Martinville

Geb.: 26092005  PKR.X  5933
(Morris Freiherr von Stillwater  x  Ambicja Wladca Traw)
Fokker : M. Walker  Eig. : Otto M.


abs     
Hrabrez Raschi-Pack-Buran

Geb.: 14082002  DWZB B  17069
(Sverkay  x  Dascha Rachi Pack Buran)
Fokker : Bührmann L.  Eig. : R. Hubert



Teven Puppyklas


  B/P   
Scharkow's Bjelka

Geb.: 02112007  DWZB B  17787
(Volskyvoi d'El Collina Perruska  x  Scharkow's Akasha)
Fokker : A.+T. Schelke  Eig. : B. Whede


  VB/VP/TP   
Scharkow's Bogisha

Geb.: 02112007  DWZB B  17786
(Volskyvoi d'El Collina Perruska  x  Scharkow's Akasha)
Fokker : A.+T. Schelke  Eig. : Kuhlmann M.



Teven Jeugdklas


1  U/EX  RJCAC 
Lenja a.d. Zarenreich

Geb.: 20052007  DWZB B  17749
(MCh. Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka  x  Ch. Aischa a.d. Zarenreich)
Fokker : Margrit Klug  Eig. : M. Troike


2  ZG/VG/TB   
Ekatarina Alexander

Geb.: 26042007  DWZB B  17732
(Babuschka's Hubal-Alexander  x  Chaika Alexander)
Fokker : Dagmar Renelt  Eig. : Jutta u. Axel Tomczak



Teven Open klas


1  U/EX  VDH RCAC 
Scharkow's Akasha

Geb.: 23092004  DWZB B  17365
(Ch Chor vom Tollhaus  x  Stepun's Quubara)
Fokker : A.+T. Schelke  Eig. : A. Schelke


2  U/EX  RVDH 
Dasha Alexander

Geb.: 31082003  DWZB B  17292
(MCh. Piatoi Polozovich de Xanishka  x  Adjanka Alexander)
Fokker : D. Renelt  Eig. : Jutta u. Axel Tomczak


3  ZG/VG/TB   
Ebony Majove Bohemia

Geb.: 06012005  DWZB B  17503
(Klingsor's Rhaswan  x  Andrejika Majove Bohemia)
Fokker : M. Vesala  Eig. : Döring Rudolf



Teven Gebruikshondenklas


1  U/EX  VDH CAC BH
Ch.Babuschka's Hanotschka

Geb.: 08052004  DWZB B  17292
(Bojar-Buran Alexander  x  Babuschka's Fanaberia)
Fokker : Baumann-Roth  Eig. : Dagmar Renelt



top


© 2005-2019 web.barsoi.be